Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KARKA URODZIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!1


OTO WIADOMOŚC OD NIEJ:

Udalo sie! 🙂 Oto nasz Adrianek - 3810g, 54cm, 10pkt. Wody odeszly o 23.55, o 1.25 bylismy w szpitalu,a o 1.56 Maly juz byl z nami... Nie zdazylam wziac nic na znieczulenie,taka byla akcja 😉 Mam synka aniolka i tylko boje sie o wszystko. Kazde pisniecie i grymas przyprawia mnie o zawal... Trzymajcie wiec prosze za nas kciuki :* Karka [img size=464]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/21032010_002___1_-71d2b31dc8598d81656d1b7771b01592.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 🙂 🙂
Karka -super 🙂 🙂 🙂 ale szybciutko Ci się udało 🙂 🙂 🙂Też bym tak chciała 🙂
Moni - to imię wybraliśmy ,jak jeszcze nie wiedzieliśmy,że będziemy mieć córeczkę 🙂
Kasenn - u mnie spokój i to duży, nic a nic, za to apetyt mi dopisuje , jeżeli chodzi o słodycze, to jestem ponoć chodzącym odkurzaczem 🤪 Ale chyba u Ciebie zacznie się coś dziać 🙂
Jutro się rozpakuje Olamat, potem pewnie Moni a ja zostanę na sam koniec 😞 , bo i tak mam tydzień do terminu a moja mała to już widać że uparta będzie . Ja jej mówię,że to już czas ,aby przyjść na ten świat a ona mi jak widać w drugą stronę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka coś ty nie martw się jeszcze będzie tak że ty mnie wyprzedzisz 🙂 ja odkąd pamiętam to coś się dzieje i co i ... 😉
Jeszcze mama mi powiedziala że rodziła mnie parę dni po terminie to tym bardziej się nie nastawiam . tyle że te bóle staja się już upierdliwe i tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis co wy cisza spokój tylko mały sie rusza i rano tylko cos było na wkładce teraz tylko brzuchh mnie pobolewa ... zero skurczy a karka ile po terminie była ja widze ze chłopcy to tak jakoś maja problem z opuszczaniem mam 🙂



KARKA GRATULACJE SLICZNEGO PRAWIE 4KG SYNKA... WSZYSCY CHŁOPCY Z 1 WYJATKIEM MAJA 4KG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski czesto tutaj nie zagladam bo ciagle nie mam czasu ale nie dlatego ze mala mi nie daje lecz ciagle gdzies jedze do znajomych i wogole zabiegana jestem 🙂 wracam juz do normalnego zycia z mala roznica tylko bo jezdze teraz wszedzie w 2 osobki 🙂

Kesenn Ty nadal w dwupaku ? wow biedak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka wielkie gratulacje 🙂 a jeszcze wczoraj pisalas ze nie masz skurczy hihi

Paulinko dla ciebie tez gratulki 🙂 wkoncu masz swoja kruszynke 🙂

A moj cmok dzisiaj taki placzliwy i marudny 😞 co chwile chce cyca i sie nie najada. Zasypia przy jedzeniu ale tylko na chwile bo zaraz sie budzi z placzem 😞 Tak mi go zal, i wspolczuje sobie dzisiejszej nocy jesli bedzie wygladac jak dzisiejszy dzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...