Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez slyszalam dzieciatko 3 razy. Niesamowite bylo dla mnie pierwsze wrazenie. To bylo w 6tc. Widzialam tylko malutka plamke na badaniu USG a za chwile uslyszalam serduszko stukajace tak strasznie szybko. To byl dla mnie cud. nie moznatego inaczej nazwac. Nie miescilo mi sie w glowie ze ta kropelka juz zyje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

june28 napisał:
moni27 napisał:
😆 ok dzięki czyli radzicie mi iść jednak tak jak lekarz kazał tego 16tego?? skoro lepiej ma być widoczne na usg dzidzi to się wstrzymam jeszcze. ehhh tyle czekania jeszcze 😆


Moni, nie przebrnelam wprawdzie przez wszystkie posty ale jesli dobrze si edomyslam chodzi o to czy na USG 4D wszystko bedzie wyraznie widac.. ja mialam 4D w 20 tyg i wydaje mi sie ze zdjecia wyszly bardzo dobre (no ja przynajmniej dokladnie widze na moim forumowym zdjeciu buzie Marcela). To wszystko zalezy od lekarza- moja mowila ze lepiej zrobic 4D miedzy 24 a28 tyg a ze sie uparlam to mialam w 20 🙂 ,a jak weszlam w to ogolna galerie to niektore zdjecia nawet z 26 tyg wygladaja slabo i nic praweie nie widac, wiec na takie 4D warto wybrac sie do poleconego specjalisty.
Yyyyy o ush polowkowe nie??? bo ja juz tez sie zakrecilam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie we wtorek na poczekalni siedzialam i slyszalam jak ginek mowi do dziewczyny ze zarodkow moze byc wiecej jak narazie to jest ten jeden z bijacym serduszkiem i prosze o siebie dbac...i normalnie taaaaak milo mi sie zrobilo bo przypomnialam sobie jak to bylo kiedy ja 3lipca 2009 uslyszalam to Malutkie serduszko po raz pierwszy 🙂 jakie to bylo uczucie szczescia...az cala promienialam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arbuzku witaj na naszym forum. mam nadzieje ze spodoba Ci sie u nas i bedziesz nas czaseto odwiedziala.

Olu73 pamietam jak pisalas kiedys o tym ze jakosc USG zalezy tez od warstwy tluszczu na brzuchu. W poprzednia sobote mialam robione USG ale obraz byl strasznie metny. Pani doktor pytala czy uzywalam jakis balsamow przed badaniem, bo to moze obnizyc jakos obrazu. Tak sie zlozylo ze zeczywiscie pare godzin wczesniej bralam prysznic i od razu posmarowalam sie balsamem o dosc ciezkiej konsystencji. Ale zaraz potem przypomnial mi sie Twoj post o warswie tluszczu... Nie naleze do osob szczuplych wiec moze Pani doktor byla po prostu delikatna i nie chciala mnie urazic?! Moze to nie byla kwestia balsamu? Tak sie zastanawiam czy nie poprosic jej o jak to pisalyscie "samolot", jezeli przy kolejnym badaniu obraz bedzie niskiej jakosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do polowkowego to mi ginek mowil ze 22tydzien jest najlepszy.
co do 3d4d zalezy co kto chce zobaczyc hehe :P ja robie w koncu 27tyg bo chce aby buzinka byla juz wyrazna i calkowicie wyksztalcona wiec dlatego wole poczekac 🙂 no a przy okazji bedzie to usg ktore i tak musialabym zrobic w 28tyg wiec wszystko za jednym razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arbuzek napisał:
Nie znam jeszcze, we wtorek 10-go będę robić usg prenatalne to może się dowiem 🙂 Mój mąż chce mieć niespodziankę. Ja chce wiedzieć , więc jak się dowiem będzie ciężko się nie wygadać :P
Witaj Arbuzek :P
ech to widze u Ciebie odwrotnie Moj chcial wiedziec a ja nie :P ale tak mnie w koncu nakrecil ze nie wytrzymalam :P:P:P
No i bedzie Olafek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak myslycie ze to moze byc od tluszczyku? kurcze nie pomyslalabym hehe :P
Balsam mysle ze moglby miec wplyw w koncu jest to bardzo tluste i wsiaka w skore wiec moze w jakis sposob zaklocac te fale.
Ja wlasnie zadzwonilam sie zapytac o to co sie dzieje ze lozeczkiem i wozkiem bo to juz prawie 3tyg!!!!!! skandal!!!
no i ma mi oddzwonic zaraz...
Ja nie wiem jak tak mozna klientow traktowac ktos mi mowi 3-5dni a tu 3tyg prawie mija...
Maly ale ja przewraca haha smieszne uczucie jakby mi ktos skore cala podnosil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙃

czescc

a anulabek jest własnie gniecony grucha 🙂

powiem wam ,że po wczorajszym pół godz maglowaniu bolał mnie brzuś i zdj lipa naprawde pani powiedziała,że dziecko jest nad pobudliwe

a co tam u was o czym poplotkujemy a i co wy spać nie możecie ze ja 10 str miałam do czytanie 🙂 jeszcze nie skończyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam cię arbuzek , bardzo miło jest nas coraz więcej , napisz jak ty przezywasz swoja ciążę...

Miłe powitania 🙂 Dziękuję 🙂 Na początku spać mi się chciało niemiłosiernie i parę razy pobolewała mnie głowa. Zero wymiotów, parę razy lekkie mdłości, ale dla mnie to nie nowość, miałam podejrzenia wrzodów dwunastnicy, to często się tak czułam, tyle że wtedy brałam ranigast, a teraz nic. Regularnie budzę się w nocy i sobie nie śpię czasem nawet 2 godziny, przy okazji chodząc siusiu 😉 No i od początku pobolewa mnie brzuch, ostatnio jakby w krzyżu i te rozciągające wiązadła... staram się spać tylko na boku, to jak nie biodro to noga, jak nie noga to krzyże i tak się rzucam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arbuzek wez nospe i magnez z b6 🙂 pomoze na te bole 🙂
Kasenn ja fotek tez nie mam :P bo na polowkoym Maly szalal ze szok a we wtorek jak bylam to byla powtorka z rozrywki i ginek stwierdzil ze Prezes jak zwykle zarzadza :P
Zreszta Moj sie caly czas kreci zastanawiam sie kiedy on spi no chyba ze przez sen sie tak obraca itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Arbuzek wez nospe i magnez z b6 🙂 pomoze na te bole 🙂
Kasenn ja fotek tez nie mam :P bo na polowkoym Maly szalal ze szok a we wtorek jak bylam to byla powtorka z rozrywki i ginek stwierdzil ze Prezes jak zwykle zarzadza :P
Zreszta Moj sie caly czas kreci zastanawiam sie kiedy on spi no chyba ze przez sen sie tak obraca itd 🙂


Ogólnie biorę duphaston i feminatal 1 raz dziennie plus ostatnio żelazo, bo deczko hemoglobina spadła, ale mieści się jeszcze w normie. Nospę mam, ale jakoś jej unikam.
Apropos kręcenia się dzidziusia to ruchy czułam baaardzo delikatne od 16 tygodnia czy ktoś wierzy czy nie. Teraz delikatne kopanie przez jakiś czas 2-3 razy dziennie i zaczynam się schizować jak czytam inne posty 🤢 Może za mało się dzidziuś rusza ... Już nawet kiedyś stwierdziłam, że nic nie będę czytać w internecie i ot taki efekt, że jestem na forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nic, Nastepne USG mam za 3 tygodnie w szpitalu. Nie bede sie smarowala zadnymi balsamamai - zobaczymy czy obraz bedzie lepszy.

A ja wlasnie zarezerwowalam stolik w restauracji na nastepna sobote. To juz 5 lat odkad zaczelismy sie spotykac ze soba. Co roku chodzimy do restauracji na kolacje zeby to uczcic. W tym roku ostatni raz sami (tak jakby 😉 bo juz przeciez nie sami)..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arbuzek ja nospe biore 1-2dziennie zalezy od bolu. Na poczatku nie chcialam brac i ginek skwitowal to tak ze moglam narobic wiecej szkod nie biorac ten nospy. Wiec od tego czasu slucham ginka i jak boli np. jak na okres łykam nospe. Ja biore luteine. Duphaston juz nie dziala po 20stym tyg tzn dziala hormon ktory jest zawarty w duphastonie, ale luteina jest o tyle lepsza ze ma hormon no i niweluje skurcze, mam ja brac do konca 36tyg i naprawde dziala. Jeszcze 2tyg zwijalam sie z bolu a teraz jak reka odjal 🙂
Co do ruchow Dzidzusia to za wczesnie zeby sie martwic 🙂 ruchy liczy sie od 27tyg ciazy 🙂 a tak naprawde aktywnosc u niektorych dzieci jest mala moja siora pierwsze ruchy czula w 23tyg a Mala cala ciaze byla bardzo spokojna.
Ja czuje od 17stego tyg z tym ze od ok 20 Maly daje popalic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...