Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja dzidzia jednak się obudziła i zjada swoje piąstki i mlaska 🙂 🙂 🙂
Czytając Wasze posty o brzuszkach zgłodniałam i chyba coś słodkiego sobie zapodam , tyle że mało aby Małej nie wysypało 😞 to mój wkład fitness ,raz na jakiś czas i mało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mnie też już skręca ale coż i tak nie przyśpieszy to niczego 🙂

Dziewczyny mam pytanie ,te które karmią butlą krztuszą wam sie tez tak często dzieci jak piją mleczko ?? kurde bo moja tak łapczywie ciągnie że prawie ,prawie co każde karmienie się zakrztusi a ja prawie zawału dostaje wtedy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moni moja się krztusi ale przy piciu herbatki, może jest za duża dziurka albo po prostu zbyt łapczywie je.
Moja ma duże dziurki przy jedzeniu mleczka bo 2 i krzyżykowe do kaszki w związku z powyższym dosyć łatwo jej leci ale musi ciągnąć ( ja zagęszczam pokarm) więc to samo robi przy herbatce a wiadomo że woda szybciej płynie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz już był. Katarek leczę dobrze, kaszel bierze się z tego, że wydzielina spływa, ale osłuchowo wszystko ok. Bardziej zaniepokoiła go sucha skóra Martynki. Mam ją kąpać w oilatum albo balneum i jak do końca tygodnia się nie poprawi to przechodzimy na bebilon HA albo pepti bo to może oznaczać alergię na białko mleka krowiego 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka super że z Martynką jest dobrze 🙂
Ty dzielna mam jesteś 🙂
Kurcze oby to nie była alergia, my już tydzień jemy normalne tzn bebilon komfort to jest na kolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka - super,że z Martynką dobrze 🙂 🙂 🙂
Mam pytanie do Was - na jakie mam się zdecydować szczepienie, zbliża się nieuchronnie i kurcze nie wiem co robić 🤢
A moja Mała walczy ze sobą czyli usiłuje zasnąć w łóżeczku i chyba jej się w końcu udało 🤪. Idę zatem umyć włoski 🙂 🙂 🙂 Uff chwilka oddechu, może kawkę nawet sobie zapodam 🙂 jakąś leciutką z tej okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdulka na razie miała jedno bo rota jest do ust.
A teraz mamy opóźnienie ze względu na ospę Adriana, jeśli do końca tego tygodnia nie dostanie ospy to w przyszłym tygodniu mogę ją zaszczepić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak kupiłam z butelką
jeszcze raz obejrzałam dokładnie smoczek i jest jedynka,kurcze z trudem dojrzalam tam cos. czyli to jest odpowiednia wielkosc?? to pewnie z powodu łapczywości się tak dzieje ale przez nia kiedy zawalu dostane
Dzieki za pomoc 😘 nie moge cruelli dac oklaska to tobie się dostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni i jak nosidełko doszło ? bo u mnie jeszcze kuriera nie było 😞 kurcze zastanawiam sie nad kupnem ubranka do chrztu dla małej , będzie to lipiec wiec nie wiadomo i tak jaka pogoda ? mam jedna biała sukienkę z dł. rękawkiem , ale te kompleciki do chrztu sa cudna tylko czy to warto -kurcze takie ceny 😲to co mi wpadło w oko to 135zł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wstrzymaj się do kupna tuż przed tak abyś nie kupiła ani za małego ani za dużego.
Wcześniej zobacz w sklepie jak wyglądają, ja już patrzyłam kiedyś i zupełnie inaczej na zdjęciu a w rzeczywistości 🙂
My pod koniec sierpnia dopiero chrzcimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella - dzieki za odp. choć mi tłumaczyli w mojej przychodni ze przy 5 w 1 są 2 wkłucia ,no i rota doustnie. Okaże się na miejscu 🙂
Moja dzidzia już nie śpi , leży mi na ręce 🙂
Zmykam zrobić sobie jeść ,nakarmiłam małą i sama zgłodniałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ale dla mnie zbyt strojny, nie bardzo bym chciała aby Amelia miała falbanki aczkolwiek u nas chrzestna ubiera ją więc nie wiem co będzie.
Mnie się bardziej podoba taki styl tunika i spodenki do tego opaska na przykład 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...