Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!

po zabieganym dniu wkoncu moge sie legnac ....
jutro mam niby termin...ciekawe....narazie nic nie zapowiada porodu...
powodzenia tym ktore zaczynaja rodzic 🙂
gratulacje dla karki!!
jesli kogos przeoczylam to przepraszam...postaram sie nadrobic dzisiejsze zaleglosci...ale nie wiem czy dam rade..
do pozniej...ide cos zjesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moni jadę do szpitala na 8.00 Zbadają mnie i zibaczą czy cc będzie w pon czy we wtorek. Będę z Tobą w kontakcie. Trzymaj za mnie kciuki 🙂

Spakowałam się już całkowicie i zaraz odę sie wykąpac. Takie dziwne uczucie, że ostatni wieczór spędzam w domu z brzuchem. Następnym razem będę już z moją Zuzulą 🙂

Dobra idę. Dobranoc Brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w końcu jesteśmy w domku Majeczka wazy dzisiaj 3000 g, i ladnie je i przybiera na wadze.zmęczona i szczęśliwa ze juz idzie ku dobremu .bakterii w moczu nie ma , wyniki bad. krwi tez w normie teraz tylko jeść pic i sikać ma i oczywiście ros nać.
mam zaległości z tygodnia ale to 160 stron wiec nie podołam -wszystkim mamusiom i ich pociechom wielkie gratulacje , kazdej z osobna bylo by nie możliwe bo już ama nie wiem kto kiedy urodził choc na bieżąco Kasenn mnie informowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Ola że już jesteście z powrotem w domku bo w domku najlepiej 🙂

Olamat oczywiście że będę trzymać kciuki, wszystko będzie dobrze i już jutro będzie z tobą kochana Zuzanka 🙂
trzymaj się !!! 😘 no i będę czekać na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karka Paulinka gratulacje, ruch się nam zrobił hihihi.

Olamat Ty jutro Twój wielki dzień, zrobisz mi prezent urodzinowy hihihi.

Ola witaj w domu.

My też dziś po wizycie, mała waży 3600 i wszystko jest ok, krostki to nie była skaza więc możemy dojadać bebilon 🙂
Po za tym bioderek póki co nie musimy kontrolować bo są super dopiero jak skończy 6 tygodni, czyli dokładnie za tydzień.

My dziś kończymy 5 tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙃 allleee nudaaaa mamuski brzuszki chodzcie pogadać eeejjjjj

sztywniary poszły spac:P

a ja jestem wsciekła na .. wiadomo kogo jestem prawie tydz po terminie i moge w momecie urodzic tak jak karka cz june w 2 godz a on co pije drinka nie zasługuje na to by być ojcem i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo i nawet pierwsza jestem.

nie mogę spokojnie spać w nocy denerwuje się co chwile się budzę bo mam koszmary i się mu nie skarżę, do tego poranek zaczął się od kłótni 😞 bo powinnam wiedzieć gdzie jest jego książeczka zdrowia i że niby nie mówiłam mu o dzisiejszym badaniu a ,że dopiero jutro jak coś do szpitala 😞

I ŻE WYMYSLAM I NIE POTRZEBNIE 2 RAZY JEZDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIESZ MONI JA WYMIEKAM JUŻ I CIEŻKO MI TRZYMAC JEZYK ZA ZEBAMI I NIE DOWALIĆ MU Z BYŁA CZY JEJ TEZ TAK DOWALAŁ JAK ĆPAŁA W CIĄŻY I POTEM PRZED PORODEM ... ALE STARAM SIE TEGO NIE ROBIĆ JA OGLĄDAM TV I JEM PŁATKI I PIJE KAWUSIE MOŻE KAWA GO POPĘDZĘ 😞 CHOĆ W TO NIE WIERZE
\

oLAMAT NO FAKTEM O 8 MIAŁA BYĆ TO JUŻ JUŻ ALE JESZCZE MUSI MIEĆ SKURCZE PRZECIEŻ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TO JUTRO MAM JECHAĆ DO SZPITALA ALE TO POWIEDZIAŁA ,ŻE NIE ZNACZY ŻE MNIE WYWOŁA BO JAK NAPRAWDE JEST TAM WSZYSTKO BARDZO DOBRZE TO LEPIEJ BYŚMY POCZEKALI DO NATURALNEGO A NIE WYWOŁYWANEGO BO WYWOŁYWANE SĄ O WIELE BOLEŚNIEJSZE I DŁUŻSZE A JAK ON SIĘ POTEM ZMOBILIZUJE TO PÓJDZIE SZYBKO I CZĘSTO BEZ CIECIA JEST WTEDY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki my po nocce w domku jak to fajnie wyspać się w łóżeczko a nie na podłodze na materacu 🙂 tylko mam problem dostałam bieguneczki -kurcze mam nadzieję ze nic ze szpitala nie przywlokłam i teraz nie wiem czy mogę małą karmić i co wziąć ? POMOCY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myśle że po prostu jest wirus przeziebieniowy a mala gdyby miała coś miec to szybciej niż Ty Olciu..

pozatym tu jest totalna ciszaaaa.. moni spi a ja miedzy czasie sprzatam by wymusic z malego by wyszedł...


pozatym ide do mojej samotni dalej ryczec i miec wisielczy nastruj i nie bede was drażnic:* buziakiii kochane dyby ktos rodził dajcie znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...