Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola, ja jestem ale tylko na chwilke 🙂 przespalam sie 2 godzinki bo mialam ciezka noc a teraz musze ogarnac domek, zjesc sniadanko i o 14 dalej zakupy 🙂

Kasenn, mi tez nic sie nie chce juz dlatego to raczej moje ostatnie zakupowe szalenstwo.

co do kremow depilujacych to sa fajne i sama stosuje Veet ale nie w ciazy, podobno ni e sa wskazane bo zawieraja silne stezenie jakis chemikaliow dzieki ktorym wypalaja wloski wiec ja moze sie skusze ale jak juz bede obierac kierunek szpital- jesli zdaze 😉

ok, zmykam milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez oglądałam program na temat depilacji i nawet chyba do nóg nie zalecają w czasie ciąży kremów bo są silne -zostaje chyba nam maszynka 😉

june mnie się nawet pod dom nie chce już wychodzić po zakupy , a większe tez robimy raz w tyg.

robię biszkopt z galaretką i mandarynkami ( oczywiście biszkopt gotowiec-ale leń ze mnie) czekam na kuzynkę przyniesie mi jeszcze ciuszki po synku dla Majeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od lekarza i jestem załamana 😞

Okazało sie, że moja maleńka ma 4 cm torbiel na jajniku! Pęcherz ma średnicę 2 cm a torbiel jest dwa razy większy. W poniedziałek idę do Szpitala na specjalistyczne badania. Boże, a juz tak dobrze bylo, leki zaczęły działac i masz Ci los!

A i mała waży 2300g, nie wiem czy to dużo czy mało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂

My właśnie dotarłyśmy do domku i nadrabiamy zaległości w jedzeniu bo byłyśmy na pobraniu krwi i pani tak mi się nie ładnie wbiła że teraz mam siniaka na pół ręki 😞 Mam tylko nadzieję że wyniki będą dobre 🙂 ale odbiorę dopiero w poniedziałek przed wizytą u lekrza bo nie chce mi się już dzisiaj jechać do centrum.

Ja do depilacji tylko maszynkę, a mam taką elektryczną to raz dwa to idzie i nie ma obawy że się zatnę nawet na macanego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat napisał:
Kupiłam xlander xa. Muszę dokupic jeszcze fotelik, bo te xlander były bardzo nie fizjologiczne dla dzieci. Miały wąską przestrzen na nóżki.

Olamat ja tez mam XA - dokupilam fortelik MaxiCosi. WYczekalam cierpliwie do konca roku i udalo mi sie go kupic prawie 40 euro taniej 🙂 Do sklepu wzielam stelaz wozka zeby sprawdzic czy fotelik da sie umocowac na podstawie wozka. Wtedy do mnie dotarlo ze juz niedlugo codziennie bede pchala ten wozek. Poczulam sie tak dumnie... 🙂

Dobra - czytam dalej zaleglosci. Mam do nadrobienia 18 stron hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
Na początek muszę się pochwalić że udało mi się załatwić zabiegi na ręce. Dziś już byłam na jednym, w przyszłym tygodniu będę chodzić codziennie i zobaczymy.
W poniedziałek odbieram tutki na ręce, maja być do spania więc może w końcu si,ę wyśpię 🙂
Co do depilacji polecam depilator z funkcją golenia, jest super, nie rani i jest bardzo higieniczny, nadaję się do wszystkich części ciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to super ze w końcu sie coś ruszyło w twoje sprawie , teraz będzie tylko lepiej 🙂

olamat bardzo mi przykro ze masz zmartwienie , będzie dobrze nie martw się.Jak to dobrze ze teraz są takie sprzęty które szybko moga zdiagnozować i na pewno uzyskasz szybkiej pomocy i malutka będzie zdrowa.powodzenia 🙂

angel ja mam wózeczek rozłożony i stoi od 2 tyg. u nas w pokoju i nie mogę sie na niego napatrzeć , az mnie czasem kusi aby sobie po pokoju pojeździć nim :laugh: jeszcze troszkę i na spacerki będziemy jeździły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel ja w sobotę ide dokupic fotelik, bo mam już spacerówkę i gondolę. Czytałam wiele pozytywnych opini na temat tego wózka, zobaczymy 🙂

Ola dzieki za słowa otuchy. Zobaczymy. U mnie w rodzinie tylko ja jako kobieta uchronilam się od nowotworów narządów rodnych, a tak to dopadło to wszystkie kobiety zarówno od strony taty jak i mamy, dlatego nie jestem dobrej myśli. Jestem realistką i to tak naprawdę mnie najbardziej dobija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat ale torbiel to nie nowotwór, dla pocieszenie powiem ci że ja mam od 2 lat rozpoznane torbiele w obu piersiach i nic z nimi nie robią i z prawej piersi miałam usunięte gruczolako-włókniaki .

choć wiem ze teraz ci trudno i niełatwo przyjąć jakiekolwiek pocieszenie z naszej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał:
)
na pobraniu krwi i pani tak mi się nie ładnie wbiła że teraz mam siniaka na pół ręki :

asiulka muszę tu trochę po bronić moje koleżanki po fachu 😉 to ,że jest krwiak to nie często z winy pielęgniarki , możesz mieć kruche żyły , mogła oczywiście się tez przebić przez nią ,ale najczęściej jednak pacjenci źle uciskają miejsce po wkuciu i zginają w łokciu a nie powinni stąd te przygody. 😉 pamiętajcie jak będą waszym maluszkom pobierać krewkę -najczęściej się to robi z dłoni(zew. cześć) i główki to mocno trzeba uciskać kilka minut , bo właśnie u takich maluszków krew rzednie po chwili i zaczyna sie mocne krwawienie i wylewy.I nie bójcie sie to może wygląda przeraźliwie takie klucie maluszka , ale to najlepszy sposób -nakłułam sie takich maluchów setki...rodzice rożnie reagują i denerwują sie to zrozumiale ale to paniom pielęgniarkom w pracy nie pomaga -ot taka moja rada -pewno sama tez bede przezywać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po obiadku po świezych pieroszkach ruskich 🙂

Tylko, że odrazu zgaga mnie chwyciła buuuu dlaczego 😞

Troche mnie dziewczyny zmartwiłyście pisząc że kremy do depilacji w ciąży mogą być niebezpieczne 😞 ja stosuje je cały czas i teraz się zastanawiam czy przed porodem się ogolić kremem czy golarką - chyba się zapytam położnej na szkole rodzenia.

olamat jak przed świętami leżałam w spzitalu na patologi to w pokoju leżała ze mna dziewczyna, ktorej córeczka miała torbielkę na jajniku - byłam w szoku ale zaraz mi wszyztsko wyjasniła to jest nie dokońca zamknięcie sie jakiegoś tam kanali (nie pytaj mnie o szczegoly bo juz nie pamietam) - no ale jej się wypytałam co i jak z tym. Więć powiedziała, że laekarze jej mierzyli ta torbielkę córeczce nawet w dzień porodu (bo rodziła za 2 dni jak ja poznałam) i okazało że się ona zmniejszała i lekarze powiedzieli, że się sama wchłonie u jej córeczki i nic nie robili - WIEC BADZ DOBREJ MYSLI - TRZYMAM ZA WAS KCIUKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 ja też mam i w nocy wtedy biorę tez tabsy, w dzien staram sie nie myslec ale jak mnie złapie taka mocniejsza jak teraz to cały czas zachowuje sie jak świnka bo bekam i mam refluks - mój mąż mówi że musi mi sie odbic lub ulać tak jak dziecku hihi po jedzeniu.

Ale ból jest straszny zatyka mnie bardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola pocieszyłaś mnie bo myślałam, że tylko ja mam aż takie odruchy przy tej zgadze - wsumie nie wiem jak to jest bo pierwszy raz w życiu mam zgagę (chodzi o czas ciąży) wcześniej jak ktoś mi mówił, że ma zgagę nie mogłam sobie nawet wybrazić co to jest a teraz buuuu juz wiem.

kasenn wow ale Ty jestes ostra 🙂 spokojnie laska 😎 ma być luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...