Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no właśnie mój też bada do samego końca ciazy na fotelu , moja bratowa chodzila do tego co ja i mnie juz tak uświadomiła , w poprzedniej ciązy jak byłam raz czy dwa zbadana na samolocie to dużo , może więc i to lepiej niech bada wiec co potrzebne (choć juz myślałam ze mnie tak strasznie lubi :laugh: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jakas zacinka na brzuszku dopiero teraz zobaczylam ze Wy juz 2strony zapisalyscie :P
no ja codziennie pije mleczko z miodem a co do szczepionki to ja z OIlafkiem nie bedziemy krolikami doswiadczalnymi. co do kupna tej szczepionki to nie mozna jej dostac w zadnej aptece!
jak narazie lekarze ja dostaja i wtedy umawiaja na szczepienie! a co najsmieszniejsze to to ze to idzie w takim opakowaniu na 10dawek odrazu ze lekarka musi zebrac 10osob na raz zeby moc otworzyc szczepionke bo inaczej to musi ja wyrzucic po 24godz. Z tego co wiem to jak narazie jest ona dla osob znajdujacych sie w grupie ryzyka czyli ciezarne osoby powyzej 65roku zycia itd.
no i mowa tutaj o IRL nie wiem czy w PL juz maja te szczepionki.
Co do glukozy nie mam pojecia czemu odrazu 75:P moze moja lekarka jest zdania ze lepiej odrazu wypic 75 zamiast sie meczyc razy dwa w razie wysokiego stezenia we krwi :P
ech ja tam cytryne pakuje na bank :P zeby tylko mi sie nie cofło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech nie wiem czy po takiej dawce cukru dam rade cos zjesc :P chociaz wiesz co? Rodzinka u mnie bedzie Mama juz planuje ze codziennie cos pysznego dla mnie ugotuje :P wiec jedzenia bedzie duzo :P najwyzej tylko jakas kanapke zapakuje 🙂
Moni27 wejdz na jakis kalkulator ciazy tak najlepiej 🙂 a liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki 🙂
http://www.babyboom.pl/ciaza.html tu masz taki co mi rowniez pokazuje dokladnie date i tydzien w jakim jestem bo reszta pokazuje 25tydzien 😮 a jestem na pewno w 24tydzien +1dzien 🙂
Co do badan to moj ginek nie chce mnie dotykac bo za kazdym razem po takim badaniu mialam plamienia wiec dal sobie spokoj :P aby usg dopochwowe ostatnio zeby sprawdzic szyjke. A tak to tylko usg. No ale u mnie te plamienia byly przez to lozysko. Choc teraz po badaniu na pogotowiu w poniedzialek nie mam nic ale to moze przez ten zastrzyk no i biore luteine wiec to tez zapobiega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni27 zobacz na moim suwaczku 🙂 tez mam 24ty+1dzien 🙂
Aniolku widze ze ten sam suwaczek :P w innych kolorkach oczywiscie :P podoba mi sie ten suwaczke bo widac w ktorym miesiacu jestem :P a tak sie zastanawialam kiedy 6sty wskoczy :P a tu 6sty juz jest od jakis 2tyg :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek skoro masz 24 tc i jeden dzien to jesteś w 25 tygodniu ciąży a w 23 życia płodowego, z czego oczywiście weź poproawkę na to że lekarz liczy Ci tylko skończone tygodnie czyli u nich będzie to 24 tc. mnie np brzuszek źle oblicza tygodnie bo ja jestem w 24 tc a pokazuje mi 23, co do glukozy ja jeszcze nie miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No smieszne sa te teksty choc ja wybralam nie smieszne :P nie wiem czemu hehe :P
Ale nastepnym razem moze zrobimy tydzien smieszny :P fotka jest co prawda z 23tyg ale nastepny zrobie w 25tyg :P
Cruella masz racje to jak 25tydzien. Ale ja wlasnie wole wiedziec razem z dniami :P
Bo wszedzie w szpitalach u lekarz itd pytaja wlasnie o ta forme. A gdybym im powiedziala ze jestem w 25tyg uznaliby to za blad bo oni licza wlasnie tak jak suwaczek i ten kalkulator co wkleilam linka.
Moni27 ja tez co srode mam nowy tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie namietne pisarki 😉

a propos dnia w ktorym zaczyna sie kolejny tydzien ciazy to jest to dzien wystapienia ostatniej miesiaczki, czyli jak u mnie byl to poniedzialek tak kazdy nowy tydzien zaczyna sie wlasnie w poniedzialek 🙂

Kasenn, jak to nie mozna nagrac bicia serducha, mi na 4D nagrala Marcela a nawet o to nie prosilam bo oczywiscie nie pomyslalam ze to by byla fajna pamiatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie mialam sie pytac juz wczoraj i zapomnialam :P a lekarki zapomnialam zapytac bo nie zapisalam oczywiscie 😞
spadla mi hemoglobina do 10,9 i potrzebuje dobre zelazo ale takie od ktorego nie ma zaparc. Co bierzecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bicia serduszka ja mam deterktor tetna i tez mam nagrane 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 az mi sie łezka w oczku kreci ech jakies to slodkie 🙂 no i ginek nagral mi film 30min z usg polowkowego i tez jest bicie serduszka na nim 🙂 a ja za 23 dni mam 3d4d 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 napisał:
😆 ok dzięki czyli radzicie mi iść jednak tak jak lekarz kazał tego 16tego?? skoro lepiej ma być widoczne na usg dzidzi to się wstrzymam jeszcze. ehhh tyle czekania jeszcze 😆


Moni, nie przebrnelam wprawdzie przez wszystkie posty ale jesli dobrze si edomyslam chodzi o to czy na USG 4D wszystko bedzie wyraznie widac.. ja mialam 4D w 20 tyg i wydaje mi sie ze zdjecia wyszly bardzo dobre (no ja przynajmniej dokladnie widze na moim forumowym zdjeciu buzie Marcela). To wszystko zalezy od lekarza- moja mowila ze lepiej zrobic 4D miedzy 24 a28 tyg a ze sie uparlam to mialam w 20 🙂 ,a jak weszlam w to ogolna galerie to niektore zdjecia nawet z 26 tyg wygladaja slabo i nic praweie nie widac, wiec na takie 4D warto wybrac sie do poleconego specjalisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...