Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulab a żebyś Ty widziała mnie jak rozpaczałam kiedy zauważyłam te rozstępy:P Tak się cieszyłam że już tyle czasu minęło i nic, a tu taka "niespodzianka" 😠 Ja je zauważyłam gdzieś 3 tygodnie temu więc można powiedzieć że jakoś się z nimi pogodziłam 🤢
Dziewczyny możecie mi coś więcej powiedzieć na temat starego łożyska? Babka na badaniu powiedziała że to może później spowodować że dziecko będzie wolniej rosło. Wywnioskowałam że na razie to chyba nic poważniejszego, bo mówiła spokojnie i nie kazała nic z tym robić. Ale jakoś nie daje mi to spokoju 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do rozstepow to ja mam na brzuchu po Livii i teraz Marcel juz tez zaznaczyl swoja obecnosc 😞 czyli zegnaj bikini 😞
Ale polecam Wam jesli juz sie cos pojawilo kupcie jak najszybciej Mustele intenstwnie dzialajaca na rozstepy i blizny, mi bardzo zminimalizowala w szybkim czasie powstale w 1 ciazy rozstepy, teraz juz zamowilam i czekam na transport z PL to sie w tym bede taplac zeby ladnie je zaleczyc. A i koniecznie dla duzych brzuszkow polecam rowniez Mustele poporodowa, to taki rewelacyjny, lekki zelik pomagajacy obkurczyc ta obwisla po porodzie skore i dodatkowo zmniejsza rozstepy.

Jesli chodzi o okuliste to zapewne chodzilo o badanie cisnienia w oczach, z tego co kojaze to Ty Montusia masz problemy z RR i to moze byc wskazaniem do wykonania takiego dodatkowego badania u okulisty, bo jesli cisnienie w oczkach tez jest wysobkie to zegnaj SN 😞 kolezanka tak miala no i ze wzgledu na to zrobili jej CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia , z wiekiem ciazy lozysko ulega stopniowemu starzeniu co polega na tym ze pojawiaja sie w nim zwapnienia uniemozliwiajace swobodne odzywianie i dotlenianie plodu. Ale spokojnie, jest to normalny proces z tym ze u Ciebie moze troszke szybciej to przebiega, trzeba to jedynie monitorowac, a w najgorszym wypadku wywolaja porod przed troszke przed terminem ale wcale nie musi tak byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June dzięki za pocieszenie 🙂 Troszkę poczytałam i II stopień to chyba nie jest tak źle, zwłaszcza że jestem w 33tc. Chociaż nie mam 100% pewności że to II stopień bo wyniki dopiero odbiorę w przyszły piątek u mojej lekarki, tak tylko podglądnęłam co jest na tej kartce i wydaje mi się że była II:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki june za odpowiedz zapytam sie mojego lekarza w czwartek - bo wsumie każda z nas na szkole rodzenia dostała taka sama kartke - moze poprostu moj szpital tego wymaga.

Przed chwilka mierzyłam cisnienie i mam 126/96 i kurna juz nie mierze dzis - bo wiem, że jestem zdenerwowana teraz bo nie ma mojego meża w domu i sama jestem 😞 i to mnie bardzo niepokoi.

Odkąd jestem w ciąży każdy jego wyjazd dla mnie jest nie miły nie wiem jakoś to ciężko przezywam 😞

Nawet mała dziś mneij szaleje trochę ja poruszałam tak jak tatuś ale nei dała się zmylić że to ktoś inny ja drapie ehh ale ta ciąża zmienia mnei w marudę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał:
Dziewczyny napiszecie mi ile wasze Dzidzie ważyły w 33tc bo ja cały czas myślę o tym że może wolniej rosnąć 😞


Marcel pod koniec 31 tyg wazyl 2 kg i uslyszalam ze to calkiem sporo jak na ten tydzien 🙂 a kolezanki corka wazyla w 33 tyg 1700 g i rozwija sie prawidlowo i wage lekarz ocenil jako wlasciwa, wiec spokojnie jeszcze sie zdziwisz jak polozna poda Ci wage dziecka po urodzeniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba znowu dopadła mnie panika:P A tak się cieszyłam że sobie z nią poradziłam to znów wrócił, miejmy nadzieję, niepotrzebny niepokój. Muszę się wziąć w garść:P Wizyta za tydzień, wszystko się wypytam porządnie aż będzie miała mnie dość:laugh: Wtedy na pewno się uspokoję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogromny brzuch i póki co nie mam rozstępów, znaczy nowych bo po pierwszej ciąży mi si,ę zrobiły.
Używam teraz tego bio oil ale chętnie spróbuje to co Ty polecasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh moja córeczka w 34 tyg ważyła 2kg więc nie masz co się martwić każde dziecko ma inna wagę są ponoć jakieś przedziały ale one mają sporą rozpiętość 🙂
Więc głowa do góry 🙂

ja się też smaruje mustella, no i wieczorami oliwka sie smaruje a i tak po boku piersi mam rozstepy ale to chyba dlatego ze miska powiekszyął mi sie az o 3 rozmiary w zyciu nei mialam takiego duzego biustu - a położna na szkole powiedziała ze po porodzie jak beda pełne mleka to bedą jeszcze wieksze - chyba przesadzila bo wtedy to ja sie przewroce bo nie przeciaza :P dobrze ze nie zwisaja mi tylko sa jedrne i kremem na jedrnosc tez je smaruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...