Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola na moje to mozesz wziac nawet najtansza bo z tego co widze to wszystkie sa takie same. Tej samej firmy i o tym samym wygladzie wiec nie musisz sie zastanawiac.

A co do wypowiedzi olamat to sie zgadzam ale mam ta podusie w domku i grarantuje wam ze jest tak mieciutka ze dzidzi kregoslup nawet nie odczuje ze lezy pod leciutkim katem. Ona sama w sobie ma lekki kat. wiec na moje lepiej taka kupic niz martwic sie ze malenstwo moze nam sie udusic lub zachlysnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola sluchaj ja tez mam komplet poscieli i na poduszke pasuje poszewka. Ale oni z ta poduszka wysla ci specjalna poszewke. Ja tez ja mam. Ona jest taka cieniutka, delikatna bodajze frotka. Bardzo dobrze wsiaka wiec bede tej uzywac a nie tej od kompletu poscieli bo moze nie zdac rezultatu. A tego bym nie chciala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂 jak u was dzionek u mnie brzydki pochmurny 😞 zalało moją szkołę rodzenia wczoraj pojechałam a ona nieczynna do odwołania chyba już się nie wybiorę bo zanim ją na nowo wyremontują to urodzę pewnie a tak chciałam poćwiczyć i zajęcia miałam mieć z porodu rodzinnego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomosci od Agi 🙂

"Hurrra idziemy do domu 🙂"

"Czujemy sie bosko. Nic mnie nie boli, naprawde. Czuje sie jakby bocian małą przyniósł hihi" [img size=160]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/20100217.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super wiadomości od Agi i Amelii 🙂 ale ma juz fajnie nie dosć ze z malutką to juz do domciu ,ciekawe jak tam montusia z Nadią ? jaka ona cudna 🙂

paulinka my też mamy mieć poród rodzinny a na szkolę rodzenia wcale nie chodziliśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie ciekawe co tam z Montusia 🤔 dawno nic od niej nie bylo 😞 zero wiadomosci.

Ja tez zaciagne meza na porodowke i nawet ani razu nie bylam w szkole rodzenia.

Dobra laski ja lece na zakupy, ale mnie suszy wszystko piciu wypilam co mialam w domku.Musze sobie jakis soczek kupic.

Buzka:*

Do pozniej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tu sobie smacznie pochrapalam a Wy widze aktywnie dzialalyscie 🙂

Kurcze po tym co pisze Cruella chyba zaczne w bociany wierzyc albo na porodowke z kapusta pojde, moze mnie bedzie bolalo 😉

Anulab, tez mam posciel Feretti- sliczne one sa 🙂
ale co do poduszki to nie bede Marcelowi na poczatku kladla i klina tez nie kupuje, ale pod materac tak jak przy Livii podloze zwiniety recznik kapielowy zeby dziecko lezalo pod delikatnym katem.

Kasenn, no tak jaki Ty inny kolor moglas kupic jak tylko jakis kulinarny 🤪 , ja taka gleboka czekolade mam nad kominkiem i slicznie to wyglada.

A Oli sie udzielilo z tym malowaniem, oby Majce sie nie udzielilo i oby nie chciala mamusi pomoc po drugiej stronie brzusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...