Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂
dzięki dziewczyny za odpowiedź, zatem kupię tez lovelę 🙂
a teraz zmykam bo za godzinę powinnam być w przychodni a ja jeszcze w piżamie a bryka czeka na odśnieżenie 🙂
odezwę się po południu 🙂
Ola - doczytałam,że odebrałaś paczkę z pościelą i że jesteś zadowolona, możesz podesłać jakiś link, jedną już mam , ale chcę kupić jeszcze jedną 🙂
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki 🙂

Ale dziś jestem małym zgonem - wczoraj jak wróciłam od koleżanki to byłam jedna wielka opuchlizna, mąż nie mógł mi u niej nawet butó ubrać 😞 nóg nie mogłąm zgiąć 😞 ledwo do samochodu wsiadałam 😞

Jak przyjechałam do domu to już po 20 poszłam spać ale co tam nie mogłam się ułożyć nogi drętwiały i ledwo oddychałam, bo nos mam wogóle nie drożny 😞

Wsumie w nocy spałąm 4h i wyłam do poduszki jak mi źle jest 😞

Kryzys straszny mam dziś - ale musze się dziś tez spakować bo chce juz być przygotowana 😞

Bleeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamcie 🙂

ja juz dawno po śniadanku,nie mogłam spać kolejną noc i mała zaczęła znowu szaleć po nocach więc Olamat nie ciesz się za prędko :P moja tydzień czasu była nocami spokojna i znów buszuje 🙂
nie mogłam zasnąc po wczorajszych oglądaniu sali porodowej zobaczeniu np łóżka wyobraziłam tam siebie i masakra mam pietra :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest przerażające, że muszą wprowadzac na zasadzie rozporządzeń zasady traktowania kobiety jak człowieka podczas porodu. Dlatego ja zdecydowłam sie na poród w prywatnej klinice, bo nie znioslabym stosunku połoznych do mnie. Wystarczy mi tydzienm, który spędziłam w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montus Tygrysiaczku no nóżki puchna czasem może niech mąż zapyta sie w aptece o jakiś krem chłodzacy na stopy jak pamietam to jest taki perfect mama właśnie ja tez gdzieś go mam rzucony bo mi Krystian kupił przez pomylke 🙂) bo mi nie puchna jak narazie (odpukac) by tylko jakos byc wstanie przetrwac twe 6-7 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
ja też już po śniadanku 🙂
June super że się dobrze bawiłyśmy, jeśli oczywiście nie przerażają Was kilometry to zapraszam do siebie 🙂
Brzuszkowe zloty z Krakowa robimy u mnie 🙂 Asia potwierdzi.
Co do proszku ja mam i lovelle i dzidziusia i szczerze powiem że dzidziuś ma intensywniejszy zapach, jak wieszam pranie to w całym domu przez kilka dni bobasem pachnie, przy prasowaniu również, a lovella tylko w tedy gdy wieszam 🙂
Dzidziuś pachnie jak płatki mydlane, Ola będzie wiedzieć jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do fryzjera to ja nie pamietam kiedy u niego byłam , a no tak 5 lat temu i to mnie zmuszono, na swój własny ślub sama się chciałam czesać 🙂
A tak to sama się ścinam i farbuję czasem sama a częściej jakaś kumpela lub teraz mam aż 3szwagierki więc wybór jest
I Też myslę na dniach coś z włosami zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. U mnie też zasypało całkiem nieźle. Mam zakaz wychodzenia z domu od męża, bo pod śniegiem u nas sam lód i boi się,że fiknę koziołka w zaawansowanej ciąży i dopiero będzie...
Olamat, czyżbyś oglądał DDTVN - o nowych prawach kobiet w ciąży? 😉 A teraz Anna Mucha się wypowiada. Kurczę, jak ta laska się wyrobiła. Wygląda super...
Montusia, a ja myślałam, ze miałam ciężką noc... biedaku 😞
A ja się tylko ułożyć wygodnie nie mogę i zasnąć tez nie mogę... Jak leżę na boku z tendencją ciut na brzuchu to mi najwygodniej, ale w Szkole Rodzenia mowili,ze od leżenia na piersiach można nabawić się zapalenia piersi, to stresa mam, ze jeszcze coś mi się tam zatka... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zostawić was same na godzinę i juz 5 stron do czytania 😉

jestem ,jestem ale jeszcze nie bóstwo :laugh: -dopiero na 12 ide , teraz byłam oddać krewkę nawet poszło sprawnie bo nikogo nie było chyba się przestraszyli śniegu bo sypie i sypie.

olamat jak dojdzie wózeczek koniecznie sie pochwal jak kupiłaś .

ja tez prałam w loveli i w dzidziusiu ciuszki malej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat TY NIE ZGANIAJ NA DZIECKO ŻE JEST ŻARŁOKIEM 😜 TYLKO NA SIEBIE BO TO TY JESZ... i przez Ciebie mi sie też chce ale nie ruszam sie z domu


Moni27 odnosnie szpitala mi mineła panika z pakowaniem po wczorajszej wizycie . dostałam nawet zapowiedz ,że moge przenosić ciaże czyli z ostatniej miesiaczki mam na 16.03 to może i dociagniemy do wiosny 🙂)

Elwira potwierdzam jest strasznie niskie i czuje sie tez ospała i zamulona

Anulab zazdroszcze Ci tego spokoju w brzuszku bo moj to bawi się w akrobacje cyrkowe. 🙂


czemu ja nie mam tvn 😞
a na tvp mówia o porodach domowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i gdzie wy teraz pouciekalyście ?

montusia współczuje tych nóżek opuchniętych dzisiaj nic nie rób -nóżki do góry odpoczywaj tylko.to cholerne ciśnienie dobija wiem -ale to jeszcze tylko troszkę wytrzymaj kochana .

ja właśnie zjadłam -musiałam nadrobić straty żywieniowe ze względu na to pobranie krwi :laugh: a pani mi ładnie , szybko pobrała i bezboleśnie -bo mnie ze szkoły z medyka poznała -a ja jej nie 🤔 nie chciala się chyba mi narażać :laugh: :laugh: :laugh:

kasen te herbatki Irving są super też mam tą truskawka + wanilia, a dzisiaj kupiłam zieloną z jaśminem ale pachnie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...