Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kazda z nas sie boi w końcu jesteśmy teraz odpowiedzialne nie tylko za siebie , wazne abysmy robily wszytko aby nasze dzieciatka byly zdrowe , wiem że nie da się przewidzieć wszystkiego , trzeba mysleć pozytywnie choć na pewno nam na to nasze hormony czasem nie pozwalają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie marcowe Mamusie!! Widzę że łączy nas nie tylko miesiąc porodu ale i pewne obawy... Tak więc ja też okropnie się martwię, że nie poradzę sobie w roli Mamy. Mimo, że bardzo chciałam Dziecko i oczywiście nadal chcę ale zaczęłam mieć wątpliwości co do tego jak sobie poradzę. Czy będę umiała zając się taką mała istotką, czy nie zrobię jej nie chcąco jakiejś krzywdy... Ehh.. takich obaw jest mnóstwoooo. Spotkało nas ogromne szczęście ale też wyzwanie z którym musimy sobie poradzić, bo w końcu Dziecko to najpiękniejsze co mogło nas spotkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marys ja też miewam humory. Od kilku dni wydaje mi się, że wyglądam jak czołg, jestem gruba, brzydka i mój mąż na pewno znajdzie sobie kochankę 🤨 Poszłam więc na zakupy, wydałam masę kasy na ciążowe ciuszki i stwierdziłam, że nieźle wyglądam. Potem wróciłam do domu i szopka z kiepskim wyglądem zaczęła się od nowa 🤨
Chyba jednak musimy to jakoś przejśc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marys witaj w klubie...Ja to codziennie sie tak martwie a do tego mam koszmary jakies 😞 i tez sie boje ze przy porodzie bedzie cos nie tak 😞 tzn widzicie bardzo chce rodzic naturalnie ale kurcze ginek mowi ze moze bedzie szansa w tym 32tyg sie okaze ale boje sie tego ze wtedy to bedzie ryzykowne no bo takie porody z obnizonym lozyskiem sa niestety niebezpieczne a tu w Irl cesarka to ostatecznosc...Choc lekarz dzis w szpitalu tez mowie ze jak bedzie lozysko nisko to cesarka...Czasem mysle ze wolalabym cesarke dla dobra dziecka a ja tam bym sobie jakos poradzila z tym wszystkim...
Kazda z Nas sie martwi ja to drze o kazdy bol brzucha. Mialam juz plamienia na poczatku ale plamienie brazowego koloru nie jest tak niebezpieczne a po wczorajszym incydencie psychicznie jestem na skraju wytrzymalosci mam napady placzu tak sie boje o Dzidzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak zaczynam marudzić w domu że jestem gruba to mój wspaniały mąż bierze mnie w ramiona wyznaje miłość i upewnia że jestem najpiękniejsza na świecie, że nie jestem gruba tylko w ciąży. Jest po prostu wspaniały.
Co do obaw, nie martwcie się tak bardzo, gdyby Marys było coś nie tak wyszło by w badaniach, ja też mam obawy i gdybym mogła robiła bym komplet badań co dzień, mam obsesje na punkcie toksoplazmozy, albo zanim zaczęłam czuć ruchy to że dziecku coś jest że się nie rusza, w różnego rodzaju forach wyczytałam że powinnam ruchy czuć już nawet w 16 tyg bo to moja druga ciąża a do tego byłam bardzo szczupła wcześniej i wsyztsko to jak się nałożyło doprowadzało mnie do obsesji.
Trzeba myśleć pozytywnie, mój mąż mnie kocha najbardziej na świecie, więc po co miałby mnie zdradzać a dziecko badamy regularnie i póki co jest ok, komu mam w tej chwili wierzyć jak nie lekarzowi i w skuteczność medycyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek jak przeczytałam Twojego posta to zrozumiałam że ja w cale nie mam na co narzekać. Ostatnio zaczęłam martwić się tymi bólami brzucha ale poszłam do lekarza, powiedziała mi że to normalne i przepisała Luteine i magnez. No i dowiedziałami się że jestem przewrażliwona 😞 A to chyba normalne:P Także szczerze współczuję i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab mówi prawdę, po co inaczej zakładałby z Tobą rodzinę. Kocha Cię i wierz w to głęboko. A my no cóż, zawsze dla nas będziemy grube a dla innych piękne w ciąży. 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella gratuluje męża 🙂 Ale to prawda że największego wsparcia powinnyśmy szukać przede wszystkim u naszych mężów, czy też życiowych partnerów 🙂 Mój też bardzo mnie wspiera i każde jego dobre słowo pomaga... ale później i tak przychodzą gorsze chwile i wszystko zaczyna się od nowa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowki do gory Kochane 🙂 nikt Nam Dzidzisiow nie odbierze 🙂 nie oddamy hehe 🙂
Trzeba myslec pozytywnie bo to naprawde duzo daje 🙂 wiem ze ciezko ja sama sie pocieszam a za chwile placze no ale ja juz troszke przeszlam w tej ciazy wiec to chyba dlatego taki stresik...Kocham to Malenstwo tak bardzo ze nie potrafilabym zyc bez Niego!!! Wiec bede robic wszystko zeby bylo dobrze 🙂
Wy tez dbajcie o siebie i nie przemeczajcie sie 🙂
Uciekam polezec 🙂
Do spisanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cvzesc cruella ale cie długo nie było u nas 🙂

ja własnie wrociłam z ogladania działki i spacerku czyli moge sie pochwalić że na poczatku przyszlego roku zaczynamu z pelna para budowe i rozbudowe firmy akurat teraz bede miała czasuuu by załatwić papierki przez zime 🙂
a teraz ide spać bo jestem bardzo zmeczona i ledwo na oczy widze


BUZIAKII>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie obecne marcóweczki .Spałam bym jeszcze długo gdyby nie głód.
Wczoraj sie naczytałam o waszych obawach co do ciazy i porodu i śniło mi sie jak wszystkie po kolei szlyśmy na porodówkę rodzić -wyglądało to strasznie śmiesznie jedna po drugiej jak w szkole do odpowiedzi . wszystkim poszło na 5 z +.


a ja tez lubię swój brzusio choć wydaje mi się ze nie jest tak pokaźny jak niektórych z Was , na razie rozlana jakaś jestem na boczki :laugh: ,ale chciałabym zeby już cały świat widział ze jestem w ciąży bo tak strasznie sie cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...