Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anula to normalne w tym tygodniu ciąży co my jesteśmy ostatnio się przestraszyłam i dłońmi trzymałam krocze bo myślałam, że mi dziecko wypadnie wiem wiem głupie - ale to był odruch automatyczny :P

czytałam i pytałam lekarza o to na necie znalazłam fajne zdanie 🙂

Możesz odczuwać narastający ucisk w podbrzuszu - to znak, że dziecko zaczyna "wstawiać się" (jak mawiają fachowcy) do kanału miednicy. Chodzenie staje się szczególnie uciążliwe - niektóre kobiety mają wrażenie, że za chwilę dziecko im wypadnie (co oczywiście nie ma prawa nastąpić)

Ja mam nawet tak gdy leże a moja córeczka szaleje mi w brzuchu i mam taki ucisk na krocze że łoooooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja się z checią dołącze. Termin mam na 8 marca i tez mam takie bole i uciski w dole brzucha. Synek strasznie ruchliwy jest. W nocy spać nie moge ani sie nawet przekręcac na boki bo boli jakbym miala miednice polamana. hehe ale juz blizej niz dalej. Bedzie dobrze dziewuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć aśka88 szkoda ze tak późno do nas dołączasz ale mimo wszystko milo 🙂 dzisiaj coś tu cicho 😞 jeszcze trochę zaczną się porody to już w ogóle nikt tu nie zajrzy bo będą inne zajęcia a szkoda .

no dziewczynki to ja tez idę odpoczywać 🙂 potem zajrzę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowa pora 🙂

dziewczyny ale dzisiaj stresa zaliczylam, po 12 zlapaly mnie takie skurcze ze wystraszylam sie ze to juz! wzielam nospe i nic ni epomoglo wiec stwierdzialam ze wezme ciepla kapiel i jak sie nasili to wiadomo, trzeba jechac do szpitala, na szczesnie w wannie wszystko przeszlo ale mam wrazenie ze maly zaczyna sie wstawiac bo moj brzuch tez zaczyna dziwnie ciazyc i chyba troszke sie obnizyl. W zaistnialych okolicznosciach i przy okazji porannej depilacyjnej rozmowy postanowilam sie odchaszczyc wiec jak cos to jestem gotowa 😉 Montusia, skoro stosujesz te kremy cala ciaze to teraz juz chyba nie sprawi to roznicy, w kazdym razie tak sie dzisiaj postaralam i jestem zadowolna z efektu ze dla jego podtrzymania kupilam veet w spreju i raz na tydzien bede sie sprejowac zeby znowu nie zarosnac 🙂

Olamat, trzymam ciuki zeby wszystko bylo dobrze z Twoja Kruszynka 🙂 a co do jej wagi to calkiem ladny wynik 🙂

witam nowa mame na forum i faktycznie szkoda ze dopiero teraz do nas dolaczylas, ale jeszcze jest troche czsu zeby poczytac co my tu potrafimy czasem wypisywac 😉Aśka88 napisz jak do tej pory mija Ci ciaza i czy na tym etapie tez masz juz dosyc jak wiekszosc z nas? 😉

pozdrawiam
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś mam strasznie krzywy brzuch moja niunia przesuneła sie cala na prawą strone ale tak calutka.

Juz zmieniałam pozycje i tak lezałam i tak. Normalnie dziwne uczucie mam cały prawy bok wybity.

june tez tak mysle, że skoro stosowałam krem całą ciąże i nic nie było to teraz też się nic nie stanie ale porozmawiam z położną. Wsumie sama położna opowaidała nam o babce ktora powiedziała ze sie porodu nie boi bo ona cały czas goli krocze woskami u kosmetyczki i to jest dopiero bol hihi - a jak przyszło do porodu to omało nie uciekla z porodówki hihi

Ja chyba też mam schize dzis bo mojego meza nie ma w domu bedzie jutro i sie denerwuje czy sie nic nie zacznie bez niego - nawet boje sie sama teraz siedziec w domu maskara 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny.
Na początek witam nową mamę witaj.
Byłam dziś załatwiać te nieszczęsne zabiegi na ręce i o dziwo trochę znajomości i się udało, ale co się okazało. Zadzwoniłam do mojej lekarki i absolutnie nie mogę na nie chodzić bo są szkodliwe!!!!!!!!!
Niestety na jednym już dziś byłam od razu i strasznie się denerwuje, lekarka mówi że nic jeden nie zaszkodził aloe mimo to mam wyrzuty sumienia że trzeba było nic nie robić 😞
Co za konował z tego neurologa!!!!! prywatna klinika i takie partactwo, nie wiem co robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Nie zaglądałam wcześniej bo mój Mężulek miał dziś wolne i spędziliśmy razem dzień na leniuchowaniu:P
Byliśmy na USG. Z Nikosiem wszystko w porządku (co najważniejsze Nikoś to Nikoś a nie Nikola:P), waży 2115, odziedziczył główkę po rodzinie mojego Męża. Babka jak ją zmierzyła to mówi że 35,36 tydzień 🤪 Ale reszta ciałka pasuje do 33tc:P Jedyne co mnie zmartwiło to mam podobno stare łożysko, moja Mama pali i to dlatego. Poza tym Nikoś jest ułożony główką do dołu ale nie spieszy mu się jeszcze do nas:P

Co do tego ciągnącego bólu brzucha to też tak mam. Zazwyczaj jak dużo pochodzę.

Olamat bądź dobrej myśli, z Małą NA PEWNO będzie wszystko w porządku 🙂 Trzymaj się kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June zapisała mi leczenie prądem i polem magnetycznym, z tym że oba są szkodliwe bo pole to wiadomo a przy wytwarzaniu prądu robi się z kolei również pole magnetyczne.
Masaże mogę mieć, będę jutro szukać kogoś kto przyjedzie do domu na te masaże. Mogę również mieć te tutki na ręce one są nieinwazyjne tylko takie opaski na nadgarstki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dziewczynki u mnie ciaza przebiega prawidlowo. Do konca 7 miesiaca duzo wymiotowalam. Z rana systematycznie żółcią i potem zalezy co zjadlam, malo przybieralam na wadze, nawet w 3 miesiacu bylam w szpitalu bo bylam odwodniona i mialam niskie cisnienie. Od jakiegoś czasu czuje sie juz lepiej moge jesc praktycznie wszystko ale nie za duzo bo zgaga mnie dopada 🙂 Brzuch juz mi sie obniza, ciagnie mnie strasznie w dol, i spac w nocy nie moge bo mnie na bokach skurcze lapią w biodra i nogi. Są bardzo bolesne, a oprocz tego nawet sie przewracac na boki nie moge bo tak mnie podbrzusze boli jakbym miala miednice polamana. hehe Coraz trudniej mi chodzic ze wzgledu na ten bol. Kazdy krok daje sie wyraznie we znaki. nawet przyspieszyc nie moge bomam wrazenie ze szybciej nie pojde. A pokoj dla Oliwierka juz przygotowany. Tylko nosidelko trzeba jeszcze kupic i torbe do szpitala spakowac. Ale sie rozpisalam,hehe jakbyscie chcialy jeszcze cos wiedziec to pytajcie 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella nie martw się, na pewno jeden zabieg nie zaszkodzi Małej. Chociaż rozumiem że się obawiasz.

Aśka88 nie miałam jeszcze okazji przywitać Cię w naszym zwariowanym gronie Brzuchatek:laugh: Tak więc witam 🙂

Montusia ja nie byłam u okulisty. A z tą płcią to nawet nie wiesz jaka ulga, no bo jednak jak się człowiek przez tyle czasu nastawia na chłopca to dziewczynka byłaby teraz wieeeelką niespodzianką:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...