Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ojej moni27 szkoda , ale pewno bedziesz musiała ją powtórzyć bo to ważne badanie 😞
u mnie też zimno , strasznie wieje za oknem az sie nie che wychodzić z domku , więc pewno będe oblegac dzisiaj nasze forum jak tylko będę miała towarzystwo 🙂 , a humorek mam dobry , siedze sama w domku więc mnie nikt nie denerwuje :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny pomozcie. Zastanawiam sie nad kupnem tego bujaka:
http://www.toys.ie/Graco-Baby-Delight-Swing-!G03465-prod.aspx?
Znalazlam opis ze wystarczy dla dziecka do 11kg. W ktorym mniej wiecej miesiacu dziecko osiaga taka wage? Nie chcialabym wydac 50 euro na bujak ktory sprawdzi sie tylko przez 3miesiace..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel ja nie zecyduję sie na kupno bujaka , mam złe doswiadczenia z pierwsza corcią , mieliśmy bujak i tak sie skubaniec maly przyzwyczaił to w nocy na spiaco ja bujaliśmy na zmianę raz reką raz nogą ,aby tylko spał ,bałam wykonczona , wiec ci nie pomogę w wyborze ani nie doradzę
-tak 11 kg to ok roku więc ci posłuży dlugo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze ja mam juz cała szafke ciuszków dla małej,kupowalam ,kupowalam az sie nazbieralo,spiworek do lozeczka spiworek do wozka ,kombinezonik,kocyk,wozek,lozeczko,posciel,materacyk mam,(przewijak z wanienka bede miala po szwagierce).jeszcze tylko czekaja mnie takie drobne zakupy(ale jest ich wiele)kosmetyki,pieluchy tetr.pampersy,smoczki,termometr itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze do ostatniego miesiaca nie czekalam bo tak sobie pomyslalam,moja kuzynka urodzila koniec 7 miesiaca,moja sasiadka tez w 7 miesiacu a ja mam juz polowe 6 mies takze do konca grudnia bym juz chciala miec wszystko i potem juz 2 miesiace czekac na luzie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez rosna i rosna piersi a juz bym chciala zeby przestaly a jak przyjdzie karmic to beda pewnie jeszcze wieksze.wprawdzie nie mam jakiegos wielkiego rozmiaru ale nie umiem sie przyzwyczaic,mialam B teraz mam C ale juz tez pomalu ciasny sie robi,wiec mam nadzieje ze na D poprzestane,bo takie rozciaganie o tyle numerow tez nie jest dobre 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja musze miec taki z fiszbinami bo inaczek nie leza ladnie. Ale nie lubie takich miseczek w calosci. Wole takie z 2ch. Wtedy piersi nie wygladaja na takie duze. Tylko ze teraz moge miec problemy z dostaniem tqakiego duzego rozmiaru a nie moge kupowac online bo za kazdym razem jak sie na to decydowalam, okazywalo sie ze stanik zle lezy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też wolę z fiszbinami bo lepiej leżą , ale coż mam dużo w obwodzie a teraz kupić taki stanik to wydatek ok 100zł albo i wiecej , więc sie zdecydowalam na coś tańszego .
Asiula to masz pokaźny biust mi z D poszlo też na E , ale nie jestem szczuplutka wiec aż tak nie widac tego :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z pewnością i tak ci jeszcze urosnie jak będziesz karmić , mnie cały czas bolą i są tkliwe strasznie 😞 ,mąz mówi ze bardzo mi urosły, ale on to się z tego cieszy :laugh: [img size=317]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Copy_of_brzusio.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...