Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć dziewczyny 🙂
Montusia uważaj na siebie bo mimo wszystko trochę za wcześnie na poród jeszcze 🙂
Anitek trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze 🙂
Ja idę w czwartek do lekarki i też chcę z nią porozmawiać o tym zaświadczeniu.
W ogóle to każdy mówi co innego, ja słyszałam że jeśli w dniu 1 listopada 2009 r byłaś w ciąży dalej niż w 10 tygodniu to zmiana nie dotyczy, byłoby to zgodne z prawem bo przecież wszyscy wiemy że prawo nie może działać wstecz!!!!!
Nie mniej jednak każdy mówi co innego, więc wolę zapytać i wziąć to zaświadczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powodzenia anitek będzie dobrze 🙂

wypadało by się myć i ubierać a tu jak zwykle leń 😞
piorę ostanie ciuszki bo dostałam od kuzyni kilka par body i znowu prasowanie mnie czeka 😞
dziewczyny czy wy sobie to wyobrażacie że nas czeka niedługo przewijanie , karmienie ,usypianie ,mało snu czasem ,pranie prasowanie i ogarniecie całej reszty domu -oj nie będzie łatwo no chyba ze trafią sie nam cudowne śpioszki- nasze maluszki grzeczniutkie 🙂 i będzie luzik 🙂 oby......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj Ola napewno będzie ciężko 🙂 ale jeden uśmiech, gruchotanie naszych małych pociech wszystko nam wynagrodzi

mi też się uzbierała jeszcze jedna pralka 🙂

no i chyba domówie jeszcze zwykłych pieluch tetrowych bo 6 szt to chyba za mało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie był takie okres ze w dzień sie lało i czułam każdą wypływającą krople na wkładkę laktacyjną , teraz tylko tak jak u ciebie moni w nocy 😉 wiadomo gnieciemy te swoje piersi i wtedy wycieka , u mnie coś sie dziwnego po tych stanach zapalnych zaczęło dziać z tej prawej leci mniej 😞 już sie boje ze tylko jedna piersią będę karmić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z kolei w ogóle nic nie leci.
Jedynie jak sobie przycisnę to wtedy tak, ale żeby mi plamiło koszulkę lub bluzki to nie.
Ja mam 20 pieluszek a tak na wszelki wypadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z Eliza jak chodziłam w ciąży to chyba od 6 mc już mi tak ciekło ze wstyd było wychodzić ratowałam sie gazikami , bo nawet nie wiem czy juz wkładki były w sprzedaży ale to wszystko przeciekało -było upalne lato 😞 To ze nie leci wcale to nie znaczy ze nie będzie pokarmu -wiem o tym 😉 na kazdego przyjdzie czas -tylko mi leciało z obu, a teraz tylko z lewej ,a z prawej jak przycisnę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat miała jechać do szpitala na badania w kierunku tych podejrzeń o torbiel u malutkiej 😞 na pewno wszystko się wyjaśni i będzie ok, a może ona w szpitalu miała zostać bo nie zrozumiałam 😉

anula mnie najbardziej ciągnie brzuszek jak wstaje na siusiu , chyba mała strasznie skacze po pęcherzu -łe ból straszny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
a ja dzis dla odmiany wreszcie sie wyspalam ! i jak by tego bylo malo to jeszcze po raz pierwszy od tygodnia pokazalo sie sloneczko 🙂 wiec mam nadzieje ze to bedzie dobry dzien

Anitek, nie przejmuj sie tymi proceduralnymi tekstami lekarza, wiadomo musi poinformowac o kazdym ryzyku i zapewne podczas wywolywania porodu nawet w 40 tyg pewnie mowi pacjentce to samo. Olafek jest juz donoszony wiec wszystko bedzie OK, juz my ciocie o to zadbamy trzymajac za Was kciuki 🙂

Cruella, zazdroszcze laktatora bo Meleda to mercedes wsrod tych urzadzen, mialam przyjemnosc wyprobowac w szpitalu, rewelka ale cena zaporowa jak dla mnie.

Ola, zazdroszecze USG, moj Marcel jakis spokojny ostatnio, nie wiem czy nie za bardzo 😞 wiec chetnie podejrzalabym go , co tam u niego slychac. A jak Eliza, juz lepiej czy dalej zazdrosnica? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, ja tak jak Cruella tez w 1 ciazy totalnie nic nie mialam, urodzilam Livie o 2:25 w srode i tego samego dnia wieczorem mialam taki nawal pokarmu ze bol porodowy przy bolu piersi a la Pamela to byl pikus, nie wspominajac o zalanej mlekiem koszuli do samych kolan... wiec cierpliwosci jeszcze sie dczekasz.
Ale dla swietego spokoju mozesz kupic sobie herbatke laktacyjna Hipp i jak po powrocie ze szpitala bedziesz miala malo pokarmu to bedziesz mogla sobie tak pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...