Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Anitek Ty już też wiesz, choć z całego serca życzę Ci przy następnym cesarki, naprawdę.
Myślę że mu ze świadomością mamy gorzej, choć ja już przestałam się stresować, co ma być to będzie, teraz tylko spokojnie czekam. Póki co mam skurcze ale bardzo nieregularne, zaraz idę pod prysznic, zobaczę czy się nasilą czy ustaną 🙂
Może udało by się jednak na jutro hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cruella kto wie moze Cie zlapie do jutra 😁
ale fakt jak sie nie wie to chyba lepiej...no i jak juz sie jest w danej sytuacji to tak jakos nie mysli czlowiek co bedzie za chwile...ale jak sobie pomysle o nastepnej ciazy to wiem ze pewnie przez cala ciaze mialabym w glowie mysli na temat tego porodu a nie chce tego naprawde...
ale juz nawet nie chce o tym myslec bo pierwsze dni to plakalam jak dziecko jak tylko o tym mi sie wspomnialo...jejkus dobrze ze nie mam zadnej depresji bo jeszcze tego by mi brakowalo!!!
pupa boli od siedzenia na fotelu hehe hmmm juz sama nie wiem cos bym zjadla cos bym wypila a sama nie wiem czego chce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj byłaś bardzo dzielna, z czasem na pewno zatrze się troszkę obraz tego porodu, ale tak jak u mnie po 13 latach przerwy gdzie nie pamiętałam co przeżyłam , dziś wspomnienia wróciły i pamiętam jak dziś jak bolało, jak mi z bólu ciemno przed oczami się robiło, nie zapomnę tego do końca życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.

melduje sie ,że jestem cała z małym w brzusiu jeszcze ..choć nie wiem co dziś jest ze mna jestem strasznie nie spokojna wszystko mnie irytuje . Padam ze zmęczenia ale i tak nie zasne .
biore się za skręcanie łóżeczka i czyszczenie go i prasowanie ..

byłam po farby i robiliśmy próby kolorów jestem załamana bo zero podobieństwa do palety. ochydaaa

musze szybko wymyślić jakieś inne zestawienie

myślałam że już się sypie dziś jak mnie złapało w castoramie i jape wydarłam na cały sklep strasznie boli mnie brzuch i plecy 😞 ale nie dam się do Marca ma siedzieć!!!!


dobranoc

jutro będe wieczorkiem bo sa Zuzi urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

Ale sie dzisiaj wyspalam, tylko jedna wizyta w wc, no i troche zgaga mnie meczyla w nocy, ale i tak jest dobrze.

Ola nie wiem co ty masz z tymi piersiami, ale moze podczas ciazy urosly ci troche wiekrze i ciaża wiec bola. Nie mam pojecia. A moze zrob sobie oklad z lisci kapusty, to ci napewno nie zaszkodzi a wiem ze bardzo dobrze wyciaga.

Sprobuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLa kochana byś musiala sobie 2 piersi odciać 🙂

ale mnie męczy katar krwisty 😁

i niby spalam 8 godz a obudziłam się połamana głowa mi odpada

Życze wam kochane sppokojnej niedzieli ja biore się za robotke śniadanie prasowanie zuzi stroju itd,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej Mamusie 🙂
Witam w niedzielny , spokojny poranek 🙂
Anitek - wiele przeszłaś, jesteś zuch dziewczyna 🙂 🙂 🙂:
Ola - może dziś będzie lepiej, trochę puszczą Ci te bóle, oby 🙂 dużo zdrówka 🙂
Ja się też wyspałam,nie wspominając o kilku wizytach w toalecie 🙂ale wolę to bieganie niż jakieś bóle 🙂 🙂 🙂 🙂
Miłej niedzieli życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
ja nadal 2 w 1 i chyba tak zostanie. Póki co nic się nie zapowiada abyśmy się dziś rozpakowały.
Zatem grzecznie czekam swojego terminu.
A wszystkim mamusiom życzę mniej boleści a więcej radości 🙂
Zwłaszcza w dzisiejszym dniu. 🙂
Miłej niedzieli i miłych walentynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aśka ja robię zimne okłady ból jest inny niż zwykle nawet do zniesienia 🙂 zrobiłam sobie ciepłą kąpiel -jak przyjemnie nie czuć tej wagi w wodzie 🙂 gorzej wstać 😲

będę zaglądać od czasu do czasu dzisiaj 😉 ale się kładę i zbieram siły po tej kupce galopce jak pisze Anitek apetyt wrócił-jedno dobre wiec jem bułeczkę 🙂

pozdrawiam brzuszkowo walentynkowo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
Ola Ty to biedna jestes...a moze wyslij Meza albo Corke po maczke?
na obolale piersi sprobuj kapuste biala z lodowki. Ja wkladalam w stanik jak mi mleko naszlo bo myslalam ze my cycochy pekna z bolu i nadmiaru mleka...ale wszystko ladnie zeszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek juz tez próbowałam kapusty i zimne okłady i sama nie wiem co lepsze i czy w ogóle cos pomogło -dam radę , a kisiel to sama maczka przecież tylko smak ewentualnie dodany 😉 rano wypiłam miksturkę potem zjadłam kubek kisielku i od 2 godzin mam spokój 🙂 oby tak dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ze to maczka ale wlasnie nie wiem jak dzialaja te dodatki dlatego pomyslalam ze czysta maczka moze bedzie lepsza 😁 ale najwazniejsze ze choc troszke pomaga 🙂
kurcze nie wiem co Ci poradzic na cycochy...kapusta z tego co wiem to ok ale z zimnymi okladami uwazaj zebys nie przeziebila piersi. wiem ze to brzmi absurdalnie bo kapusta jest zimna tez ale ona tam ma w sobie jakies soki i to one lagodza bole.
Hmmm a moze sprobuj dla odmiany cieply kompres zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Dostałyście już Walentynkowe kwiatki/czekoladki/prezenty? Ja siedzę sama i odpoczywam po ciężkiej nocy. Wstawanie do łazienki spać mi nie daje.

Ja nie wiem, mały tak mi się czasem wypycha że nie mogę rozróżnić czy to skurcze czy to mały. Niby cały brzuszek robi się twardy i boli, ale jak dotykam to się rusza i ucieka. W nocy czasem wystarczy że się z boku na bok przekręcam i tak się dzieje 😞

Nie wiecie czy infekcja dróg moczowych może być bardzo groźna na koniec ciąży? Już chyba 4 miesiąc pod rząd wychodzą mi bakterie w moczu i lekarka tylko zmienia mi antybiotyk i leki i wyleczyć tego nie mogę 😞 A po sobie nic nie czuję żeby coś było nie tak.

Anitku jesteś naprawdę dzielna.

Olu nie zazdroszczę ani bólu ani biegunki... Choć może tego drugiego troszkę jednak zazdroszczę, bo ja mam wiecznie zaparcia :P

Miłych walentynek Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta glosik oddany 🙂

A ja wlasnie skonczylam sprzatac, normalnie nie wierze ze tyle sily na to znalazlam. Poscieralam kurze, pomylam naczynia, sprzatnelam lazienke i wc, odkurzylam, umylam podlogi, zamiotlam i umylam klatke schodowa i jeszcze imylam wszystkie drzwi jakie mam w domu nawet te od klatki schodowej.

Moj maz to nawet mi kazal odpoczac bo myslal ze z tego wysilku zaraz urodze. A ja nawet za bardzo sie nie zmeczylam i nawet chcialam jeszcze okna umyc ale troche za zimno zeby je otwierac.

Jestem w szoku ze tak mnie wzielo.

A teraz sobie obieram pyszna soczysta pomaranczke i to bedzie moja nagroda za ten wysilek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...