Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już doła, codziennie Emilka od rana płacze. Śpi po 10minut i budzi się z krzykiem. Uspokaja się na rękach, ale się boję, że jak ją do noszenia przyzwyczaję to będzie jeszcze gorzej. W sumie to już chyba jest przyzwyczajona, bo wszystko z nią na rękach robię. Dziś wstała o 6:30. Ze zrobieniem obiadu czekałam na męża a piorę pranie dopiero teraz. Emilka nie poleży w łóżeczku, nie interesuje je karuzelka, huśtawka też na 2 minuty. Jestem wykończona.
Anabel jeśli chodzi o chrzestnych to my mieliśmy kiedyś takich dobrych znajomych, kumplowaliśmy się z nimi kilka lat. A potem jak urodziłam Kubę to nasze drogi się całkowicie rozeszły. Nie byliśmy już tak dyspozycyjni jak oni by chcieli (oni do dziś nie mają dzieci) i nie mamy kontaktu. Dlatego jestem sceptyczna jeśli chodzi o znajomych. Z rodziną, to nawet jeśli daleko to wiesz gdzie są, kiedy przyjadą itd.
My mamy ortopedę na 17.02 udało mi się dziś dodzwonić. A Kubę dalej nie zarejestrowałam, dzwoniłam tam z 20 razy 😠 😠 😠
31072010 pewnie padasz, masz możliwość odespać?
Skoreczka może źle się wyraziłam, chodziło mi o to że na teraz bardziej dla Emilki jest ta huśtawka a leżaczek tak za 3miesiące.
Ja też chcę już wiosnę.
Pamii18 ja też mam ostatnio kryzys.
Skoreczka i Anabel po co to podwójne pieluszkowanie, macie jakiś problem z bioderkami.
Kacha dobrze, że lekarka pomogła. I fajnie że napisałaś, może jeszcze ktoś skorzysta. Ja czytałam tylko, że Bebilon Pepti można też kupić bez recepty i że jest paskudny, ale dzieci mają inne wyczucie smaku niż my.
A na ciuchy z przed ciąży też przyjdzie czas 😉, ja mam dwoje spodnie z przed ciąży i jedne ciążowe (jak tamte w praniu) w których chodzę hi hi
Kruszyna ja miałam od koleżanki takie odpinane body (nie zakłada się ich przez głowę) i powiem Ci, że moje poszły na dno szuflady a tylko tych używam. Z tym, że na 62 mam już tylko przez głowę zakładane, ale już będzie starsza.

Mam nadzieję, że u Kobziorka coś się ruszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kacha_84 napisał(a):
A ja też skończyłam opis swojego porodu 😆 To uwagaaa wrzucam.... 😉
Napisałam troszkę z humorem bo i nawet się śmiałam między skurczami i innymi cudownymi rzeczami...

to wrzucaj zaraz poczytam, póki Emilka z Tatusiem zasnęła. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Kacha_84 napisał(a):
A ja też skończyłam opis swojego porodu 😆 To uwagaaa wrzucam.... 😉
Napisałam troszkę z humorem bo i nawet się śmiałam między skurczami i innymi cudownymi rzeczami...

to wrzucaj zaraz poczytam, póki Emilka z Tatusiem zasnęła. 😉


Łojoj troszkę dużo wyszło 😮 ale już podałam do publicznej wiadomości 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane ja cały dzień zabiegana bo pranie sprztanie mały przy cycu a moj M przy pokerze po 15 przyjechala moja mama zostać z małym a ja pryslam na miasto i kupilam sobie kurtke i buty dwie grzechotki dla małego troche chemicznych rzeczy ale padam na twarz dzisiaj myslalłam jak moj bedzie w domu to bedzie mi lzej a gorzej sie czuje zmeczona niż by go nie bylo
jak go nie ma to wszystko mam porobione tak to jestem wiecznym nie ładzie
mykam spać Dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ja nie mam problemu z bioderkami synka ale moja polozna kazała zapobiegawczo 😮 Przyznam sie ze nie pieluszkuje 😎
Ale ta twoja Emilka pięknie wystrojona 🤪
A co do niespania to moze to moze cos jej dolega, moze za zimno jej albo za goraco?
Wiecej nie napisze bo maluszek placze.

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha_84 napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Kacha_84 napisał(a):
A ja też skończyłam opis swojego porodu 😆 To uwagaaa wrzucam.... 😉
Napisałam troszkę z humorem bo i nawet się śmiałam między skurczami i innymi cudownymi rzeczami...

to wrzucaj zaraz poczytam, póki Emilka z Tatusiem zasnęła. 😉


Łojoj troszkę dużo wyszło 😮 ale już podałam do publicznej wiadomości 😆


mi też trochę opis porodu wyszedł jak elaborat i jeszcze musiałam się zebrać \"do kupy\", żeby to opisać. A mój nie chce do dziś o tym mówić.

Skoreczka ja już ją czasem w rożku trzymam, czasem bez żeby sprawdzić co jej nie pasuje. To już któryś dzień z kolei i jestem zdołowana. Jeszcze wczoraj i dziś rano była siostra to trochę się Emilką zajęła, ale psychicznie ja jakoś w złej formie jestem. Mam nadzieję, że to minie,
WielkaB najlepiej mi się sprząta jak sama w domu jestem, ale teraz jak jest Emilka to jak śpi, bo jak mój jest i nawet się nią zajmuje to jakoś mi to nie idzie.

dodałam fotkę Emilki w sukience - tak wczoraj się na moje urodziny wystroiła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂
Kolejna nocka za nami 🙂 🙂 Na niedziele zapowiedzieli nam się goście teraz to już tak chyba będzie 🙂
Kobzior co tam u ciebie odezwij się 🙂 Na pewno maleństwo jest już z tobą 🙂
Nikusia Emilka to mała modnisia 🙂 🙂 Mi położna tez kazała pieluszkować zapobiegawczo. I co był ci potrzebny pesel od Emilki do rejestracji na bioderka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszyna pesel jest potrzebny i skierowanie od pediatry przynajmniej u mnie tak jest
nikusia ja tez mam doła dzisiaj nic mi si enie chce i w dodatku mam ochote uciec daleko u mnie skutkuje zawiaznie malego w kocyk tak ze tylko głowa mu wystaje raczki ma schowane wkladam go jeszcze w becik i przykrywam rozkiem i wtedy jak ma tak cieplutko śpi mi długo a jak puszcze go na luzaka to co 10 min sie budzi od 3 dni go zaczynam tak okrywac i mam spokojne noce

moj mały poszed spac standrdowo o 19-40 wstał o 24 i potemo 4 i koniec spania co godzine wisiał przy cycu i nie spał jak narazie spi ale ciekawe jak długo
mam do was pytanko czy pobolewa was jeszcze brzuch u dołu bo ja tak mam jak np ponosze malego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 ja mialam pobudke o 4.30 bo mama przyjechala z nimiec i chciala zobaczyc wnuka 🙂
oczywiscie naprzywozila nam ubranek w tam jakosc jest super 🙃 🙃 🙃
jestem zadowolona 😁
dzis u nas bylo -28 stopni 😞
a jak maz jechal po mame bo zepsol sie im bus to 4 wioski od nas zanotowal -38 😮 😮 😮 😮
szokkkk 🙃
Wielkab ja mialam cesarke tez mnie pobolewa jak cos zrobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
pisałam rano do Kobziorka i dostałam odpowiedź:

"Rozwarcie na 3 cm, w nocy dostałam nospę w kroplówce żebym spała. Jestem po drugiej lewatywie. Od 7:00 dostaję oksytocynę. Brzuch boli masakrycznie!!! Mam dość!"

Sms jest z 8:38 i mam nadzieję, że teraz już się szybciej toczy i że Kobiorka szybciutko będzie miała swoją Kaję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Noc za mną. Niestety karmiłam prawie cały czas a synek domagał się więcej. Byłam już taka zmęczona ze głowa mnie rozbolała. O 8.30 podddałam sie i dałam butelke. Nie rozumiem skoro dziecko je, leci coś z moich piersi to co to jest ze nie zaspokaja głodu 😮 😮 😮

Mój maluszek ma dzis swoje pierwsze imieninki 🙂

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to wszystkiego najlepszego:-)

Tak to jest z tymi lekarzami nic jak juz nic nie pomaga ewidentnie to po paru godzinach decyduja sie na cc 😞

Dziewczyny slyszalyscie o tej Madzi?
Co za matka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czy ona byla pewna ze mala zmarla?
Pozostawila male dziecie na tylu stopniach mrozu 😞
teraz wlasnie na rmffm24 przeczytalam komentarz od jasnowidza pisze ze zle szukaja, on widzi gdzie indziej.
juz nie wiem co myslec czy ona napewno zostawila madzie kolo tego jeziora?
Tak mi szkoda jej ze az mi sie chce plakac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka jadła ok 21-22, potem ok 24, potem po 4. Jak ja nakarmiłam to mąż wstawał do pracy, jak już wyszedł to wrócił bo mu auto nie odpaliło. Zanim przyjechał kolega to już była 6:30 i musiałam wstać syna do szkoły budzić. Jak syn wyszedł to jeszcze próbowałam z rana go zarejestrować do poradni diabetologicznej (co już od 18.01 wydzwaniam 😠:angry 🙂 a potem zaraz się Emilka do karmienie obudziła. I wychodzi na to, że pobudkę miałam po 4.
Teraz przysnęła a ja sobie kawy zrobiłam bo padnę. A dziś muszę coś naszykować dla gości na jutro. I przemyśleć co upiekę. 😜
Kruszyna jak rejestrowałam na bioderka to babka chciała pesel, oprócz tego skierowanie. Ja będę jechała do szpitala gdzie rodziłyśmy a Ty?
WielkaB mnie brzuch wcale nie boli, za to jeszcze plamię. I mam wrażenie, że coś z szyciem nie tak się goi, bo ostatnio mi jedna nitka wyleciała a inną jeszcze czuję jak dotknę. Wydaje mi się, że długo, ale nie znam się.
Elka po cc brzuch dłużej boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka wszystkiego naj, naj, naj z okazji pierwszych imienienek. I jak po butli mały? Pospał?
Elka czy to ta Madzia, co ja pół Polski szuka, napisz co i jak albo daj jakiegoś linka bo ja nie w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka już przeczytałam, o kurcze 😮

http://wyborcza.pl/1,75248,11081302,Poszukiwana_Magda_nie_zyje__Matka__To_byl_wypadek.html

Nawet nie chcę jej oceniać, zabiła swoje dziecko i będzie musiała z tym żyć. To gorsza kara niż więzienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elka144 napisał(a):
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zobacz-film-w-ktorym-matka-magdy-mowi-ze-dziecko-nie-zyje,nId,432449

Po co ona takie cyrki zrobila z tym porwaniem?


Ze strachu przed karą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam wrażenie ze ona jej nie zabiła tylko sprzedali dziecko oni sa zbyt spokoini chyba ze sa na psychotropach bo ja bym chyba wszystkie wlosy wyrwała z glowy mi jak by dziecko wypadlo z rak to chyba bym cała wieś zwołała

Nikusia krwawic to i jak krwawie ale ja jeszcze nie raz odczuwam taki bol delkatny jak na @ mi tez dopiero szew sie rozpuscił ten w srodku

Skoreczka 100 lat dla Błażejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...