Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ślepa kura ze mnie po 3 stronach miałam już łzy w oczach i szczypia wiec nie wiem co było na tych 12 ehh

Anitek 37 tc i rozwiazanie to tak jak u mojej cioci w listopadzie no i skończyło sie CC i tylko do olsztyna( bo tam podlegaja) jezdzili robić te badania dla wczesniaków ale teraz jest cacyy i malutki zdrowo rosnie

Montus u mamci mojej po wyjsciu czopka było do 4 dni i poródycha
wiesci mam z przed chwili bo rozmawiałam o tym
z nia

MOntus ehhh rosołek pycha sprawa ale ja dziś żyje na ostatkach z weekendu bo ja i tak nie mam apetytu

cruella ja też kupiłam sobie elektryczny avent tym bardziej ,że plany mam na kolejne dzieci wiec przyda sie

June BABY ONO dostałam od ciotki właśnie reczny i chciałam go zabrac do szpitala na wrazie czego ale teraz juz sie zastanawiam

a i jak z fotelikami do autka macie jakieś już upatrzone z dobrymi recenzjami bo ja mysle nad maxi crosi ale tyle ich jest i mysle czy nie używany kupić zawsze sporo taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie było mnie 3 godziny a tu tylko 2 strony, coś się obijacie Mamusie:laugh:

Kasenn ja mam fotelik w komplecie z wózkiem Bebetto Vulcano.

Wiecie co, odkryłam pyyyyyyszny jogurt Jogobella o smaku panna cotta z jagodami. Nie wiem czy jadłyście ale jak nie to polecam, mogłabym go jeść na okrągło:P

A może któraś z Was opowiedziałaby mi " 😜rzedwiośnie" Żeromskiego bo muszę na jutro przeczytać a jakoś mi się nie chce:P:P Leniuszek ze mnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia wpadnij to ci opowiem 🙂)

przedwiośnie cacuszko gdybym je miała to szczerze może nie do jutra ale na pojutrze bylo by wciagniete..

montus to moja mama tak miałal ty możesz za 2 tygodnie ...

ale i pełza po prawej stronie jakie dziwne ruchy ma dziś hehee 😁

a i kinia my też o przedwiośniu piszemy tylko że porodowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już tez się melduję 🙂 dużo do czytania nie miałam czyżby pogoda na was tak wpływała ze nie chcecie pisać ? 😉

ja mam fotelik z kompletu wózka firmy Zagma bolero.

laktatora nie kupiłam jeszcze ,ale jak będzie trzeba to dokupię na pewno ręczny tommee tippee bo takie butelki zamierzam kupować i jedna już mam.

kinia poszukaj na you tube może będzie przedwiośnie -choć tyle do jutra coś zyskasz na filmie.Ale po tyłku by ci się przydało dać -co to za ociąganie się ? matura za pasem 🤔

ja grzeję zapiekanki na szybkiego na obiad dla mnie i Elizy i za 2 godz. usg -hura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
ooo Aniołku dziekuje tu konkretna całośc a to prawda że je mozna do x landera doczepić??


prawda - wlasnie dlatego kupilam maxi cosi. Potrzebujesz tylko adaptery do fotelika. Wygladaja podobnie jak te do gondoli. Montaz jest dziecinnie prosty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn szykuj się bo podwijam kiecę i lecę do Ciebie:laugh: :laugh: Tylko przygotuj cosik słodkiego bo bez tego ani rusz:P:P

Ola prawie poczułam na tyłku tego klapsa:laugh: Ale obiecuję że się poprawię tylko się nie denerwuj:laugh: bo jeszcze urodzisz:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał:


Ola prawie poczułam na tyłku tego klapsa:laugh: Ale obiecuję że się poprawię tylko się nie denerwuj:laugh: bo jeszcze urodzisz:laugh:


kinia kochana sama wiem jak to jest, tez w ciąży zdawałam maturę 😉 ale to były pierwsze miesiące 🙂 a po drugie mam nastolatkę w domu i tez ją musze gonic do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola mnie to nigdy nie trzeba było gonić do nauki. Zawsze mi mówiono że uczę się dla siebie i jakoś tak miałam wpojone do głowy. No ale teraz w ciąży tak mi się nic nie chce że aż siebie nie poznaję:P Przez ferie to jedynie zrobiłam 20 zadań z matematyki i nauczyłam się na niemiecki, na więcej nie miałam siły:P
A tak w roli ścisłości ja już od listopada nastolatką nie jestem:laugh: :laugh: Ach ta starość:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...