Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no dziewczynki rodzic , rodzić co zacznie się tu coś dziać :laugh: no właśnie jakiś przestój zrobiłyście dzisiaj dwie powinny aby nadrobić zaległości 😉

a moja kruszynka by non stop na cycku wisiała :laugh: a jak nie to zje sobie paluszki od raczki 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
JA po pracy , trochę zmęczona, ale i zadowolona 🙂 Kupiłam już w miarę wszystko dla siebie i dzidzi , łącznie z tymi osłonkami i maścią na brodawki 🙂 Został mi kombinezon dla dzidzi - powiedźcie jaki kupujecie, bo zimowy to już za ciepły a tych wiosennych to nie widać 😞 A z praniem i prasowaniem już też prawie koniec ,zostały mi niedobitki 🙂
Uff ,zacznę Was teraz nadrabiać w czytaniu a pewnie będzie co czytać 🙂
AAA dziś 23, która rodzi??? Kurcze ja mam termin na koniec marca, Wy pewnie już wszystkie miały swoje maluszki przy sobie 🙂
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn daj mi spokój!! zapomniałaś że ja mogę być w 39tc a nie 36?:laugh: gadałam o tym z położną o moim rzekomym okresie i ona stwierdziła że takie pomyłki się często zdarzają i że mam być gotowa bo to jest bardzo możliwe :P
czas pokaże ! Galopka mi przeszła 😁 a ja zawsze miałam zatwardzenie a ostatnie pare dni z rzędu sie ładnie załatwiałam a dziś tylko to się trafiło
Brzuch mnie strasznie ciągnie i krzyż boli i nic poza tym 😁

A jutro idę zwiedzać swój szpital ze swoim lekarzem-ma mnie osobiście oprowadzić, ale mnie zaszczyt spotkał:P
I wiecie co? spakowałam się 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...