Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki.
Też oglądam DDTVN. Cichopkowa mówiła,że przygotowują dopiero ten materiał z ćwiczeniami, który będzie zamieszczony na jej stronie. A niby ma być jakaś fotka jej jak ćwiczy...
Kochane, Wy nie rodzcie jeszcze. Tylko Montusia może.
Pozostałe spokój i czekać na marzec 😉
Mi jakoś ulżyło, jak wczoraj się dowiedziałam,że w ciagu 3 tyg. nic nie powinno się wydarzyć, ufff... No ale te 3 tygodnie to do 3 marca. A termin wg miesiączki mam na 15.

Olamat, ja też już sie nie wysypiam w nocy. Najgorzej z przewracaniem się, bo wówczas mnie brzuch boli na maxa, jakbym go naciągnęła...

Od 2 dni chodzę sikać tak często,że już mi się nie chce. I wysikuję po kilka kropekek i koniec. Dłużej ide do łązienki, walczę z ciuchami, spuszczam wode niż sikam :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Uff, uporałam się z pierwszym prasowaniem:P Ciężko było wystać nad deską do prasowania ale dałam radę:P Drugie pranie już w pralce, obiadek Mama dziś zrobiła więc nic tylko odpoczywać... Tak by było gdyby nie to że mam mnóóóóóóstwooooo nauki 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie
co to była za noc 🙂 ale chyba udało się zasnąć 🙂 na śniadanie 2 pączki czyli wszystko w normie 🙂
myślami jestem i tak u lekarza i próbuję przypomnieć sobie co jeszcze mówił jak już zeszłam z fotela :P coś o szyjce, że gładka, że główka dziecka opadnie jeszcze troszeczkę i raczej nie odpłyną mi wody tylko mam liczyć skurcze jak będą regularne dłużej niż pół godz to jechać. Dobrze, że od poniedziałku mąż ma ferie i będzie w domu 🙂
Mówił coś jeszcze o jelitach, że jak za dużo zjem pączków i jelita zaczną prace to też może przyśpieszyć poród. Dobrze, że to już 36 tydzień, dzidziuś waży 2750 +/- 500g czyli powinno pójść gładko 🙂
jejku przepraszam, że ja ciągle o tym samym ale dalej jestem w takiej fazie, że mogę siedzieć nad rzeczami maluszka wszystko oglądać po 10 razy i nawet każdego pampersa rozwijać i sprawdzać czy wszystkie na pewno są takie same 🙂 Świr totalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia, ale masz powera 🙃
Ja jeszcze w piżamie. Wszakże po śniadanku, kawce, ciasteczkach owsianych z Tago, ale jeszcze łózko nie pościelone, pomysłu na obiad nie mam, pranie nie włączone...
ALe musze iść się koniecznie ogarnąć, bo czekam na pana serwisanta z boscha i listonosza, więc żebym w piżamie im otwierać nie musiała :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero teraz zjadlam sniadanko i dwa paski milki. a tak wogole od wczoraj moja mała strasznie sie rozciaga i jakas nerwowa jest,tak sie wypycha jak by mi chciala skóre rozerwac ze musze przytrzymywac tam gdzie sie rozciaga.chyba ide spac hehe i tak nie mam nic do roboty a poszlam spac wczoraj po polnocy w tym 3 razy w nocy wstawalam na siku.a na 16.45 do gin ide.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat dokładnie miałam to samo, niby takie malutkie i powinno pójść gładko a tu cały czas taka sama kupa prania:P

Karka to chyba ten syndrom szykowania gniazda czy coś takiego:laugh:

Kamis oczywiście daj znać po wizycie, jesteśmy ciekawe czy ruszy się coś ta nasza lista:P:P No i czy w kolejnośći, chociaż można powiedzieć że Montusia już się wepchała:P Ciekawe co tam u Niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oto oznaki zbliżającego się porodu:

dziwne samopoczucie - możesz czuć się inaczej niż zwykle: zdenerwowana, niepewna, skrajnie wyczerpana albo przeciwnie, nadspodziewanie dobrze;

instynkt gniazdowy - jeżeli nagle odczujesz nieprzepartą chęć sprzątania i odkurzania, może to znaczyć coś więcej niż znużenie telewizją;

głód - napady wilczego głodu to znak, że twoje ciało magazynuje zapasy energii przed czekającym je trudnym zadaniem;

biegunka - to naturalny odruch organizmu służący opróżnieniu kiszki stolcowej, by nie stanowiła przeszkody w obniżaniu się główki;

czop śluzowy - możesz zauważyć na bieliźnie większą ilość śluzowej wydzieliny, niekiedy podbarwionej krwią. Jest to tzw. czop śluzowy, zamykający szyjkę macicy podczas ciąży, który najczęściej odkleja się, gdy szyjka przygotowuje się do porodu (czasem dopiero w trakcie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiaczek to mi jeszcze tylko czopek nie uciekł...


OLA 73 zyje ma sie dobrze Tylko nie ma internetu i nie może z nami popisać .. ale za to ma wiecej czasu na opychanie się ponczusiami 🙂)


a o dzisiejszej nocyy to ja nie chce nic mowic skurcze na zmiane z sikaniem bólem głowy koszmarami i wogolee jak tylko mąz mnie nie przytulał to zaczynałam sie wiercić ... jak bym sie bała czegoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, kolejna niewyspana... 😞
Współczuję Wam dziewczyny, bo mi naprawdę ciąża nie doskwiera i narzekac nie mogę. Nic mnie nie boli, jakies tam pojedyncze skurczyki czy kłucia, ale to pikuś i nic strasznego.
Jak sobie czytam co tam Was męczy, to aż nie potrafię sobie wyobrazić 😞 Ale jeszcze troszkę i wszystko się skończy. Dzidzia będzie po drugiej stronie brzucha i wszelkie dolegliwości miną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widze Dziewczyny ze coraz wiecej z nas juz by chcialo miec to za soba 🙂 ja jeszcze przez 2 tyg bede zaciskac nozki, ale w 38 to juz zaczne bieganie po schodach, ostre sprzatanie i takie tam inne zajecia majace na celu uswiadomienie Marcelowi ze czas sie wykluc bo mamusi juz bardzo ciezko i teskno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...