Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc 🙂
a wiec dziekuje za wsparcie i pamiec jak z małym byliśmy w szpitalu

od wczoraj wtorku jestesmy w domu ale dopiero dzis dochodze do siebie no i nie miałam neta 🙂
mały juz ma czyste pluca ale niestety nie jest zdrowy przrz nie dojrzały układ pokarmowy(ryfluks) Tymon zawalił sobie oskrzele prawe trescia pokarmowa i doszło do kolejnej infekcji . Z ta ,że dolegliwoscią walczymy w domu bo ile to mozna patrzec na salowa 🙂
a pozatym jak nie ma antybiotyku to lepiej ograniczyc dziecku mozliwość kontaktu z chorymi dziecmi

zalecenia to pulmicor , atrowent odksztusnie mucosolwan przez tydzień i codzienne sciaanie z nosa i nawilzanie.

na ryfluks Timi wrzaskun spi na pólsiedząco i je mleko moje zageszczane nutritronem a za 2 ty wprowaszimy noca bebilon dla dzieci z problemami ulewania wiec chuhamy dmuchamy do 6 miesiaca by tak się wszystko ukształtowało .

pozatym rubas wazy 5700G nosi ubranka na 62-68 ale 62 to moze jeszcze przez 2-3 tyg

ja teraz mam po szpitalna alopke jak miała OLA i moj dziubas zaraził mnie 🙂
buziaki teraz niestety musze dziecku włozyc palec do buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o mamuska równo 150 stron kochane opduszcze sobie lekturke .. ale widze że forum spowrotem zyje pełna para 🙂

a i mialam sie ws zapytac co na zaparcia i zaczełam przebierac małego i jak był w suchej pieluszce zaczoł sadzic smierdziocha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
u nas nocka super, kąpiel 18.45 jedzonko i śniadanie o 5 rano tak ze jesteśmy wyspani 🙂

Małgosia i Ania widzę że poważnie do tematu ćwiczeń podchodzicie, zwłaszcza Ty Aniu i dobrze.
Ja mogę tylko brzuszki bo ani biegać ani rowerek nie wchodzi w grę ze względu na moje kolano 😞
Ale muszę się pochwalić że zostało mi już tylko albo i aż 10 kg 🙂

Kasenn bardzo się cieszę że już wróciliście, trzymałyśmy tu kciuki mocno za Was 🙂
Refluks to dosyć częsta sprawa u maluszków tak że się nie przejmuj wyrośnie z tego tylko faktycznie wyleczcie się do końca 🙂
Widzę że Tymek mimo choroby rośnie jak na drożdżach i dobrze ważne że przybiera na wadze a nawet jeśli miałby jeść bebilon ten na ulewanie to naprawdę nic strasznego.
Nutritonem ja cały czas zagęszczam Amelii, tak że i to to nic strasznego 🙂

Po za tym przestało padać choć o 5 jak karmiłam Amelię to było straszne oberwanie chmury, oby to się już skończyło, na szczęście woda powolutku opada a fala niestety idzie na północ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
kasenn witaj spowitemu na forum , ja też z nutritonem podaje mleko malej i bebilon ar na ulewanie tez mamy -ciekawe jakie kupki po tym będzie mial Tymek ? bo moja luźne dosyć i dużo .
my też nocka super jak Majka obudziła sie na jedzonko 20.30 to potem ładnie spala aż do 4.30,ja też byłąm wykończona i spałam jak zabita bo nawet ból i wylewające sie mleko z piersi mnie nie obudziło 😁 teraz nie spi od 8 i tradycyjnie zabawa na macie i rozmowa z naszym psem 😉

cruella ja mam macierzyński na razie do 7 lipca , ale to jest 20 tyg. wiec jeszcze 2 tyg te dodatkowe i będzie do 21 lipca , czy wy dostałyście od razu te 22tyg, czy tez 20 najpierw ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki u nas nocka spokojna spac o 21, potem 24, 2.30, 5.20, 7.30 i juz nie spimy.

A u mnie dzisiaj pogoda taka dozyc. Nie ma slonca ale jest dosyc jasno i cieplo i nie pada.

Ale chyba cisnienie niskie bo ciagle ziewam. ale mam ochote na cos slodkiego.

Kasenn super ze juz do nas wrocilas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko do mnie jak by ta fala dotarła to i tak na 3 pietrze nic nie zrobi ale mojej koleżance (poznałyśmy sie w szpitalu) zalało całą rodzinna miejscowość Bochnie koło Krakowa oprócz jej domu bo jest na wzgórku.

co do ryfluksu to masz racje tylko wlasnie przez niego mały dostał kolejnej infekcji niestety 😞 wiec jak zwalczymy wszystko bedzie rewelacyjnie 🙂

tylko co do tych kupek cos mi mała zrobił jak na 2 dni przerwy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny zadzwoniła do mnie koleżanka z ktora pracowałam 10 lat w por. alergologicznej i może będzie możliwość mojego powrotu tam do pracy -ale niestety w tym roku 😲 jeszcze nic dokładnie nie wiadomo -propozycja kusząca , ale ja bym chciała z małą posiedzieć do 2 lat na wychowawczym 😞 teraz będe miała nad czym myśleć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Olu ja już napisałam o te dwa tygodnie i babka z zusu kazała napisać ze do 17 a ty urodziłaś 3 dni później dlatego pytam

to może ci przeoczyła jeden dzień, policz sama , a moze dlatego ze 18 to niedziela i juz ci tego nie zaplaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem w sumie jeden dzień bez różnicy ale skoro płacą mi za wszystkie niedziele czemu mieliby za tą nie zapłacić.
Zaraz chyba do niej zadzwonię albo do księgowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciała bym poruszyć sprawe antykoncepcje chodzi mi o farmakologie czy w czasie karmienia piersią możemy cos zarzywać ?? albo co jest najlepiej wybrać by zachowac komfort... bo co jak co ale tak na 2 lata chciała bym się uchronić by zająć sie tylko małym odchowac i zapewnic mu jak najwiecej miłości i wsparcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie powinno się skończyć w sobotę to Tobie we wtorek, ale nie wiem jak się liczy.
Generalnie miesiąc liczymy od 1 do 31 a nie 1 następnego miesiąca.
Pytanie jak liczy zus, u nas wychodziłoby ze tak jak ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem , wychodzi na to że o dzień krócej,
ale w sumie tydzień zaczyna się w poniedziałek ( niedzielę) a kończy w niedzielę ( sobotę) i jakby się tego trzymać to się zgadza.
W sumie nie ma to znaczenia bo i tak jest to niedziela a urlop sobie wypiszę od poniedziałku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...