Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olamat, a u kogo kupowalas karuzele , jak kupilam karuzele i lezaczek od best for kids, super sprzedawca i takie tam i tez nie odpisywali, az sie wku.. i zadzwonilam to okazalo sie ze sprzedaja na allegro rzeczy ktorych fizycznie nie maja i karuzele obiecali wyslac laskawie nastepnego dnia a lezaczek ze za tydzien wysla... skandal powiedzialam, ze karuzele niech wysylaja a lezaczke niech sobie w dupsko wsadza jak juz beda go mieli i maja mi zwrocic kase do jutra za ten lezaczek, a karuzela doszla- rain forest od Fisher price- cudo Kasenn to cos dla ciebie bo cala jest zielona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June karuzelę kupowałam u ciepłyciapek. Jak za nią placiłam to sprzedawca nie mial, ani jednego negatywnego komentarza. Teraz jak zajrzałam to ma aż 4 negatywy i 3 neutralne.
Najgorsze jest to, że nie ma z nim żadnego kontaktu, telefonu nie odbiera na emaile nie odpisuje! Skorzystam z opcji rozstrzygania sporów, o którym powiedziala mi Ola i zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn tu wrzucam Ci linka bo NK znowu mi zmula...
http://allegro.pl/item918478334_fisher_price_karuzela_rainforest_muzyka_klasyczna.html
w rzeczywistosci jest jeszcze fajniejsza no i z muzyka klasyczna, lampka i pilotem dla takich leniwcow jak ja 🙂

Olamat, prawdziwy ciapek z tego sprzedawcy... :laugh: a probowalas do niego dzwonic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola powinno tak byc. Ja zawsze jestem fair. Kupcie cos to od razu płacę czekam na towar, jak go dostanę to wystawiam opinie. Kiedys na opinie od kupującego czekałam ponad dwa miesiące!! Ola daje klaska za opcję rozstrzygania sporów, dzięki 🙂 nie zwróciłam na to uwagi, bo w sumie nigdy mi to nie było potrzebne.

June dzwoniłam, ale ma wyłączony telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ostatnio ma nawet chęć na marchewkę gotowana , a od dziecka jej nienawidziłam -co ta ciąża robi z ludźmi ? :laugh: :laugh: :laugh:

olamat dzięki za oklaska 🙂
ja zawsze place przed odbiorem za towar , a niekiedy są to duże sumy i jakoś nie miałam nigdy problemów , jedynie wózek kupiłam za pobraniem ale tylko dlatego ze facet nie miał właśnie żadnej opinii i widziałam ze nie sprzedał ani jednego wózka wcześnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab ja mam wesele kuzynki 7 sierpnia i ciekawe jak będe wyglądac? 🙂 W sumie nie przytyłam zbyt wiele, ale zawsze!

Ja zrobilam cos jeszcze lepszego 🙂
Dziś założyłam swoje jeansy sprzed ciąży i ku swojemu zadowoleniu weszłam w nie, tylko oczywiście co zrozumiałe nie zapięłam się. Ale nie jest źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...