Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka mamuśki ale tu gwarno 🙂 i dobrze przynajmniej coś się dzieje 😉
a ja nie wiem co mi jest ale odbija mi cakowicie, głównie z rana lub wieczorami nie moge sobie miejsca znależć i marudzę jak poparzona ,już mnie rodzinka ma dość 😉
aa najgorsze jest to że nie mogę nigdzie z domu wyjść nawet na chwilę bo mam takie kłucia że sie nie da wytrzymać też tak macie? i to kłucie za kłuciem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cruella ty chyba pierwsza urodzisz jak ci sie juz nie rusza bo moja normalnie wariuje w brzuchu i jest nadpobudzona.a z tym czyszczeniem to juz mialam takie cos tydz temu ze mnie brzuch bolal przez 6 godz i czyscilo i potem nic.ale teraz ta krew to pewnie na dniach bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis tak czy tak musimy być czujne już.
Ja się bardzo cieszę w ogóle ostatni przestałam odczuwać strach 🙂
Olu dobrze że do nas dołączyłaś bo my z Kamis zaczęłyśmy wyścig hihihi
Mnie coś zaczyna pobolewać , ból od pleców ale na razie nie mocny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, ale Wam zazdroszczę dziewczyny 😠
Ja z jednej strony strasznie się boję, ale o dziwo nie samego porodu, ale tych pierwszych tygodni w domciu z Maleństwem... A z drugiej strony już bym chciała tulić moją Kruszynę. I tak raz czuję niepokój a raz podekscytowanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju, na trochę się człowiek oddali od kompa i prosze... RODZĄ 🙂)))))
Dziewczyny, cóż, życzę powodzenia. Mam nadzieje,że pojdzie Wam lajcikowo i wkrótce bedziecie miały swoje bobasy przy sobie 🙂
Kurczę, a ja Wam jeszcze nie zazdroszczę... hehe... ale ja mam jeszcze czas. W ciągu 3 tygodni Was dogonię i wówczas też mogę już rodzić :laugh:

Anula, ja mam takie mysli codziennie przed spaniem. Z jednej strony chcę, z drugiej jeszcze nie. 😉 Przeraża mnie ta niby zmiana życia i wywrócenie jego trybu do góry nogami.
No bo ja lubię jak jest tak jak jest i trochę się boję jak to bedzie z dzieckiem... tak non stop i wszędzie z nim? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, myślę, że to normalne 🙂 To nasze pierwsze dziecko i stad mieszane uczucia. Ale jestem pewna, ze bedzie tak jak pisze Ola 🙂 Kazda z nas bedzie dla swojego bejbika najlepsza mamą na świecie - i nic tego nie będzie w stanie zmienić 🤪
I tak myślimy :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczyny, a to jest taki album z wolnym miejscem do wklejenia fotek naszych dzieciaszków? Szkoda, ze nie jest pokazane jak w środku to wygląda... Hmm, ale Ola piszesz, ze tam w srodku sa już jakies super zdjęcia. Czyli to album ze zdjęciami dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka to taki album gdzie się wpisuje ważne wydarzenia z życia dziecka od urodzenia do 5 lat -taki al'a pamiętnik , przeczytaj spis treści -jest opisane 🙂 wpisujesz wszytko ząbkowanie, pierwsze słowa, drzewo genealogiczne itd -to super pamiątka dla naszych dzieciaków na przyszłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ulżyło mi bo widzę że nie tylko ja mam takie obawy:P Nie dość że nie umiem zajmować się małym dzieckiem to na dodatek totalnie zmieni się mój dotychczasowy tryb życia... Chciałabym żeby Nikoś już był z Nami i żeby zniknęły te wszystkie obawy. No ale muszę jeszcze trochę poczekać:P

A co do albumu to ja też zamówiłam:P:P Zrobiłam sobie prezent na walentynki:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa, rozumiem juz co to za album. A też sobie zamówię, a co 😉

U Was też pada snieg dzisiaj? Bo u nas znowu nasniezyło i autko moje całe pod grubą warstwą puchu 😉

Idę odkurzyć, bo od rana sie zabieram, a zaraz się ciemno zrobi i już nie odkurzę.

A tak w ogóle to już dużo dłuższe mamy dni, zauważyłyście. O tej porze już ciemno było, a teraz proszę, jeszcze widno 😉 To znak, ze wiosna tuż tuż... no i narodziny naszych smyków :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cZEŚC DZIEWCZYNY!

Już jestem po wizycie. Torbiel malej zmniejszył sie o 1 cm!!!!! Pozytywnym mysleniem go zredukowałam, jeszcze tylko 4 cm mi zostały 🙂

Mała waży 2300 g i termin przesunął mi sie na 20 marca. Najprawdopodobniej będzie to CC, ale dr powiedziała, że damy jej czas jeszcze tydzień, aby się przekręciła, ale są na to nikłe szanse. Bo mała centralnie siedzi.

Jest pyzata i ma mnóstwo włosków 🙂

Kamien z serca mi spadł, jednak to prawda, że dobre nastawienie to połowa sukcesu.

Wracając kupiłam sobie przepysznego pączusia z polewą z lukrem i teraz mam taką mega zgagę, ale warto bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olmat wszystkie ci pomożemy pozytywnym myśleniem 🙂 może się jeszcze przekręci miałaś z nią poważnie porozmawiać 😉

anula jak ci się spało z tymi zapachami paczkowymi dzisiaj ? ja zjadłam 2 pączusie i już nic więcej chyba nie zjem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...