Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam was dziewczyny ja tez mam dzis wizyte ale bez usg 😞 no cóz najwazniejsze zeby było wszystko dobrze. Mnie strasznie siara leci ale naszczescie tylko w nocy i cała koszula mokra 🥴 Pozatym odczuwam juz kregosłup mały 19.01.wazyl 1522 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski. Zdarzylam przeczytac ponad 10 stron ale musze uciekac. Dzis wzielam sobie wolne i siedze w domku choc wcale nie bezczynnie. Wreszcie musze spakowac torbe do szpitala i przygotowac kosz dla dziecka.

Olamat, Anitek - wszystko ulozy sie dobrze. Myslcie pozytywnie.

Ja tez nie mam zadnych wyciekow z piersi, ale wcale sie tym nie przejmuje. Jestem pewna ze to nie wrozy nic zlego.

Co do USG - zazdroszcze Wam. Ja swoja mala widzlam ostatnio w pazdzierniku. Tutaj trzeba zapisywac sie prywatnie, a ze z kasa ostatnio krucho i wyniki dobre to postanowilam sobie odpuscic wyzyty w Polskiej klinice. Ale niedlugo i tak musze podejsc zeby zapytac czy dostane zwolnienie lekarskie. Maz powoli zaczyna pracowac (kilka dni w tygodniu) wiec teraz czas na odrobine spokoju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff... doczytałam co się z Wami działo przez weekend 😉
Przede wszystkim trzymam kciuki, by wszystkie dziewczyny, które dziś mają spotkanie z lekarzem usyszały tylko same dobre wieści. Wierzę, że obejdzie się bez jakichkolwiek komplikacji.
Aż mi wstyd teraz, bo ja narzekam na niemożność spania, a Wy tu macie sto razy gorsze problemy ☺️
Mój Mały jest aktywny od wczoraj aż za bardzo chyba, co mnie też już zaczyna niepokoić. Bo mam wrażenie,że wcale nie odpoczywa i nie śpi... Ehh, June martwi się, bo Marcel jest zbyt spokojny, ja - że zbyt ruchliwy. Oszaleć można z tymi cięzarówkami :P
Mam jakieś ataki duszności, podczas których serce mi wali jakbym je miała na zewnątrz ( tetno wowczas od 110 do 140) - chyba ubiorę się ciepło i pójdę się przejść, choćby wokół bloku. Zawsze to choć troche się dotlenię.
A mi tez nic z piersi samoistnie nie wycieka. Raz mnie pokusiło,zeby sobie ścisnąć i sprawdzić i na sutku pojawiły się jakies kropelki, ale to tylko tak raz wypróbowałam :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos becikowego to zenujaca jest ta nowa regulacja, zeby kobieta walczyla o glupi 1000 zl, zdobywajac jakies zaswiadczenia itd... 😠 rozumiem zeby ta kwota byla 15 razy wieksza (tak jak tu) to jeszcze bym zrozumiala, poza tym w Norwegii prawo do zlozenia wniosku o becikowe nabywa matka juz w 26 tyg, bo takie dziecko ma juz b.duze szanse na przezycie i rodzice moga od tego czasu spokojnie dysponowac ta kwota i szykowac wyprawke, a w PL nie dosc ze to zaledwie 1000 zl to jeszcze dopiero jak dziecko sie urodzi mozna to zalatwiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ja po dwóch godzinach matematyki... MASAKRA!!! No a za pół godzinki muszę iść do szkoły na 2godz 😠

Olamat trzymam kciuki żeby badania wyszły dobrze.

Anitek wierzę że będzie wszystko w porządku. Musi być nie ma innej opcji! 🙂

Jeśli chodzi o siarę to mi też leci tylko w nocy i to nie zawsze.

Montusia nie żartuj nawet:P Jak już zaczniemy się sypać to ja chyba wpadnę w panikę 😁

A mój Mały też ostatnio dość spokojny, na wieczór buszuje a w ciągu dnia to muszę się do niego "dobijać":laugh:

A co Wy tak wszystkie dzisiaj na wizytę, ja też chcę:P:P Koniecznie napiszcie co tam u Waszych Szkrabów słychać i czy któryś pcha się już do nas:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june z Eliza moja to rożnie -nie pokazuje tego ale wiem ze siedzi w niej zazdrość , choć po ostatnich jej wyrzutach poważnie z nią porozmawiałam nie obeszło sie oczywiście bez moich łez, ale powiedziała ze ona tylko tak mówi ,a tak wcale nie jest i kupiła dla Mai ogromnego miśka do łóżeczka bo ją kocha. 🙂 Mówie jej ze takim zachowaniem nie musi na siebie zwracać uwagi -bo wiem ze poświęcam jej wystarczająco dużo czasu , uwagi i nasze uczucia się do niej nie zmieniły i nie zmienią .Ot tak jest z nastolatkami ............ 😉

kurcze zbił mi sie szklany pojemniczek do robienia henny -zostawiłam na pralce a ta zaczęła wirować i spadło , az się przestraszyłam , ale to chyba na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczyny na to wszystko jeszcze moja kochana Tosia dostała cieczkę!!! 😞 Normalnie zwariować można, ja w ciąży, Tosia ma cieczkę, na dodatek moja Mama ma okres, masakra jakaś w moim domu:laugh: Taka burza hormonów że nasi faceci chyba długo tego nie wytrzymają:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, jeszcze Wam napiszę,że w sobotę byłam u kuzynki, która ma połrocznego synka i 7 godzin gadałyśmy o temacie ciąży/porodu/pielęgnacji dziecka/wyprawki/kosmetyków, itp.
Dosłownie głowa mała :laugh:
Dostałam troszkę bibelotów do pielęgnacji Małego, generalnie te, które ona kupiła i jej zostały lub jej synek reagował uczuleniem... np jakieś kremy np Nivea przeciw odparzeniom czy herbatki laktacyjne Hipp, których nie zdążyła zużyć, bo przestała karmić... pożyczyła mi też laktator elektryczny, jakbym jednak zreygnowała z kupowania sobie nowego... choć nie wiem w sumie na czym polega różnica pomiędzy tymi laktatorami, np tym, który poleciła Cruella, a np. aventu? Ten, który mam pożyczony jest firmy BabyOno i jest w porównaniu do tamtych taniutki. Ale kuzynka chwali go sobie i mówi,że bez sensu wydawać na to więcej pieniędzy... A ja już sama nie wiem. CHcę sobie kupić swój, bo to nasze pierwsze dziecko i będę miała zaraz też do drugiego... tylko czy kupić lepiej droższy za te 400zł czy taki do 200zł?
W ogóle w szkole rodzenia położna polecała laktatory ręczne firmy Avent i Canpol babies... i bądź tu mądry 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola Ty już lepiej dziś nic nie bierz szklanego w swoje łapki bo to dzis już druga rzecz 🙂

Kinia - wow szaleństwo współczucia 🙂

Już się ubrałam (albo dopiero jak kto woli) i idę do sklepu wsumie to wymówka żeby przejść się i ochłonoć a na dworze jest bardzo dobry klimat do ochłody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka ja mam ręczny laktator Aventu, dałam za niego ok.150zł (nie pamiętam dokładnie), zamawiałam przez allegro, bo w sklepie to 200 kosztuje 🤢

Ola właśnie dlatego Mąż mówi że przynajmniej teraz jak się urodzi Nikoś to będzie równowaga w rodzinie:laugh: No tak on będzie miał po swojej stronie Synka a ja... psa:laugh: Super:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka tu masz link do tego laktatora na allegro który zamawiałam http://www.allegro.pl/item862801162_nowy_laktator_avent_isis_mega_zestaw_butelki_w_wa.html

A ja zmykam do szkoły na 2godz 😞 Nie chcę mi się 😞

Miłego popołudnia życzę 😘 i bez żadnych niespodzianek proszę ---> aluzja do Montusi:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Anulab daj później znać co i jak
Montusia mi też zrobiłaś smaka na rosołek ,cóż trza będzie wyjść na zakupy :P

Ale podziwiam te które maja dużo załatwień w jeden dzień typu np i szkoła i usg i wyjscie na zakupy bo ja sobe muszę to rozkładać na dni jesli w srody szkoła rodzenia to inny dzień usg itd bo mam później straszne skurcze bolesne i nic tylko leżeć i się nie ruszać nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro taki zabiegany dzień, więc dziś odpoczywam 🙂
Wieczorem tylko na chwilę do pracy.
Ja dziś an obiadek mam barszczyk czerwony z ziemniaczkami i jajeczkiem a na drugie makaron czyli pasta pomidorowa 🙂
właśnie idę obrać ziemniaczki.
A propos laktatorów jeszcze miałam ręczny i to jest koszmar tak odciągać, miałam kupić elektryczny na szczęście dostałam więc nie mam problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, ale tu spokojnie 🙂 Wszystkie gdzieś wybyły :laugh:
Ja tez mam dziś rosołek. Dostałam wczoraj od mamusi, bo został nam z obiadku i dostałam w słoiku na odchodne.
My dziś niestety nie dotrzemy na zajęcia w szkole rodzenia. Temat: połóg... Musimy jechac wymienić akumulator, bo jestem uwięziona w domu. 😞
Dostałam od kuzynki płytę z muzyką relaksacyjną dla noworodków. I powiem tak: jest MEGA relaksacyjna, zaraz sama usnę... szumy i co jakiś czas dzwoneczek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz mi lepiej, ja mam wizyte u lekarki w piatek ale bez usg oczywiscie 😞 aoslucham chociaz serduszka Marcela 🙂

Cruella, ja mialam reczny Aventu i nie bylo wcale zle, znajoma kupila reczny Baby Ono i to dopiero byla masakra, mogla sie zamachac i efekt byl marny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June ja odciągałam 13 lat temu więc może one były gorsze, ale to była maskara. Wypożyczałam elektryczny wtedy, dziś wolę unikać takich sytuacji a po za tym tak jak mówię ja dostałam więc mam go za free 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie rosołek już gotowy czuc jak się gotuje 🙂

A ja siedzę znowu w papierach męża - nie ma to jak mieć księgową w domu, ale chce już mu wszystko pozliczać, żeby pózniej nie mięć dużo zaległości 🙂
Wykopać się nie mogę teraz z tych Pitów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...