Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja po sniadaniu i pije teraz herbate z pokrzywy a potem z zurawiny zeby oczyszczac organizm i wogole zeby mnie choroba nie dopadla(bo moj maz sie wczoraj rozchorowal)i jeszcze by tego brakowalo zebym ja na porodowke jechala chora,szczyt marzen:P anulab ja tez teraz pod koniec ciazy ciagle mam jakies lekkie zapalenia i nie idzie tego wyleczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzis mi wskoczyl na awatarku 39 tydz,ja nie wiem jak oni to licza jak zostalo mi do porodu 10 dni a nie 7. ola ja tez codzien niewyspana,w nocy budze sie co 2 godz na siku a pozatym tez mi wiecznie goroco,takie uderzenia jak bym wlasnie menopalze przechodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis na awatarku 39 tydz ci wskoczył dlatego ,że minął ci 38 tyg+ 4 dni , u mnie dzisiaj właśnie wskoczył 38 a mam 37+4 dni 😉

jejciu z tym uderzeniem gorąca to coś okropnego nie? mnie zabraknie niedługo pidżam bo co 2 dzień do prania tak mokra się budzę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam slodko i kawowo 🙂
ja juz po sniadanku a teraz wcinam ciacho i kawusie 🙂
od wczoraj mamy tu beznadziejna pogode, nic tylko spac, spac, spac...

Ola, a to dobre- klimakterium w ciazy 🤪 , ja tak sie czulam od 2 do 4 miesiaca wiec wspolczuje. Ale na pocieszenie nie przechodzimy koncowki ciazy latem, nawet nie jestem sobie w stanie tego wyobrazic! ja teraz tak bardzo puchne a latem...

Kamis, to Ty juz za chwile masz termin, ale przy pierwszym to dosyc czesto rodzi sie niestety po, ja mam nadzieje ze szybciej sie uwine tym razem 🙂
A mi dzis skonczyl sie 36 tydzien (wg miesiaczki) wiec jestem juz spokojna jakby Marcel jednak juz chcial sie wykluc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june ja mam klimakterium a ty widzę,że wysiadujesz jajko z którego ma się wykluć Marcel :laugh: ja na szczęście nie puchnę no może trochę twarz , bo moja Eliza chodzi i mówi na mnie spuchlaczek 😉 jednego czego nie żałuje to tego ze nie mam skurczy łydek -je ju z Eliza w ciąży to była makabra codziennie 6 rano okropnie bolące skurcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim brzusiom.

Ja mam nocke za soba przespana. Jak nigdy, zadnego bolu ani skurczu, ani goraco mi nie bylo.

Ola ale ci wspolczuje. to musi byc nie przyjemne i meczace takie przegrzewanie sie w nocy.

Ale juz nie dlugo i wszystko minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziwczynki 😉
Ja już także po śniadanku. Znowu na koniec wciagnęłam dla osłody 2 tosty z masełkiem i miodem. Nie wiem co mnie nachodzi, ale smakują mi jak diabli 😁 W ogóle miód ostatnio to wyjadał łyżeczką, dodaję do herbaty, do mleka...i jeszcze na tostach. Szok. No ale słyszałam, że przy karmieniu miodu nie wolno, więc chyba chcę sobie zrobić zapasy :laugh:

Pięknie się dziś w nocy wyspałam. Mi też jest gorąco, dlatego w sypialni skręcam grzejnik i rozszczelniam okno. Dopiero wówczas śpię jak zabita do rana, dziś nawet nie wstawałam do wc 😉 Ola, daj mężowi jakąś grubszą kołdrę i zrób to samo. Kto teraz jest ważniejszy? 😉 Piotr nie musi w krótkich gaciach na wierzchu leżeć :P Ile w ogóle stopni macie w pokoju do snu? U mnie optymalnie jest 20,5st.C. Jeżeli mam juz powyżej 21 to mi duszno - spię i dysze, i jakby mi tlenu brakowało. A obniże o pół stopnia i juz zdecydowanie lepiej 🙂

Poza tym zanim włączyłam neta ogarnęłam siebie i zaścieliłam łóżko. Bo inaczej znowu do 13-14 bym tego nie zrobiła :P
Oczywiście Anula wczoraj nie tknęłam prasowania i też na mnie ta sterta patrzy... Ale na razie wykorzystuję wolny czas bez meża na internet. Prasować bede po południu, jak już wróci z pracy 😉 😉

W DDTVN wypowiada się Rubik. Kurde, ma swoje naturalne włosy - kręcone i ciemne. Jej, ale on musiał walczyć z prostownicą w czasach jak miał proste blond 😮

No i reklamują cały czas nowy serial "Klub Szalonych Dziewic"... coś mi się wydaje, ze może być fajny. Ciekawe czy przy Małym się tak zorganizuję, ze znajdę czas na tv? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
avent OLU 🙂 ale to wszystko zależy od twoich brodawek

lepiej je kupić w aptece nie ma duzej różnicy cenowej

a ja sie załamałam poszłam do sklepu bez portfela. dobrze ze w kieszeni miałam 2 zł to bułki kupiłam . pozaty zakładajac adidasy miałam problem zrobiło się ciasno 😞

i obrączka mi dzis przeszkadzała i mam ja w kieszeni.
jeszcze co to to jak u OLI śpie odkryta grzejnik skrecony i uchylone okno tylko brzuszek sobie otulam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 😉

Mówię dzień dobry i idę na spacer mam nadzieję że uda mi sie przejść choć maleńki kawałek drogi bo koniecznie się chcę dotlenić 🙂
Pochwalę sie tylko że brzuszek mi znacznie opadł :P

I choć spałam całą noc to się nie wyspałam , to chyba przez te częste wstawanie na siusiu bo aż 5x 😮
No i dalej mam bóle jak na okres , poza tym żadnych rozstępów , puchnięć, lini wzdłuż pępka 😉

idę, do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nigdy się nie zastanawiałam nad rozmiarem moich brodawek 😉 :laugh: piersi nie mam małe wiec może i brodawki tez rozmiar nie mały 🤔

dziewczyny mój musi mieć ciepło bo zaraz gardło chore ot taki delikatny typ :laugh: a śpi bez niczego 😲 otulony swoja pierzynką -ja mam swoja cienką ale tylko stopy zakrywam bo bym inaczej nie zasnęła i reszta odkryta 🙂 i cala mokra jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez śnieg leży już szary prawie 🙂 żeby dojść do chodnika trzeba się przedostać prze góry śniegu 😠 wczoraj sąsiedzi odkopali nasz parking bo nie było szans na parkowanie ,a teraz już tak 🙂 przez tą pogodę nie che sie z doku wychodzić , a chciałam z Eliza się wybrać połazić po sklepach i coś jej do ubrania kupić może , bo trochę czuję ze ja zaniedbałam tylko dla Mai kupowałam ostatnio -choć nie uważam aby je coś brakowało ale tak dla przyjemności , a jutro na 8.30 z nią do stomatologa jadę z chęcią bym jej tylko taxi zamówiła i wysłała samą -zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie jestem po sniadanku.

Tez sie zastanawiam nad kupnem tych oslonek na brodawki.

Ola73 a mozesz podac mi link do tych oslonek?? lepiej miec cos w zanadrzu, bo jak juz brodawki zaczna krwawic to nie bedzie sie czym ratowac. A i ta masc musze sobie kupic. Jak ona sie nazywala?? ...Maltan??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...