Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj tez bym chciała cos innego na głowie sobie zrobić , ale wszytki fajne fryzurki są na proste włosy a ja nie mam ochoty prostować -wystarczy ze Eliza czasem prostuje to trwa ok 2 godzin a u mnie to chyba ze 3 :laugh: myślałam tez o zmianie koloru ale wiem z ciemniejszymi będzie większy klopot bo szybciej widac odrost a ja niestety czubek głowy mam juz siwawy od kilku lat 😉

a teraz poproszę jakieś propozycje co do obiadku mam pierś kurczaka i nie wiem co z niej zrobić ?

kasenn mnie sie bardzo podobała twoja fryzurka ślubna ,a w tych ciemniejszych i krótszych za to wyglądasz na dużo mlodsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Olu zawsze możesz też zrobić panierkę z krakersów, ale wcześniej namocz fileta w jogurcie naturalnym, potem wrzuć do piekarnika , pyszotka jakie kruchutkie i smaczne polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 zdecydowanie bardziej mi się podobasz w tych ciemnych i krótszych włosach 🙂 ale to moje zdanie 🙂

ola73 ojj wiemy, ze Ciebie wiekiem nie przebijemy Twoje 17 lat, a tak wogóle to ja dopiero na Nk dowiedziałam się ile Ty masz lat ale to tylko metryka - jesteś super odjazdową dziewczyną i tak trzymaj 🙂

A jak masz ser żółty to możesz rozbić piersi z kurczaka i włożyć ser żółty zawinąć w panierkę i na patelnie 🙂 ja miałam to pare dni temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadłam pycha polecam

ja jak sie urodziłam miałam białe włoski które zaczęły mi sie kręcić od razu mama wspomina ze jak sobie wplątałam paluszek w nie to od razu byl ryk a ona musiał obcinać bo nie dala rady wyplatać , potem od 4 roku życia miałam proste ale podatne i tak do 8 kl. podstawówki , a w liceum znowu zaczęły mi sie kręcić i tak zostało 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajne faktycznie 🙂


olamat -one ładnie wyglądają ale to jednak udręka - włosy kręcone sa przeważnie suche wiec masę rożnych rzeczy trzeba użyć na nie a nie zawsze sie chce 😉 jutro ide na balejaż , podciąć itd . to będę wyglądać jak człowiek kilka dni......... 😉

ide sie położyć bo sie objadłam a mała zaczyna szaleć w brzuchu , chyba jej nie wygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piszecie o kolorkach wlosow i ja jestem skazana na blondynizm... niestety fatalnie wygladam w ciemnych wlosach chociaz naturalnie jestem szatynka 😞 a tak podobaja mi sie te wszystkie czekoladki.

Anula, jesli nigdy wczesniej nie robilas lewatywy to chyba lepiej nie ryzykowac, bo lewatywa nie zawsze dziala odrazu, wiec po kilku godzinach mozesz miec problem, jak rodzilam Liv to bylam strasznie obzarta i balam sie jakiejs wpadki ale jak powiedzialam poloznej ze moze jednak lewatywka to ona stwierdzila ze bez przesady, jak cos sie stanie to oni maja to na co dzien 🙂 na szczescie obylo sie bez dodatkowych atrakcji, wiec poniewaz nigdy nie mialam lewatywki to i tym razem nie bede tego stosowac i juz uswiadomilam meza ze moze tak byc ze cos sie takiego wydazy, na co on stwierdzil ze to nic, i ze tak czasami bywa.. 🙂 mam nadzieje ze i tym razem bedzie dobrze 🙂
Poza tym slyszalam ze niektore dziewczyny jak zaczynaly sie im skurcze to w domku braly czopek glicerynowy ale to chyba tez moze zadzialac z opoznieniem wiec ciezko cos doradzic, no chyba ze na koncowce lekko strawna diete 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma za co Anula 🙂
ale powiem Ci ze oni musza naprawde byc do takich sytuacji przyzwyczajeni bo jak lezalam na patologi przez tydzien to w menu byl bigos, grochowka, kalafior... dosc ciekawa dieta jak na patologie z ktorej co chwile zabierali dziewczyny na wywolanie 🙂 Mi na sczescie mezus obiadki przywozil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...