Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja w piątek idę do pediatry to dopytam , bo słowo daję pierwsze słyszę 🙂
A Nadia byłą naświetlana?? bo Amelia nie, może faktycznie dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kolejny dzień minął i powiem Wam ,że baaardzo szybko. Niunia padła zmęczona i teraz słodko śpi.
Ja też nic nie wiem ani o ortopedzie ani o okuliście ,ale zapytam na następnej wizycie ,choć to dopiero za 6 tygodni.
Cruella - jak widać Amelce bardzo marcheweczka smakowała i widzę też ,że leżaczek się super spisuje 🙂 u mnie też 🙂
Anulka - zobacz jak tu Cie wszyscy wspierają 🙂 🙂 🙂 a jeżeli chodzi o znajomych czy przyjaciół może to u nich chwilowe i im przejdzie. Ja w sumie też nikogo nie nazywam przyjacielem tylko raczej znajomym 🙂 Ale muszę przyznać ,że moi znajomi jak na razie odpukać mnie nie zawiedli , dzwonią i to często ,odwiedzają mniej ale to akurat z mojej inicjatywy , bo to ja nie chciałam odwiedzin w pierwszym miesiącu 🙂 i uszanowali to 🙂. Miłe to 🙂 Wiec głowa do góry a jak Ci źle to wal tu do nas 🙂 🙂 🙂 🙂 zawsze będzie raźniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka - nie za ma co 🙂 i dziękuje za oklaski 🙂
Ale wiecie co to jest jakieś faktycznie dziwne, juz raz o tym pisałam , Moja Mała jak piszę tu na forum ,że śpi lub zasnęła to się instynktownie budzi ,przed chwilą poszłam do niej zajrzeć co i jak i co oczy jak 5 zł i chyba zacznie liczyć barany.
Miłego wieczorku i kolorowych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ja pierwsza,nie spimy z małą od 6.30, a w nocy pobudka o 3.30,na polko bym juz poszla bo tak juz słonce świeci ale moze jeszcze za wczesnie.montusa ty tylko piersią karmisz i juz wprowadzac bedziesz inne pokarmy?ja dopiero w 6 miesiacu tak mi pediatra powiedziala,a karmic piersią chce tak do 8 miesiaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie , choć tu pusto widzę 😲
nocka super 1 i 6.30 karmienie i jeszcze pospała potem z mamusia do 9 😲, a teraz tradycyjnie zabawa od rana , macha tak nóżkami ze juz skarpetki spadły 😁
teściowa do mnie dzwoni i panikuje czy nas w Tczewie nie zalewa ? kurcze chyba do nas woda nie dojdzie 🤔puki żyje nie kojaze aby Tczew zalało , no może po trosze 😞 z tego co mówią to bulwar nad Wisłą ma byc zalany tam jest tez dużo domków , wczoraj zabezpieczali ,właśnie nad Wisła chcemy zrobić przyjecie po chrzcie ,ale jak zaleje Przystań to nic z tego. 😞
cruella jakiej firmy marchewkę dostała Amelka ? czy to ma jakies znaczenie czy wszystkie sa ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! 🙂
Cruella ale fajnie umorusaną buźkę ma Amelcia hihi
Moja znowu noc długo przespała ale wczorajszy dzień to była jakaś masakra była taka marudna , spać jej sie chciało a nie umiała i dopiero koło 22 jakimś cudem usnęła ale ile przy tym nerwowych ruchów było i płaczu 🤢
Dziś szczepienie i aż się boję co to będzie 🥴

U nas pogoda fajna i mam zamiar nie długo wyjść na ogródek ale to poczekam aż mała się obudzi bo tyle co usnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie. Nasza nocka świetna. Jak zasnęła o 20:00 to pobudka było o 5:00 🤪 Rano pobrałam jej krew, zawiozłam do pracy i od razu koleżanka zrobiła jej morfologię 🙂 Martynka nie ma anemii, po prostu śpioszek się z niej zrobił 😁 Ulżyło mi!
A Mała jak jej pobierałam krew, to nawet się nie obudziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulabku ty się nie martw tymi koleżankami znajdą się nowe , ja mam tą samą sytuację i kicham na to , już odliczam dni do wyjazdu na śląsk bo tam mam ukochaną przyjaciółkę za którą bardzo tęsknie a ona jest w 6miesiącu ciąży bo my razem planowałyśmy mieć dzidzie 😜 więc będzie tym bradziej jeden temat się przewijać a za rok planujemy razem jechać na wakacje do Chorwacji z naszymi szkrabkami ,już się nie mogę doczekać tej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
U nas nocka constans o 6 jedzenie a spałyśmy do 9.30 😁 😁 😁 😁

Olu ja mam marchewkę gerbera , innej nie znalazłam 🙂 a i nie było żadnych problemów z brzuszkiem, spałą elegancko a teraz czekamy na kupę powinna się pojawić przed południem.
Natomiast mam różnych firm inne rzeczy np deserki mam bobovita.

Anulabku bardzo się cieszę że Martynka zdrowa ale przyznam że od początku wiedziałam 😜
Ciesz się że tak ładnie śpi 😁 😁 😁 😁

Mona
trzymam kciuki oby Wam szczepienie między palcami przeszło , w razie czego kup vibrucol i daj jej na noc, powinno troszkę wyciszyć a to jest lek homeopatyczny 🙂

Kamis dziękujemy za zdjęcia 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
U nas nocka też super 🙂 i ranek też 🙂 Mała od godzinki leży na sofce 🙂 i się rozgląda a ja mogłam zjeść śniadanko i pozałatwiać sobie sprawy 🙂
Teraz się zbierzemy na spacerek, bo prześliczne słońce świeci 🙂
Anulka - miałaś rację , poszłam sie wykąpać i po powrocie Mała lulała 🙂 🙂 🙂 Poluję dla Ciebie oklaska ale stale mnie ktoś ubiega 😞 ale w końcu się uda 🙂.
Ola -trzymam kciuki aby Was nie zalało 🙂 🙂 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka to super ze Martynka okazała się tylko śpioszkiem 🙂
dzięki cruella , ja nie zagłębiałam sie jeszcze w temat marchewek , deserków -myślałam ze jakieś mogą być lepsze inne mnie -a ty śledzisz wszystko 😉
kurcze raz słonko raz deszczowe chmury u nas 😞 mam nadzieje ze Majka teraz zaśnie na trochę to ja sie ogarnę a potem uda nam sie spacerek moze mały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni - ja jeszcze kupowałam na wszelki wypadek Altacet w żelu i ten lek o którym pisała Cruella ,ale w sumie nic nie używałam 🙂
Anulka - widzisz , z Martynką wszystko dobrze 🙂 ale dziewczynka ma super mamusie, bo stara sie od razu reagować 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oluś najważniejsze że traktujecie to jak zabawę a nie jak przymus 🙂
Ja śledzę na bieżąco jedzonka tak że jak coś to pytaj 🙂
A czy Ty teraz będziesz jej rozszerzać dietę?? Maja w sumie 3 dni młodsza ale jednak jeszcze trochę na piersi 🙂

a moja ma znów mały sukces, przed chwilą wsadziła sobie grzechotkę do buzi i powtarza to teraz hihihi, ale się wścieka jak sobie nie może trafić hihihi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a i chwyta obiema rączkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to śledź ,śledź jesteś tu naszą studnią cennych wiadomości 😉 ja jeszcze poczekam z wprowadzaniem nowości Majka jest w 80% na moim pokarmie 🙂 zresztą jutro mamy wizytę ze szczepieniem to dopytam pediatry -ale chyba nie ma co sie spieszyć 🤨 myślę ze do 6 mc poczekamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i jeszcze jedno, od dwóch tygodnie jestem na małej diecie, tzn na kolacje zjadam mniej i lżej i dziś się zważyłam mam prawie 4 kg mniej 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...