Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamuski 🙂 co tam u Was?
u Nas dobrze 🙂 wczoraj znow znalazlam kropke krwi ale byla jak glowka od szpilki. Ale tylko ten raz. ech nie wiem skoro ginek mowi ze jest ok to pewnie tak jest a to jakas zylka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

Ola sliczny ten Twoj majeczkowy brzusio 🙂 taki w sam raz , mi znowu wczoraj widocznie sie powiekszyl... nie wiem jak u Was ale u mnie to takie skoki sa, jednego dnia sie budze a tu brzusio wieksze, ale tym razem to jakby sie bardziej do gory podniosl i moze dlatego mam takie wrazenie. Kurcze jeszcze 4 mies a ja mam juz mega balon 🙂

anitek85 , skoro lekarz stwierdzil ze z szyjka wszystko ok, to raczej nic zlego sie nie dzieje, najwazniejsze ze jestes pod kontrola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni nie strasz bo ja mam przed sobą krzywą cukrzycową...:_b_link__:
Elwira pewnie dasz radę ja nie dałam może dlatego że teraz w ciąży mniej słodkiego jem a więcej kwaśnego więc pewnie gdyby mi dali do wypicia kubek z czymś mega kwaśnym to by mi nic nie uleciało a tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wy przynajmniej to badanie macie a ja wczoraj w szpitalu uslyszalam ze nie jestem gruba i ze w rodzinie tylko babcia miala cukrzyce no to ze ja nie potrzebuje tego badania... 🤢 brak slow normalnie...Cukrzyca ciazowa przeciez nie tylko wystepuje u osob obciazonych genetycznie badz otylych fakt zwieksza to ryzyko ale przeciez wszystkie ciezarne powinny byc przebadane pod tym katem. Dzis mam wizyte u swojej lekarki wiec poprosze o to badanie. Na szczescie tutaj pije sie napoj energetyczny wiec jest ok 🙂 akurat go lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mialam tej krzywej robionej,jutro ide do gin to pewnie mi zaleci.a gdzie to robiliscie?ja wszystkie badanie robie prywatnie w takim laboratorium to ciekawe czy tez to tam bede mogla zrobic i czy bede musiala ze soba tą glukoze przyniesc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny. Znowu zaczęłam od nadrobienia zaległości w czytaniu 😉 U mnie dziś śnieg w nocy spadł i rano musiałam odśnieżac autko. Odebrałam wczorajsze wyniki krwi i moczu. Chyba wszystko ok, tylko hemoglobinę mam ciut nizej niz norma podaje. Mam 11.9 a norma jest od 12.0. Mam nadzieję,że to jeszcze nic złego. Dowiem się w piatek. To juz za 2 dni 🙂
A moja dzidzia dzis sie wierci i dziwne to... ja sobie pracuję, a ona ze mną siedzi i się rusza 🤪
Kamis, ja też w ogóle nie spaceruję. Wszędzie jeżdżę autkiem. Jak dobijam do domu to jest 17 i juz mi się nie chce nigdzie ruszać. A pogoda niestety nie zachęca do wyjścia.
ps. czy Wy też tak macie, ze chcąc wysłąć wiadomosc zawiesza Wam się stronka i nie wysyła?Już kilka razy mi się tak zdarzyło 😞 I w kółko pisze od nowa... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny. Znowu zaczęłam od nadrobienia zaległości w czytaniu 😉 U mnie dziś śnieg w nocy spadł i rano musiałam odśnieżac autko. Odebrałam wczorajsze wyniki krwi i moczu. Chyba wszystko ok, tylko hemoglobinę mam ciut nizej niz norma podaje. Mam 11.9 a norma jest od 12.0. Mam nadzieję,że to jeszcze nic złego. Dowiem się w piatek. To juz za 2 dni 🙂
A moja dzidzia dzis sie wierci i dziwne to... ja sobie pracuję, a ona ze mną siedzi i się rusza 🤪
Kamis, ja też w ogóle nie spaceruję. Wszędzie jeżdżę autkiem. Jak dobijam do domu to jest 17 i juz mi się nie chce nigdzie ruszać. A pogoda niestety nie zachęca do wyjścia.
ps. czy Wy też tak macie, ze chcąc wysłąć wiadomosc zawiesza Wam się stronka i nie wysyła?Już kilka razy mi się tak zdarzyło 😞 I w kółko pisze od nowa... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny. Znowu zaczęłam od nadrobienia zaległości w czytaniu 😉 U mnie dziś śnieg w nocy spadł i rano musiałam odśnieżac autko. Odebrałam wczorajsze wyniki krwi i moczu. Chyba wszystko ok, tylko hemoglobinę mam ciut nizej niz norma podaje. Mam 11.9 a norma jest od 12.0. Mam nadzieję,że to jeszcze nic złego. Dowiem się w piatek. To juz za 2 dni 🙂
A moja dzidzia dzis sie wierci i dziwne to... ja sobie pracuję, a ona ze mną siedzi i się rusza 🤪
Kamis, ja też w ogóle nie spaceruję. Wszędzie jeżdżę autkiem. Jak dobijam do domu to jest 17 i juz mi się nie chce nigdzie ruszać. A pogoda niestety nie zachęca do wyjścia.
ps. czy Wy też tak macie, ze chcąc wysłąć wiadomosc zawiesza Wam się stronka i nie wysyła?Już kilka razy mi się tak zdarzyło 😞 I w kółko pisze od nowa... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, za to teraz jak wysłało to potrójnie 😮
Wybaczcie takie zaśmiecanie.
Acha, pisałyscie o wadze dzieci...
Synowie moich 3 koleżanek, które urodziły w czerwcu, ważą już po 8-8,4kg. Fakt, ze wszyscy ważyli przy urodzeniu 3700-3900g.
Wiec trudno oszacować czy warto kupować taki bujaczek. Wszakze one mają, ale chłopcy juz powoli będą do nich za duzi. No ale z kolei moja bratowa urodziła malutką z waga 2800g i ona faktycznie 11kg osiągnęła coś koło roczku. Więc moze lepiej sie wstrzymać i kupować takie bajery po porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heyka 🙂

ja właśnie ogarnełam mieszkanie i ogladam zdjecia działki 🙂)

June zgadzam się z toba bo ja wam płakałam ,że mam mały brzuszek a wczoraj spotkalismy znajomego i nie mogł uwiezyc ,że tak mnie wyrzuciło ..
a ja dzis rano nie mogłam kórtki zapiąć i wogóle jestem sama w szoku jak on wybujał przez noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z ta waga dzieci to strasznie roznie ,ale fakt te dzieciaczki od twojej kolezankiKarka to taki grubaski troche. prawidlowo 11 kg roczek ale niektore roczek waza wiecej niektore mniej ,bo od kuzynka dziewczynka miala teraz roczek i wazy 8 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola widziałam twoj różowy brzuś cuduś 🙂) a ja znowu sie najadłam teraz wcinałam tosty ale kurcze czuje nie dosyt.. co tu dajej wciagnąć mam ochote naaa.. hmmm ... buraczki zasmażane z ziemiaczkami i sosem od zrazów ale nie mam buraczków a nikt nie wyciagnie mnie na dwór przed 17 jak bede szła do autka i do gdyni na USG 4D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 napisał:
jeszcze nie mialam tej krzywej robionej,jutro ide do gin to pewnie mi zaleci.a gdzie to robiliscie?ja wszystkie badanie robie prywatnie w takim laboratorium to ciekawe czy tez to tam bede mogla zrobic i czy bede musiala ze soba tą glukoze przyniesc?


kamis ja tez chodze prywatnie i płąCE ZA WSZYTKIE BADANIA , glukoże mi dali swoją a zaplacilam za badanie jakies 10 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super kasen ze idziesz na usg ja już tez nie mogę sie doczekać 26 lis. mam następne badanie,
dziewczyny jak my mamy nie jesc i nie tyć jak my bez przerwy piszemy o jedzonku jak nie jedna to druga , a mi wciaz ślinka cieknie jak to czytam :laugh:
elwira -brzusio fajny , ale chyba nie duzy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jestem wsciekła bo mi te ten kabel usb włozyły gamonie do torby od aparatu i zdjęc nie moge zrzucic na kompa... wwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrr


mam ochote na coś zimnego mocno gazowanego ... ale ja mam głupie zachcianki

ale czuje sie zmeczona przez ta pogode chyba cisnienie mam niskie


a ja dopiero teraz usg te robie bo moja babka nie ma takiego arsenału 🙂)
a ja smarowałamokoło 10 kremem a to wiesz do 18 sie wszystko wchłonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...