Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale dziś wszystkie ida szybko spać.. 😞

ja własnie wprałam wszystko do łóżeczka ale ładnie pachnie pranie 🙂 a jutro przyniesiemy łózeczko i umyje okienko .. malutkie jest chce przygotować pokoik na wszelki wielki by ten moj robaczek nie musiał się stresować ogarnianiem (maz).

bo on niby już "doświadczony" tata ale jeszcze prawde mówiąc z taki pyci bombelkiem ma mało do czynienia 🙂 bo babcie były 🙂 a teraz martwie się o niego bo ja już wprawe w opiece nad chrześniakami mamm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry babeczki 🙂

Widzę że i dziś jestem pierwsza 😉 a spać już mi sie nie chce a leżeć tym bardziej biorę się za jakąś robotę
Montusia Kochana SERDECZNE GRATULACJE!!! 🤪 jesteś wielka,dzielna mamuśka masz przecudną córcię i teraz już może być tylko lepiej a wszystko przed nami 😉 mam nadzieję że szybko do nas wrócisz choć będziesz miała teraz mniej czasu ale że się będziesz pokazywać ty i twój skarb 🙂

Dziewczyny,może już to widziałyście ale jeśli nie to polecam jest pięć części i wszystkie super także ta "5" więc nie bójcie się obejrzeć :P godne obejrzenia,pięknie to pokazali http://kobieta.onet.pl/wideo/6024364,47,1,1,relacjetv.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no anulka widzę ze się bardzo chcesz wepchać w kolejkę :laugh: no ale jak musisz to bardzo proszę ...mnie wczoraj pod prysznicem tez zakuło 2 razy ale kilka sekund i było po 😉i w nocy tez raz -ale ogólnie to luzik co ma być to będzie 🙂

tez myślę żeby sie wymienić z kimś jeszcze nr. tel bo z Kasenn mamy bardzo bliskie sobie terminy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...