Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a tak w ogole to ktora ma kontakt z Montusia, nie Aska? bo jej chyba od rana na forum nie ma... jeszcze sie okaze ze obie juz dawno urodzily tylko my w blogiej nieswiadomosci zyjemy 😉

jeszcze raz dziekuje moim kochanym pocieszycielkom 😘

zmykam za chwilke sie szykowac bo na zakupy sie wybieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny ktora ma rozstepy??? pocieszcie mnie ze wy tez macie:P ja dzis rano zobaczylam pierwsze robiace sie rozstepy na srodku brzucha,narazie są małowidoczne ale za pare dni nie wiem co to bedzie.a juz myslalam ze mnie to ominie a tu jak nazlosc przez calą ciaze nic a 2 tyg przed termine zaczynają sie robic!!!! ale jestem załamana przez to!!!i siedze na necie i czytam o tym czy są jakies skuteczne metody na usuniecie ich po porodzie! nie znacie jakis skutecznych metod????masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis ja niby jeszcze nie mam ale skoro wszystko się jeszcze może zdarzyć więc jakoś nie łudzę się że mnie to ominie, myślę że jeśli się pojawią to trudno wtedy sie będę martwić i to jeśli jakieś strasznie widoczne będą, jeśli nie to kit 🙂

Powiedzcie mi dziewczyny czy wszystko co materiałowe z wózka prałyście normalnie w pralce z wirowaniem??? czy ręcznie ?? bo nie chce sobie zniszczyć niechcący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Kochane 🙂
dziekuje za komplementy 😘
My juz w domku od poniedzialku wieczora 🙂 cale szczescie :P w domciu szybciej sie dochodzi do siebie tak mysle 😉
Maly jest kochany jak aniolek aby w nocy spi w lozku z Nami bo nie chce w lozeczku a w dzien moze spac w lozeczku czy kolysce i jest ok :P cwaniak hehe 😉 ale mam taka technike ze krzywda mu sie nie stanie 🙂
wlasnie pytalam Was co sie stalo ze Montusia w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze ze juz 37tydzien 🙂 ech no tak ona miala cos z cisnieniem...trzymam kciuki zeby wszystko poszlo szybciutko 🙂 a moze juz jest szczesliwa Mamusia 🙂
no Kochane jeszcze troszke i u Was sie zacznie 🤪 ten czas leci 🙂
Elwira podczas porodu nawet nie bedziesz miala czasu sie zastanawiac co Cie czeka i to duzy plus naprawde a jak juz bedzie po wszystkim to Dzidzia zajmie caly czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek milo Cie widzieć


no Montus na wywołanie 11 miała juz ustalone tdzień predzej bo i fakt czop jej odchodził i z tym cisnieniem miała cały czas problemy i lekarze nie chcieli ryzykować wczoraj kolo 10 pisała do kini że zaraz jej podłacza balonik podejrzewam że do teraz jest juz po porodzie bo doba mineła choć sama wiesz ,że może być to i 36 godz wiec do wieczora spokojnie czekajmy na wieści bo wkońcu za raz po porodzie nie bedzie miała sił pisać do nas ,ze murodziła tylko odpocznie


a ja sprzatam kartony i takie tam i kuje mnie prawa strona ale co tam damy rade


a laski Wy też tak płytko oddychacie ja przez to czuje sie nie dotleniona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech kurcze mam nadzieje ze juz urodzila i sie nie meczy...
no fakt po porodzie ja nie bylam w stanie reka ruszyc wiec Maz pisal do wszystkich ale rzeczywiscie spokoj najwazniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Poczytałam zaległości od wczorajszego popołudnia do teraz i już nawet nie wiem, który wątek komentować, tyle ich było 😉

Teraz najważniejsza jest Montusia, oby było tak jak Anitko piszesz, 3 godzinki i koniec 🙂

A ja jestem pochłonięta zupełnie inną sprawą. Pamietacie, pisałam Wam jakieś 3tyg.temu, ze u teścia wykryto guza płuca i ma iść na chemię. Właśnie dziś go przyjęli do szpitala...
A to oznacza, że jutro jedziemy po teściową, która się u nas zatrzyma do czasu wypisu, bo mieszkają dość daleko od szpitala i codzienna jazda byłaby dla niej zbyt męcząca...
No i tego sobie nie wyobrażam, hehe. Z teściową na 50m2?? 🥴 Kurczę, już nawet nie będę miała czasu dla Was, bo bede musiała się pewnie nią zająć. A poza tym co ona sobie pomyśli, że ja nic innego nie robię tylko ciągle z nosem w laptopie... 😮 Obym jakoś przeżyła ten czas i nie urodziła przed czasem z wrażenia. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...