Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

no i to brzuszki co wieczór 🙂
Ależ mi to dodało skrzydeł, mogłabym teraz nawet nad morze dolecieć taka się czuję lekka 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Noc minęła dobrze, to pewnie dlatego że wczoraj Mały był strasznie marudny. Na szczęście dziś już jest dobrze 🙂

U nas pogoda taka sobie, raz pochmurno a raz słońce. Słyszałam że duże zagrożenie powodziowe jest teraz w Tczewie. Czy któraś z Was tam nie mieszka? A może mi się pomyliło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu no my kolejny, i ja się pochwalę że zafundowałyśmy sobie z koleżanką na dzień mamy karnet na zabieg na całe ciało jakiś barzylijski klimat trwający 60 minut ech teraz tylko termin ustalić hiihih.
A mąż obiecał że pójdziemy na sushi o matko jak ja kocham japońską kuchnię, dla sushi mogłabym się tam przeprowadzić.

A na dzień taty chcemy jeszcze tacie zrobić koszulkę ze zdjęciem Amelii i Adriana i jakiś napis np "super tata" albo coś podobnego, a Amelii jeszcze chce kupić body z napisem " made by tata" 🙂 😁 😁 😁

A jakie prezenty kupujecie mamom?? ja w ogóle nie mam pomysłu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie po wodę to wyśle Piotra takie duże po 5 l. , super masz pomysł na dzien taty tez muszę cos pokombinować bo czas leci . a dla mamy to sama nie wiem chciałam ja zabrać bo herbaciarni ale jak sytuacja powodziowa jutro będzie poważna to nie mam sie co wybierać tam bo to na starym mieście gdzie największe zagrożenie 😞 zostanie pewno jakiś kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my teściową zabraliśmy w niedzielę na obiad a jutro pojadę chyba kupię kwiaty, tak naprawdę to co ja mam się martwić o teściową hihihi.
A mojej to może kwiaty i kawę , wybaczy bo nawet nie miałam samochodu żeby coś kupić dopiero wczoraj od mechanika odebraliśmy Andrzeja i oddał mi mój ihihih.

My pijemy tylko mineralną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...