Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anitek - Olafek jest boski 🙂 🙂 🙂 Zdjęcia super 🙂
Ola - a może to już początek ???
Anulab - miłej zabawy 🙂 🙂 🙂 ze znajomymi.
June - ja rano walczyłam z żelazkiem i jutro będę też walczyć ,jak tylko coś powysycha 🙂 🙂 🙂 i tak przez najbliższe kilka dni 🙂
Ja po zakupach,kolacyjka zjedzona , wieczór zapowiada się spokojnie, chyba zrobię to co niektóre z Was,pójdę spać i się wyśpię a może poczytam gazetki 🙂 ,okaże się 🙂
Miłego wieczorku i kolorowych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziekujemy za komplementy 🙂
No mleko mialam na 5ta dobe przez to ze porod byl wywolywany teraz sciagam mleko 2razy na dzien ale go nie karmie bo nadal biore nospe i ketonal na bole brzusia...ale jest juz o niebo lepiej. Choc od wczoraj doskwiera mi bol pochwy jakbym miala ogromnego siniaka w srodku 😞 no i szwy 😠 wczoraj odpadl pierwszy wiec nie wiem jak dlugo jeszcze...zostalo 7...
te szwy chyba sa najgorsze zwlaszcza jeden bo mam wrazenie ze za mocno jest zaplatany i boli. No ale wszystko sie da zniesc.
ogolnie musze dojsc do siebie bo utracie krwi mam zawroty glowy i nadal jestem blada jak sciana ale mysle ze jeszcze pare tygodni i uda mi sie odbudowac hemoglobine a wtedy wszystko powinno wrocic do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek dzięki za radę ale nie mam chyba maczki ziemniaczanej , może kisiel? nie chce chwalić ale juz jakby lepiej wzięłam 1/2 amp. lakcidu bo tylko to miałam w domciu 🙂 wiecie ja też myślałam ze to już... ze to pierwszy obiaw do porodu i jakoś od rana się na to nastawiłam ,ale jestem na luziku , może jeszcze mnie weźmie w nocy 😉 ogólnie nie ma SIŁY NA JEDZENIE PATRZEĆ NIE MOGĘ BŁE.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sama nie wierze jak patrze na ta fotke zaraz po porodzie...Maz zrobil kilka 🙂
ja juz pozniej nie wiem co sie dzialo przez ten krwotok wiec naprawde milo ze sa focie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek mały jest boski, naprawdę nagroda za to co przeżyłaś.
Ola będziesz następna.
A co z Kamis?? ona jest na liście a wczoraj i dziś jej chyba nie było??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane bol brzucha po porodzie to raczej normalne...no skurcze ktore powoduja ze macica wraca do dawnych rozmiarow no i moga byc bolesne...to cos jak na okres tyle ze mocniejsze no i wiadomo do tego nie mialam lekkiego porodu plus naciecie wiec bez lekow przeciwbolowych nie da rady...a panadol to nie dziala na takie bole 😞
komplikacje byly niestety bo lozysko sie zle urodzilo i kawali zostaly w macicy i dostalam krwotoku wiec jak tylko urodzilam lekarz probowal wyjac resztki ale sie nie dalo i tak zaczelo mi spadac tetno dostalam drgawek no i sala operacyjna dziekuje Bogu ze zdecydowalam sie na znieczulenie ZZO bo dzieki temu mogli mnie wyczyscic odrazu i nie musieli usypiac...
no i po czyszczeniu 24godz byly najgorsze...chcialam spac to mnie budzili bo tetno spadalo a pozniej jak tetno w miare doszlo do siebie i chcialam spac to za kazdym razem jak wpadalam w polsen mialam drgawki...nie przetoczyli mi krwi a powinni hemoglobine mam teraz 7,1 i sie musze meczyc z zelazem a wiadomo zaparcia w pologu to dodatkowy problem bo szwy itd wiec ani sie zmuszac ani nic 😞
ale patrze na Malego i wiem ze warto bylo przezyc WSZYSTKO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Anitek, to sie nameczylas, masz oklaska dzielna kobieto. Tak jak opisywalas, to wlasnie myslalam ze Cie lyzeczkowali biedaku, ja porod mialam ciezki i pocieli mnie ostro ale jakos to lepiej znioslam bo wzielam zaledwie 4 paracetamole i to z powodu bolu krocza a nie brzucha, Ale po tym co Ty przeszlas to nie dziwie Ci sie ze nawet takie silne leki w 100% nie usmierzaja Ci bolu. Na szczescie juz wszystko za Toba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek to ci wspolczuje, straszne meczarnie tam musialas przejsc. Ale cale szczescie ze z toba wszystko wporzadku i ze masz takiego sliczniutkiego zdrowego synka.

Dobra a teraz naprawde lece do lozeczka bo zaraz padne, a jeszcze maly ma czkawke.

Buzka 😘 I milych snow.

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola maczka bylaby na 100% skuteczna kisiel w sumie tez powinien dac rade bo w koncu jest z zawartoscia maczki 😁 trzymam kciuki zebys sie juz nie meczyla!
June dziekuje 😘 ale boli juz prawie nie mam 🙂 aby to krocze tak doskwiera...no ale ja mialam do tego proznociag ktory nie pomogl i zakonczylo sie kleszczami i wlasnie czytalam ze po tym bol moze byc wiekszy...
Ja tam chyba nastepnym razem sobie CC sprobuje zalatwic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia wiec wlasnie ja tam sie ciesze ze wszystko dobrze sie skonczylo 🙂
a jak ktos mowi ze zapomne to nawet tego nie komentuje...tego nie da sie zapomniec...
no ale Synus wynagradza wszystkie bole 🙂
jeszcze pare dni i bede na chodzie hehe 😁 jak narazie Mezus duzo robi i tak sobie radzi nie wiem skad on to wszystko wie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cooo Anitek, nie to nie moze byc prawda, co Ty piszesz??? jezu chryste, proznociag, kleszcze, lyzeczkowanie...
Wiem ze to przykre wspomnienie ale czy mozesz opisac jak to jest jak zakladaja proznociag bo mi Livie lekarz musial wypychac a tu w Norwegii nie stosuje sie takich praktyk tylko wlasnie proznociag lub kleszcze i tak sie zastanawiam jak to jest bo tym razem moge tez nie dac rady sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola mam nadzieje ze pomoze chociaz troszke 🙂
June zeby zalozyc proznociag musieli mnie naciac...
po nacieciu wlozyl to kolko do pochwy no a glowke juz bylo widac przy rozwarciu 10cm wiec przyssal go do glowki Malego no i chcial wyciagnac ale sie odpial niestety...tak sie dzieje i mi to wyjasnil ze czasem pare razy trzeba...ale Malego tetno zaczelo skakac wiec mysle ze dlatego juz nie probowal wiecej niz raz proznociagiem poza tym to tez jest niebezpieczne wiec wtedy wyciagnal kleszcze...wyglada to przerazajaco...no i wtedy wlozyl je do srodka i czekal na skurcze mowiac ze przy nastepnym skurczu ja mam przec i ze Maly na 100% z nastepnym skurczem bedzie z Nami...i tak oto przy nastepnym skurczu aby poczulam jak Go wyciaga!
doslownie 30sekund.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka to jakiś mega szybko działający kisiel, też sobie zrobiłam ale jeszcze zjeść nie zdążyłam a Ty już wyleczona jesteś, tak trzymać 🙂
Co do porodów, ja chciałam urodzić jutro nie da się to trudno czekam na swój termin i nie wybieram się ani dnia szybciej 🙂
Prawda jest taka że wszystkie urodzimy hihihi i chyba zgadzam się z Kasenn co do chyba wczorajszej wypowiedzi na temat parcia szybkiego porodu 🙂
A czy coś wiadomo co z Kamis??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...