Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
:laugh: waga z przed ciąży 54kg przy wzroście 164 a teraz 61,5 ale to chyba dlatego mi kazał uważać na wagę bo przez jakiś czas stała w miejscu przez moje dolegliwości a póżniej nagle szybko wzrastać zamiast stopniowo a oglądał mnie dokładnie tam i ówdzie ☺️ i powiedział że jak będzie małe dziecko to powinnam normalnie urodzić i stąd też ta nadmierna troskliwośc bo wie że ja nie chce cc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 napisał:
:laugh: waga z przed ciąży 54kg przy wzroście 164 a teraz 61,5 ale to chyba dlatego mi kazał uważać na wagę bo przez jakiś czas stała w miejscu przez moje dolegliwości a póżniej nagle szybko wzrastać zamiast stopniowo a oglądał mnie dokładnie tam i ówdzie ☺️ i powiedział że jak będzie małe dziecko to powinnam normalnie urodzić i stąd też ta nadmierna troskliwośc bo wie że ja nie chce cc 😞


nie wiem o co chodzi temu lekarzowi, ale chyba troszke przesadza i niepotrzebnie straszy CC, jak rodzilam Livie to wazylam 78, czyli przytylam 16 kg i przy bardzo waskich biodrach urodzilam prawie 4 kg wiec nie stresuj sie tym lekarzem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w sobotni poranek

ja od 2 godz. na nogach bo głodek obudził mnie 🙂 moj kochany poszedł po wyniki krwi i moczu , a za godzinkę mam wizytę koleżanki 😉 a po południo bratowa nas zaprosiła na pyszne ciacho 3-bit.mniam....

co do rozstępów ja nie mam żadnych nowych tyle te z przed 16 lat 😉 z pierwszej ciąży i oby tak zostało a jak sie pojawia to nie będę płakać -trudno , smaruje sie oliwką dla ciężarnych.

ja za to przytyłam 13,5 kg ogólnie swojej wagi wam nie podam bo byście sie przestraszyły -ale dużo powyżej 100 jest ☺️

cruella -co to za lekarz , raz ci każą RTG pokazywać potem wysyłają na masaże które są dla ciebie zabronione .

dziewczynki bóle porodowe są do zapomnienia -dacie radę , no milo nie jest ale da się wszystko przeżyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam do nadrobienia 12 stron postów, a teraz tu cisza 😞

a ja dzisiaj zaczynam 36 tydz. ciąży 😲 a łóżeczko Mai dalej stoi w pracy w męża 😠

moni myślę ze twoja malutka wagę ma ok co do tyg.ciąży.

jeśli chodzi o rodzenie małych dzieciaczków to pewno ze to lepiej -moja Eliza miała 2400 g i nic nie poczułam jak wychodziła, ale wiem że Majeczka na pewno będzie większa bo zamierzam ja donosić jak najbliższej terminu 😉 zresztą okaże się w poniedziałek bo mamy USG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu normalnie czasem odnoszę wrażenie że jestem w ukrytej kamerze.
Dziś natomiast noc była jeszcze gorsza, ręce dużo gorzej a do tego doszedł znów ból pachwin,
moja gin powiedziała ze tylko masaże kręgosłupa szyjnego i częściowo piersiowego mogę mieć, dobrze że moja koleżanka jest przytomna i to ona kazała mi się skontaktować z lekarką bo wg niej nie wolno, no i miała racje.
Bardzo się wystraszyłam że jednak ten jeden miałam ale gin mówi że jeden nie zaszkodził.
Normalnie co się okazało to ta neurolog to córka podobno super specjalisty w dziedzinie neurologii, widać nie wdała się w tatę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory mnie wszystko omijało, teraz nadrabiam z wszystkimi dolegliwościami.
Co do tygodni ja za 3 dni kończę 36 tydzień i ciążę uważam za donoszoną 🙂 yupiii 🙃 🙃 🙃 🙃
Do żelaza polecam kiszony barszcz czerwony, a najlepszy domowej roboty, ja sobie właśnie kiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka88 napisał:
Ja mam tak ze codziennie ok 5 rano strasznie jestem glodna ale gdy napije sie za duzo wody to lece zwracac. nie wiem czemu tak jest. a jak zjem kanapke i ciepla herbatke to jest ok.


mialam dokladnie tak samo w 1 ciazy, ale po 7 miesiacu sie uspokoilo.

a ja w szale pakowania 🙂 ale zabieram tylko najpotrzebniejsze rzezcy bo tu wszystko dla mamy i dziecka jest na oddziale 🙂
A snilo mi sie dzisiaj ze rodze (standard ostatnio 🙂 ) i wiecie co w tym sie uswiadomilam sobie ze jak mi puszcza nerwy to bez skrepowania bede mogla nazwyzywac personel bo i tak nic nie zrozumieja 🤪 , swoja droga smiesznie bedzie rodzic po angielsku 🙂 a tak powaznie to mam nadzieje ze tak jak przy pierwszym porodzie krzykne tylko raz na samym koncu jak ramionka sie rodzily, obym i tym razem byla dzielna zwlaszcza ze teraz maz bedzie swiadkiem.
Cholera ale sie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 napisał:
a ja troszkę za szaleje ale tylko troszkę i przetrę sobie okno i firany powieszę czyste żeby troszkę se odświeżyć 🙂


Moni Ty lepiej nie wieszaj tych firan bo jeszcze odswizysz sie za bardzo 😉 moje okna niestety od poczatky ciazy nie byly myte ☺️ i czekaja na marzec jak moja mama przyjedzie 🙂 na szczescie nasz dom nie jest przy glownej drodze i sie tak nie kurzy wiec najgorzej to nie wyglada, ale trafia mnie sama swiadomosc ze tyle czasu okna sa niemyte 😠 no ale wole nie ryzykowac, jeszcze za wczesnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Co do tygodni ja za 3 dni kończę 36 tydzień i ciążę uważam za donoszoną 🙂 yupiii 🙃 🙃 🙃 🙃
🙂


Cruella, gratuluje i zazdrosze bo w zasadzie teraz mozesz juz byc spokojna ze jak zacznie sie teraz to juz Amelka jest donoszona i nic jej nie grozi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie i Brzuszie 🙂
ja w koncu naprawilam kompa hehe :P
Jestem w szpitalu od czwartku i tak juz raczej zostanie...
Bialko w moczu rosnie i lekarz mowil ze jesli tak bedzie to za tydzien prawdopodobnie beda wywolywac porod...powiedzial ze zdiagnozowali mnie i to jest rzucawka przedporodowa czy cos takiego...
no ale najwazniejsze ze Maly jest juz donoszony 🙂
a co tam u Was? jak samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...