Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj , szkoda 😞 😞 😞 dlatego my nagrywamy zdjęcia na płytki i jeszcze dodatkowo chcemy kupić pamięć zewnętrzną . Elizę tez mamy na kasetach video -takie były czasy też bym pewno sie popłakała jakby sie zniszczyły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja znikam do łóżeczka jestem padnięta , Majka po kąpieli nic prawie nie zjadła może 50-60 ml. ciekawe jak szybko sie obudzi z głodu 🤔 jutro tez wrzucę jakieś nowe fotki z nad morza tylko muszę je skonwertować najpierw 🙂 dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella szkoda tej kasety 😞 Nie dziwę się, że było Ci przykro...
A moja Mała jak zasnęła o 19:00 tak nadal śpi. Nie wykąpana! Ciekawe kiedy się obudzi głodomor mój malutki.
A mam pytanko: jak sprawić, żeby zaniknął pokarm? Bo co prawda mam niewiele, ale mam. Nie chciałabym się nabawić znów zapalenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku odciągaj tylko tyle żeby nie bolało, potem coraz rzadziej np raz dziennie potem raz na dwa, trzy dni a potem już zostaw sam zaniknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki

My po super nocce 🙂 Piotrek najpierw malego nakarmil 🤔 a potem go wykapalam( zawsze robie odwrotnie), potem nie chcial spac, wiec jak szlam zrobic kolacje to zanioslam go do lozeczka i wlaczylam karuzele. Krecila sie tak z 20 minut i synek sam zasnal 🤪 🤪 po raz pierwszy w lozeczku, Spal od 22.00, potem pobudka o 2.45, potem o 6.00, pampers, amciu zabawa i od 7.30 sobie spi 🙂 zasnal sam ze smokiem i pielucha na naszym lozku, taki zmeczony byl.

Ale pogoda jest dzisiaj taka sobie 😞 a na spacer i tak musimy isc bo z psem na spacer i na zakupy bo po weekendzie lodowka pusta 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella widzialam ze tu juz spacerówke używasz?ja dalej w gondoli ale tak za miesiac chyba juz przejde na spacerowke bo Nadi juz nie duzo miejsca zostalo na dlugosc w gondoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
majka mnie zadziwiła po kąpieli ok.21 nic prawie nie zjadła ,a spała do 2.40, potem dopiero 6.30 jedzenie 😉 od 8 była zabawa i rozmowa z Elizą , a teraz trze oczka znowu 🙂
po dwóch pięknych dniach przyszły chmury 😞 Wisła strasznie szeroka wygląda z okna jakbym morze widziała nie rzekę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki !

U nas jak Karola poszła spać przed 22 tak dopiero o 4 amciu i przed 9tą znowu . zauważyłam że moja dłużej śpi no chyba że to przez pogodę , fajnie 🙂
kurcze a jutro szczepienie troszkę późno ,jakoś to sobie przegapiłam i ciekawe jak się mała będzie sprawować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też kupiliśmy specialnie kamerkę żeby na bieżąco śledzić rozwój Karoli , to będzie wspaniała pamiątka jak ona będzie już dorosła 🙂 szkoda że ja takiej pamiątki nie mam 😞 ale wtedy mało kto miał aparat a co dopiero kamerę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
u nas nocka też super, ale za to po kąpieli wyła taką syreną ,że chyba ją wszyscy słyszeli, uspokoiła sie dopiero przy cycu i poszła spać ,oczywiście , jak policzyła wszystkie barany 🤪 .Nie wiem o co chodziło , tym bardziej , że było to pierwszy raz 😞.
Teraz lekko śpi , nie zapeszając , idę trochę ogarnąć dom 🙂
U nas pogoda się klaruję, słoneczko się przebija , będzie spacerek 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu my jesteśmy na etapie poszukiwania knajpy, wczoraj byliśmy na obiedzie w naszej ulubionej i chyba tam zarezerwujemy. W tym tygodniu wybierzemy się pogadać z szefem 🙂

Asia Wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🙂
Dla Ciebie dziewczynko , Asiu moja Tobie na Krakowie już złożyłam ale jeszcze raz kwiatuszki dla Was 🙂
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0b268134.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Filip dziś w nocy spał 9godzin bez pobudki na jedzenie 🤪 szok!! a jest tylko na cycko 🙂 wczoraj byliśmy na takiej sporej imprezie więc może to go tak zmęczyło 🙂 ale się wyspałam a wszystkie czasy 🙂 wychodzi słonko trzeba iść na spacer 🙂
A jak tam Wasze brzuchu?? dalej macie takie jakby 5 miesiąc ?? ☺️ czy to tylko ja tak mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, moja Mała mimo, że szybko zasnęła to i tak przespała całą noc 😁 Trochę mnie to martwi, więc dziś pojechalam do siebie do pracy, do laboratorium i wzięłam sprzęt do pobierania krwi. Jutro ukłuję Martynkę z paluszka i zawiozę krew do zbadania. Oby nie anemia 🤢
Przy okazji zrobiłam sobie badania 🙂
Aga dzięki za odpowiedź. Dziś ściągnę pokarm już tylko raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ojj ja nie wiedzialam ze mam tak towarzyskie dziecko 🙂 cały wekend ze znajomymi spedzony plus wczoraj imieniny mojej mamy 🙂 moja Nadka była grzeczna jak aniolek sama sie bawiła no poprostu rewelacja 🙂

teraz grzecznie spie a ja zmieniam posciel w domu i sprzatam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...