Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej. Ale ten dzień mi minął. Przed 11 juz pojawił się gość - kolega z pracy, ok 12 kumpela i tak zleciało do teraz...
Olu dziękuję za odpowiedź oraz innym dziewczynom za słowa wsparcia i otuchy. Mam nadzieje,że uda się teściowi wygrzebać z tego cholerstwa i że nie jest za późno.
Lecę poczytać co tu u Was się działo w ciągu dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos lewatywy. Jak miałam operację na wyrostek to zrobili mi lewatywę. Miłam wtedy 16 lat i pamiętam to do dziś. Dziwne uczucie, nie wyobrażam sobie bóli partych ciążowych oraz parcie na jelita jednocześnie.
Z drugiej strony jest to cos czego naprawdę obawiam się podczs porodu. Zdaję sobie sprawę, że dla położnych to chleb codzienny, ale ja bede czuła się skrępowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tematy? 😉
mnie tez nie zrobili lewatywy i zdążyło się jak to piszecie podczas porodu -było mi strasznie głupio ☺️ ale one naprawdę nic sobie z tego nie robią .

kasenn do mnie sms przysłała,wiec u niej :

ciśnienie ok,maly wazy 2400g , ma anemie dostała zelazo do brania ,maly podobno nie spieszy sie na świat i postraszyli ją ze bedzie ja wszytko bolało bo jest bardzo drobna.

po co straszą -normalne wszytkie nas będzie boleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie temat bardzo zyciowy i jesli o mnie chodzi to mam gdzies personel bo wiem ze dla nich to normalka ale berdziej mnie krepuje ze np moj maz bedzie swiadkiem takiej sytuacji ☺️

Ola, ale Ci zazdroszcze tego fryzjera, ja stwierdzilam ze poczekam do poczatku marca z balejazem, teraz i tak nikt mnie nie oglada, wiec dam odpoczac moim zniszczonym wlosom.

A teraz czekam na meza z utesknieniem bo pojechal po paczki :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co do lewatywy u mnie w szpitalu też jest na życzenie, powiem tak, jeśli będę miała jak przy pierwszym porodzie całą noc wcześniej biegunkę
( organizm naturalnie się oczyszczał przed porodem) zrezygnuję natomiast jeśli nie to skorzystam ponieważ po pierwsze krępujące porobić się przy kimś, mimo że to dla nich chleb codzienny, po drugie nie chcę krępować męża, dla niego o będzie pierwszy poród, a po trzecie w końcu lewatywa przyśpiesza akcję porodową więc może warto rozważyć. Przy pierwszym dziecku od lewatywy w ciągu 40 minut urodziłam polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Kasenn, co ona ma za lekarke?? przeciez nie ma reguly, moja filigranowa kolezanka urodzila pierwsze dziecko ok 4 kg i tak ladnie jej szyjka sie rozwierala ze urodzila bardzo szybko i stwierdzila ze porod wcale taki straszny nie byl, a 2 dziecko przyszlo na swiat w 10 min po przekroczeniu drzwi izby przyjec 🙂 wiec niech ta lekarka nie pieprzy farmazonow! 😉 -normalnie sie zdenerwowalam 😉 mi tez mowili ze najprawdopodobniej skoncze na cesarce bo jestem waska w biodrach i co i urodzilam naturalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj ojj moja pani doktor jest kochana i wogole .. jej chodziło o to że nie ma jak mi pomóc z bolami w kladce piersiowej bo mały sobie pozgniatał tam coś i że o ile sie szybko nie przekreci to nie zmieni sie i szczerze wolałam taka szczera odpowiedz niż to że " nie martw sie poboli i przestanie "

kochane moj aniołek jest ogromniasty ale Pani stwierdziła że z usg jednak jest to 33tc i 4d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry! 🙂
jeszcze nie ma 7 a ja juz jestem po paczku i kawusi 🙂 mam nadzieje ze ten mily poczatek dnia wplynie pozytywnie na pozostala jego czesc 🙂

jestem oczywiscie niewyspana i jakas polamana- czyli normalka 😉 a jak juz udalo mi sie zasnac to snilo mi sie ze albo rodzilam albo uczestniczylam z innymi Brzuszkami w forumowym zlocie u Cruelli w domu :laugh: , Cruella to byla super impreza, wszystkie swietnie sie bawilysmy zwlaszcza ze bylysmy juz PO i mezowie zostali z naszymi maluszkami, a my ... no coz grzeczne nie bylysmy :P

a jak Wam sie zaczal dzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę ,że june juz nie śpi 🙂

ja dzisiaj tez jakoś źle spałam co chwila pobudka , zgaga i mała kopała , nastawiłam sie ze pojadę oddać krew i sie zbieram właśnie 😉 a głodna jestem niesamowicie , ok 5,30 nie wytrzymałam i zjadałam trochę kaszki mannej ☺️znowu mam zawroty glowy -no dzisiaj to może z głodu 😲 zrobię sobie kanapkę i pojadę jak tylko wyjdę z pobieralni zabieram sie za jedzonko :laugh:

tez sie ciesz że ide do fryzjera -ja juz nie chciałam czekać dłużej bo się boję ze nie zdążę do porodu, w ogóle sny ma jakieś dziwne ze to juz sie zaczyna itd.

kasenn trzeba bylo napisać ze chodzi o kl. piersiową ja zrozumiałam ze chodzi o ból związany z porodem 😉 jeszcze troche brzuszek zejdzie w dół będziemy wszytki lepiej oddychać -pełną piersią a nawet dwoma :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzusie 🙂

Ale nas zasypało, śniegu po kolana!!!
Dzisiaj juz się zebralam i wykapałam, bo czekam na kuriera z wózkiem, jupii 🙂

Spałam jak zwykle z przerwami, ale moje dziecko chyba zaczyna odróżniac dzień od nocy, bo juz kolejną noc śpi grzecznie, budzi się tylko jak wstaję do toalety i szybciutko zasypia 🙂

Ale to sobie wytłumaczyłam 🙂

Mnie ostatnio śni się Zuza i jest taka brzydka, wygląda jak ufoludek z wielką jajowatą głową i chudym ciałkiem, koszmar!!

Ola rób sie na bóstwo i ciesz tymi chwilami tylko dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂 🙂 🙂

Ja już od ponad godziny na nogach 🙂 dziś mam wizytę w gin ale taką bez USG , w tygodniu zrobiłam badania, na szczęście wyniki są chyba w normie ale niech to potwierdzi jeszcze lekarz 🙂
mam już komodę na ciuszki maleństwa ,więc w weekend mogę zacząć pranie i stąd moje pytanie o proszek , bo pisałyście o kilku, to na który się zdecydować : jelp, lovela , dzidziuś i czy prać z płynem czy bez?
AA nas też lekko zasypało ale już nie ma mrozu , przynajmniej przez kilka dni , za to nadal sypie , zobaczymy jak się bedzie jechać autkiem?
miłego dzionka , jeszcze muszę Was poczytać z ostatnich dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejjj a ja juz po sniadaniu 🙂)) ]



i jak u nas fajnie białooo iiiii frajda a ja nie moge na kulig już 😞(

młody sie wlasnie budzi ... a mnie obudził mąz 🙂 jak mu sie zabrało na przytulanie od 6 rano 🙂) stwierdził że puki jeszcze może to ma mnie dla siebie Tylko 🙂)


a wizyte teraz mam 1 marca bo powiedziała że nie ma po co predzej bo jemu w to mi graj i ma wnosie przychodzenie na świat... ja podejrzewam że on czuje Te mrozy 🙂) a bedzie lubic ciepełko jak mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...