Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no tak pilo sie lepsze 😆, ale wiesz ja wygłodzona to i kadarka byłaby dobra , a może i najlepsza 😉
anulka Martynka na pewno szczeliwa ze tyle choć jej możesz dać 🙂 u mnie jakby coraz więcej mleka , bo zawsze w tydzien szła dodatkowo puszka bebilonu a teraz w 2 tyg. a apetyt raczej małej dopisuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

śpij słodko, ale jutro koniecznie wklej nam zdjęcie teściowej hehehe.
Olu ja tylko Kadarka, choć przyznam że moje ulubione to różowe Carlo Rosi polecam, wyborne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teściowa wynajęła jakiś domek na Kaszubach, a my na przyczepkę z nią 😉 chyba dam radę 😁
wow! wy romantycy wyjazd super 🙂 my ostatnio sami pojechaliśmy na 15 rocznice ślubu do Egiptu 🙂 ja kończe odciągnęłam 170 ml. jest co jesc dla Majki .

dobranoc dziewczyny spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella - mam nadzieję,że tak , dobrze ,że ten domek jest trochę wyższy i część rzeczy wyniósł na taki stryszek więc może coś sie da uratować. A my trudno, w tym roku jemy wszystko sklepowe. Dobrze ,że to nie ich dom rodzinny ,bo przecież w poblizy to już bloki pływają i ludzie to mają dramaty 😞 😞 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdulka wiem, widziałam dziś na własne oczy. ?To jest nieopisane 😞
Współczuję Twoim rodzicom ale jak piszesz dobrze że nie dom rodzinny. A cóż reszta żyje ze sklepowych jeden sezon przeżyjecie , ale oby ostatni.

Ola to z Adrianem jesteśmy umówione, on też pójdzie na doczepkę do Was z kolei , i zrobicie taki pociąg hehehe.
Może ktoś jeszcze się do Was dołączy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was!
Super dzien na działce spędziliśmy. Zuzunia cały pobyt przespała a po przyjeździe do domu kąpiel jedzonko i znowu śpi 🙂

Agnieszka a propos ubranka do chrztu do w Krakowie jest ich sklep, warto wejśc i zobaczyc sobie:

http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=5

Spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,
u nas nocka super, w końcu nie było cioci Magdy hehehe, usnęła o 19.30 a wstała o 6.20 z czego ona potem idzie spać dalej 🙂
Dziś zrobiliśmy jej niespodziankę i tata wziął ją do naszego łóżka, ile było gadania hoho.

U nas też pogoda fajna więc wybierzemy się na odpust a potem zaprosimy teściową na jakiś obiadek w restauracji z okazji dnia mamy 🙂
Weźmiemy dziś folię przeciwdeszczową bo wczoraj nas deszcz złapał 😁 😁 😁 😁

Małgosiu wstyd że przeoczyłyśmy, ale kurcze tu trzeba głośno wołać że się ma "urodzinki"
Zatem Sto lat dla Zuzi od Amelki i cioci Agi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wczoraj bylismy na1 roczku mojej chrzesniaczki i Oliwierek przespal cala impreze. Spal od 13 do 16.30 potem poszlismy zobaczyc jak tam poziom wisly i niestety dzialka mamy mojej przyjaciolki zalanapo sam dach 😞 a na bulwarze filadelfijskim juz pod mostem drogowym naulice wyplywala. Masakra. A do doku wrocilismy przed 23. Poza domem bylismy 12 godzin. Swieze powietrze dobrze podzialalo na malego bo zasnal o 24 i obudzil sie o 4.45, potem o 7.30 i jestesmy na nogach. Troche marudzimy ale pogoda piekna i idziemy dzisiaj na festyn "NOWOŚCI" dla dzieci od 0 do 6 lat 🙂

Milej slonecznej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!

U nas nocka standardowa.. Tymek zasnal okolo 21.45 potem cyc o 12.30 , 3.00 , 4.30 , 7.30 i spalismy do 9.00 tzn mama spala a synek grzecznie lezal i wpatrywal sie w mamusie a jak otworzyla oczka ujrzala presliczny usmiech synka 😁 slodziak 😘

Pogoda u nas dalej super wiec nie bedziemy siedziec w domku i pojeziemy na spacer do Sopotu 🙂

Milego dzionka dla wszyskich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas nocka dzis kiepska Natka obudziął sie o 2 pozniej o 4 i po 5 już spac nei chciała, ehhh lekko spać mi sie chce ale teraz tatus zabrał coreczke na spacerek a ja mam czas dla siebie 🙂
Pożniej jedziemy do mojej mamy na imieniny 🙂 no bedzie po wekendzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
u nas nocka ok, standardowo 2 pobudki na jedzenie 🙂
na spacerku też byłyśmy , świeci piękne słoneczko, więc może wyjdziemy jeszcze raz 🙂
Olamat- dużo zdrówka dla Zuzanki z okazji jej święta 🙂 🙂 🙂 🙂
Słonecznego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my już wróciliśmy , jesteśmy po kolacji kąpieli i właściwie gotowi do spania hihihi.
Pogoda dziś pięknie dopisała, Bielany się udały Amelia ma wielkiego różowego królika Buggsa nadmuchanego helem więc lata jej nad głową.
Oczywiście baliśmy się że będzie się bała, ale nie były śmiechy hihy i teraz tak sie do niego rozgadała że gada do wszystkich 🙂
Byliśmy też na obiedzie, biedulka dostanie jutro marchewkę normalnie chciała mi zjeść ziemniaczki z talerza. Do tego babcia wzięła ją na ręce i zaczęła jej śpiewać a Amelia razem z nią, chyba kupię kamerę bo normalnie nie da się tego opowiedzieć 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie ze udał wam sie dzień , my tez spędziliśmy milo nad morzem i potem u kuzynki Majeczka grzeczna ciocia by ja nosiła na rekach cały czas bo spragniona dziewczynki ma 3 synków 😉 kamerkę polecam my nagrywamy od urodzenia Majke , fajnie jest zobaczyć jak rośnie nam i te wszystkie cudowne chwile mieć zapisane juz na zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu po pierwsze dziękujemy za komentarze na NK 😁 😁 😁
po drugie z tym na zawsze różnie bywa.
Nagrywaliśmy Adriana od urodzenia i jak miał lat 11 przez przypadek na kasecie na której był on nagrał jakiś durny film, płakałam strasznie bo to jedyny egzemplarz był, miał dostać w prezencie na 18tke 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...