Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Elwirka sliczny brzusio 🙂 taki zgrabny 🙂 pamietaj ze po 23tyg pojdzie szybciej bo Dziecko podwaja swoja wage wiec na pewno brzus sie powiekszy 🙂 poza tym pociesz sie widze ze jestes bardzo szczupla wiec za duzego brzusia tez miec nie mozesz bo bys chyba pekla...A tak to moze sie jeszcze od rozstepow uchronisz 🙂
p.s. ja mam w obwodzie 97cm 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam robić obiad i mi się nie chce! wszystko przez te badanie nie mogę teraz patrzeć na jedzenie 🤨 miała któraś tak jak ja,czy tylko ja jestem tu odmieńcem 🥴 🙂
acha, coś mnie boli ale nie umie tego opisać. jak się schylam lub stanę na jednej nodzę to w kroczu mnie tam coś boli ale nie umię dokładnie wyczaić gdzie i co to a trochę się boję tak jakby kości te przy kroczu,nie wiem . wiecie o co mi chodzi ? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moni27 napisał:
mam robić obiad i mi się nie chce! wszystko przez te badanie nie mogę teraz patrzeć na jedzenie 🤨 miała któraś tak jak ja,czy tylko ja jestem tu odmieńcem 🥴 🙂
acha, coś mnie boli ale nie umie tego opisać. jak się schylam lub stanę na jednej nodzę to w kroczu mnie tam coś boli ale nie umię dokładnie wyczaić gdzie i co to a trochę się boję tak jakby kości te przy kroczu,nie wiem . wiecie o co mi chodzi ? 🥴

Moni mnie czasem tak kłuje w pochwie ze tak powiem bo inaczej tego nie opisze :P i lekarz mowil ze to nacisk na miednice.
No i tak jakby w kosci łonowej tak czasem boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cos takiego jak rozejscie sie spojenia łonowego ale wtedy to boli okrutnie zwlaszcza jak sie stoi na jedej nodze no i trzeba do szpitala...Ale mysle ze Ty tego nie masz bo raczej by sie zwijala z bolu no a do tego to jest przypadlosc raczej z koncowych etapow ciazy wiec mozesz byc spokojna 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni27 zawsze pamietaj o takich rzeczach jak chodzisz do lekarza ja sie dalam na sposob i zapisuje notke w tel i jak ide do po koleji sie pytam bo tak to polowy zapominalam :P
Ale mysle ze mozesz byc spokojna bo to podobno normalne w ciazy...Ja np jak dluzej jestem na nogach to boli mnie cale podwozie ze tak powiem 😉 i tez sie martwilam a tu sie okazuje ze to normalne i wiekszosc na lutowkach tak ma bo jest coraz ciezej...Spokojnie 🙂 Myslcie pozytywnie bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni ja tez to czuje od jakies 2-3tyg dopiero 🙂
Kamis widze ze termin na 26masz ja na 24tego 😁
no ale jak bedzie cesarka no to predzej pewnie cos ok 10tego. decyzja zapadnie na swieta wiec sie zobaczy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis to chyba nie jest dziedziczne ...
ja znowu jak sie nachodzę to mnie boli strasznie krzyż , albo dostaje koliki bo nie umie powoli chodzić , staram sie spacerowac bo od tego samego siedzenia w domu raz że można zwariować a po drugie to nieźle wchodzi w tyleczek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 napisał:
śnieg? fajniście a gdzie ten śnieg>?? gdzie ty Olu mieszkasz? może przywieje też do mnie :P

w Tczewie lekko pada nie na pruszy na pewno tak żeby było bialo ale początki zimy widac , lepiej żeby nie było biało i slisko bo z tym coraz wiekszym brzusiem nie widać co pod nogami:laugh: na święta jak najbardziej niech sobie jest , lepszy nastrój wtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a spojrzałam na mapę 🙂 za daleko mieszkasz aż koło gdańska ale ci zazdroszczę, bliziutko morza 🙂 to nie zawieje do mnie :P
Zresztą kasenn następna koło morza, a byłam w lecie w Gdyni pięknie tam! chętnie bym się przeprowadziła bo kocham morze!! a górki już mniej lubię,choć też są piękne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...