Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anulak wątróbka to mój znak rozpoznawczy na okres 😁 zawsze mam na nią ochotę przed 😉a tym razem nie miałam 😁 cruella mnie wyleczyła z moich apetytów, oj cruella to ja mam jeszcze jedna prośbę zrób coś kochana żebym nie jadła słodyczy -proszę ..................... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

Kurcze ale ulga, przestało padać i poziom Wisły nieznacznie opadł 🙂

U nas nocka jak zwykle jedzonko o 2 i 5. Teraz Kruszynek właśnie śpi bo bawił się z Mamusią i chyba się zmęczył 😜 🙂

Olamat fajnie że lepiej z Twoim samopoczuciem 😘

Asia też wolę nie komentować Twojego pomysłu, bez urazy. W każdym razie ja bym jeszcze poczekała.

Dziewczyny o co chodzi z wątróbką?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ależ tu ruch dzisiaj 🙂 🙂 🙂
U nas też nocka super, teraz Mała się obudziła po 30 minutowej drzemce ale może zaśnie jeszcze 🙂
Cruella - dobrze ,że poprawiła się sytuacja u Was. Dziś jak chwilę pooglądałam wiadomości to szok, to wygląda prawie jak nasza powódź z Wrocławia z 97',masakra.
A co do podawania nowych pokarmów naszym Maluszkom to już powiedziałyście dosadnie 🙂 🙂 🙂 🙂
A co do pogody to u nas nadal coś pokapuje z nieba ale wygląda to lepiej niż przez ostatnie dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem historie
otóż Ola po kilku tygodniach karmienia stwierdzić że ma okres, więc ja jej na to że to nie możliwe a ona że możliwe po poznała to po tym że miała smak na wątróbkę no i znacie mnie więc ją troszkę objechałam 🙂
Ale już jest ok, po za tym zwracam jej honor po dzisiejszym danonku. 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie jadły słodycze będziecie miały duże tyłki :P
Kinia zwłaszcza TY, ja jestem na diecie od 4 dni i mam 1,5 kg mniej 🙂 do tego 100 brzuszków wieczorem, bo nic innego mogę ze względu na kolano 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...