Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie mozna sie z Wami nudzic Brzuchacze, tyle piszecie 🙂

wiec musze odpisac w punktach 🙂

na opuchniete nozki probowalam w 1 ciazy rozne rzezcy i jako samozwanczy znawca stwierdzam ze najlepszy jest zel chlodzacy scholl 🙂 wiec polecam

moj maz chudnie i mam takie wrazenie ze co on schudnie to ja przybieram :laugh: - on robi mi to specjalnie i zawsze wieczorem patrzy na mnie z niedowierzaniem i mowi- jezu, kobieto ty juz tyle nie jedz 😉


rowniez polecam fotelik maxi-cosi pasuje do x-landerow, a co najwazniejsze jest w czolowce fotelikow, ktore wypadly najlepiej w testach crashowych, dla Livii kupilismy caly zestaw x-landera wraz z ich fotelikiem i faktycznie nie bylam z niego specjalnie zadowolona. Teraz mamy maxi-cosi priori dla Liv a dla Marcela maxi-cosi cabrio.

elwira2811, bardzo podobaja mi sie Clipery ale to niestety nie jest wozeczek na norweskie warunki, tu sa same wertepy , wiec musialam kupic bardzo stabilny wozek (Mutsy)

Ola, jak wrocisz to strzel sobie fote i wrzuc na forum to sie troche powkurzam i pozazdroszcze, -ja z moimi przedswiatecznymi odrostami bede sie meczyc do marca 😉

co do obwodu brzusia to ja juz mam... 115 cm!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 103cm - mierzone przed sekundą :P
Kochane, ale pyszny mam kapuśniaczek, mniami... 🙂
Kasenn, też zauważyłam ostatnio,że idąc zaczynam się tak do tyłu jakby trochę przechylać - żeby trzymac pion :laugh:
A co do tycia naszych mężów, to u mnie jest jak u June 😉 Jest coraz chudszy. Ostatnio pewien wujek dowalił: Karina, Ty już chyba wszystko zjadasz Arturowi...
Aż czułam,że się mimochodem czerwona robię, bo ja 80kg przy 170cm, a mój Artur 74kg przy 190cm... wiec on na serio jak anoreksja przy mnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia mój mąż od samego początku tyje wraz ze mną, po nim co prawda w ogóle nie widać ale tyje.
Co do obwodu "w pasie" zagubiłam gdzieś centymetr no i może i dobrze hihi, ale mam na pewno więcej niż 105 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha! jest becikowe 🤪 jutro bede szalec w sklepach, yee 🙂

Anula, z tego co wiem to cabrio jest nowsza linia niz citi a o pebble nawet nie slyszalam 🙂 powiem szczerze ze ja jak na blondynke przystalo kierowalam sie wygladem zewnetrzym wybierajac miedzy citi a cabrio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June becikowe??? szok!! nie za dobrze ci? :P

Ola gdzie dostać ten napar z liści malin ?
a co do krocza to wczoraj nam na szkole mówiła położna że jak chcemy to lekko się można podgolić ale że nie trzeba że one już mają w tym doświadczenie i mnóstwo jednorazówek , ale to pewnie zależy od szpitali,myślę że wszędzie inaczej do tego podchodzą ( jednak ja osobiście wolę to sama zrobić) tzn sama :laugh: mąż to ładnie za mnie zrobi właśnie już pobrał parę dni temu ode mnie nauki więc jest dokładnie przeszkolony co i jak :P
Kasenn dotychczas sama próbowałam z lusterkiem między kolanami to zrobić ale nie dałam rady zesapałam się i tylko spadło mi lusterko , 😠 szczęście że nie stłukło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki 🙂 pewnie już coraz grubsze tak samo jak i ja 🙂 ale się ciesze że już niedługo 🙂 w końcu wypuścili mnie ze szpitala hemoglobina mi się trochę już poprawiła ale mimo to do końca ciąży na lekach ale jakoś to będzie tylko teraz tyłek po zastrzykach boli. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem , jestem
czy piękna to nie wiem ? w każdym razie odświeżona i z lepszym humorkiem. fotki nie zrobię bo na razie nie mam czego pokazywać wysuszyła mi tylko ja na to czapkę i do domciu , u nas tak pada śnieg ze nic nie widać , wiec szkoda było robić super fryzurkę .ale jak zrobię jakaś świeżynkę to się wam pochwalę a jak. 😉

liście malin spróbujcie poszukać w zielarskim lub sklepach ze zdrową żywnością

ja tez czytałam ze mężowie tyją razem z żonami i trochę liczyłam na to , bo moj coś ostatnio schudł i się aż martwiłam.Ale on ma zachcianki większe niż ja i nic na wadze do góry raczej nie idzie 😉 a szkoda.praca go pochlania i nie ma siły ani czasu aby na siłownię nawet wyskoczyć a zawsze byl taki byk z niego.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze a małej sie u fryzjera nie podobało , wierciła sie bo zła pozycja siedząca moja ją denerwowała, a ja z bólu nie mogłam 😞 nagle chwyciły mnie 2 skurcze i juz myślałam ze podziękuję pani fryzjerce i będę ja prości aby wezwała pogotowie bo długo nie chciały przejść.I dobrze ze poszłam teraz a nie w połowie lutego , bo cienko to widzę abym to przeżyła z większym brzusiem i większym stresem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...