Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale sie rozpisalyscie 🙂

Ola, skoro zapisalas moj numer to faktycznie moge juz spokojnie rodzic 😉 co do oslonek to ja kupilam bo mialam straszne problemy na poczatku z karmieniem Livii i teraz wole dmuchac na zimne, obym nie musiala z nich korzystac 😉

Kasenn, a mozesz podac jakies proporcje ile tej sody itd, bo faktycznie w krotkim czasie te butelki od wypazania wygladaja strasznie, i czy mozna pozniej wyplukac taka butelke wrzatkiem zeby nie byly slone od tej sody? -ale blondynskie pytania 🤪

a ja jestem z siebie dumna bo pomalowalam pokoj Livii i maz dzis podloge kladzie 🙂 jutro sypialnia i w weekend moze ruszymy pokoj Marcela 🙂 z tym ostatnim to specjalnie sie nie spieszy bo na poczatku i tak bedzie stacjonowal w sypialni ale milo by bylo uwinac sie z tym bajzelkiem do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny niech mnie któraś odciągnie od tego komputera:P Mąż będzie do pół godziny, mamy jechać na zakupy a ja prawie w negliżu 😁 😁 Nie wspomnę o tym że zjadłam tą zupę a potem jogurt i teraz czuję się jak ociężała słonica 😁 I jak tu wyjść z domu:P

June ale fajne określenie "blondyńskie pytania" 😁 😁 Kolejny tekst do naszego poradnika:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomość od Agi 🙂

"Witam wszystkie mamusie i brzusie. U nas wszystko ok jemy śpimy i robimy kupy hihi. Ja czuje sie świetnie jakbym nie rodziła. Pielegniarki w szoku bo nie biore żadnych leków nawet czopka glicerynowego. Dzięki wszystkim za kciuki i do zobaczenia 🙂."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak było najprościej: otworzyłam tabelkę w Wordzie i po kawałku robiłam PrintScreena (jest taki przycisk na klawiaturze, którym robi się jakby zdjęcie całego ekranu - " 😜rtSc" na laptopie). Później wklejałam te zdjęcia do Photoshopa, kadrowałam tak żeby była sama tabelka - bez marginesów, paska startu i menu z Worda - i sklejałam po kolei te zdjęcia.
Największym problemem było zrobić plik do 50kb który miałby dobrą jakość.

A tu na próbę zmniejszany rozmiar innym programem:
[img size=406]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/list__FILEminimizer_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zazdroszcze tym mamusią ktore juz mają za sobą porod i maleństwo jest juz z nimi:P mi zostalo 11dni i chyba zbytnio wczesnie nie urodze bo zadnych skurczy,nic nie mam wiec moze jeszcze mnie wyprzedza elwira czy ola :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wlasnie nie mam worda bo niedawno robilam formata dysku i juz sobie nie sciagnelam. A on faktycznie otwiera PDF bo ja pobieram tabelki z planem lekcji z neta. A zrzut ekranu to jest proste. w ten sposob wrzucilam ta tabelke na nk. szkoda ze programy niektore sa platne bo by sie przydaly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super wiadomości od Agnieszki 🙂
zdolne dziewczynki jesteście z tymi tabelkami 😉

kamis to ze nie masz żadnych obiawów teraz to nie znaczy ze przechodzisz ciąże 😉 tylko się cisze że się dobrze czujesz i już .przyjdzie nagle i się zdziwisz ze to już 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...