Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂
przesyłam linka do mojego Filipka http://www.youtube.com/watch?v=Ah5mcT-zDuU (na gitarze gra jego tatuś 🙂
Anulabku gratuluję samozaparcia i życzę powodzenia 🙂
ja kupiłam gazetę shape z płytą ;przygotowanie do bikini; 😁 😁 😁 są tam 3treningi po 30minut 🙂 zamierzam walczyć z tym obwisłym brzuchem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski.

U nas nocka ok. Babel zasnal o 22.30 pobutka o 1.30, 4.30, 5.50 i potem marudzenie ale o 7.15 znowu zasnal na hustawce z pieluszka i narazie pol godziny spi.

Wczoraj byla u nas taka piekna pogoda w Toruniu. W sloncu 29 stopni 🤪 piekne sloneczko, na krotkim rekawku chodzilam 😉 a moj to nawet krotkie spodenki ubral tak lato poczuj.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂
u nas tez pogoda na razie nic ciekawego , oprócz barierki od balkonu nie widzę nic taka mgła 😞 😞Majeczka wczoraj nie chciała coś nam zasnąć , tatuś sie z nią męczył a ja relaks w wannie 😉 zasnęła chyba po 21 , pierwsza pobudka 2.30 i teraz o 7.30 🙂czyli nawet miło 🙂
monisiaczek -synek muzykalny i śliczny chłopczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂

Wczoraj spędziłam bardzo miło dzien z mamą. Pierwszy raz zostawiłam małą z kimś! Dziwnie się czułam, jak poszłam z siostrą na zakupy i było tyle ludzi i nie płakali 🙂 Poszłyśmy z siostrą do Galerii i powiem Wam, ze kupiłam sobie tylko dwie pary majteczek sexownych oczywiście (poprawa nastroju ciąg dalszy) i nic poza tym. Nie wim czy to ja się zrobiłam taka wybredna, czy naprawdę w tych sklepach jest sam kicz!

MAlutka u babci była super grzeczna. Spała sobie na balkonie i wcale nie zauważyła, że nie ma mamusi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki u nas nocka super jak zwykle o 19 kąpiel butla i pobudka o 6.10 🙂 potem znów spanko i przed chwilą wstałyśmy, przebrałyśmy się z pidżamki ja jem śniadanko a Amelia dyskutuje z karuzelą hehehe

Monisiaczku Fajny maluch, po tacie talent do muzyki odziedziczy bo aż rwie się by śpiewać hihiih.

Powiem Wam coś niesamowitego
U nas chyba przebija się SŁONKO 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał(a):
chciała bym poruszyć sprawe antykoncepcje chodzi mi o farmakologie czy w czasie karmienia piersią możemy cos zarzywać ?? albo co jest najlepiej wybrać by zachowac komfort... bo co jak co ale tak na 2 lata chciała bym się uchronić by zająć sie tylko małym odchowac i zapewnic mu jak najwiecej miłości i wsparcia


Kasenn można stosowac pigułki jednoskładnikowe np Azalia, one nie przenikaja do mleka mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko ja odpukac we wszystko co niemalowane, nie narzekam na Zuzę w nocy. Już od jakiegoś czasu, jak pójdzie spac o 21 to budzi się o 4 a potem o 7! I ostatnio odkryła swoje rączki i piąstki wpycha do buźki można ją zainteresowac zabawką i coraz więcej rzeczy ją interesuje. Taka zmiana z marudnego bobo w ciekawą świata dziewczynkę z dnia na dzięń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale bo Amelia kilka dni temu tez zrobiła postęp nagle w ciągu jednego dnia zaczęła gaworzyć, chwytać świadomie grzechotkę oraz śmiać się na głos 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,cruella twoja to spi jak dorosly ale to pewnie dlatego ze na butli,moja jak na naturalny pokarm to i tak dobrze spi najczesciej jak zasnie o 21 to budzi sie o 3 ,4 a potem o 6 ,7 . a jak mi znajoma wczoraj mowila ze jej mala jeszcze nigdy w nocy w ciagu nie przespala 6 godz ,ma juz 11 miesiecy a w nocy budzi sie co 2, 3 godz masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja Nadia ogolnie jest bardzo silna bo juz jak miala rowny miesiac to jak lezala na brzuszku to dzwigala gowke pod katem 90stopni,a teraz juz od jakis 3 tyg sama jak lezy na pleckach w lozeczku dzwiga glowke a przy tym robi takie smieszne miny 😆 gaworzy sobie odkad skaczyla 1 mies i 9dni(mam to popisane w jej pamietniczku hehe) ale np jeszcze nie chwyta do raczki jak jej wkladam grzechotke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis Adrian zaczął mi spać jak skończył 4 lata czujesz 😲 😲 😲
Małgosia to niesamowite uczucie, zobaczysz jak co dzień odkryjesz u Zuzi coś nowego.

To jest nieprawdopodobny cud 🙂

AAaa dziś są imieniny Tymka, zatem Kasenn od cioci Agi i Amelki wielki cału
s 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej Mamusie i Maluszki 🙂
Kasenn - dużo zdrówka dla Tymka z okazji imieninek 🙂
Moja Mała dziś zalicza dzień spania, na śpiocha zjadła o 7,30 , przed chwilą trochę zaś pomiętoliła cyca i zaś zasypia 😮,ciekawe co będzie dalej 🙂
U nas pogoda do bani ,co prawda nie pada, ale jakoś ponuro za oknem, nie wiem czy spacerek będzie. Mieliśmy nie mieć wody ale jak na razie mamy więc ja sobie pranko robię 🙂
Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...