Skocz do zawartości

Zdjęcia GRUDNIÓWECZEK 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
novaM napisał(a):
Hahaha Guga ale zaj**ste ujęcie 🤪


No... moj Gin należy do tych ''dowcipnych'' 😁


Tacy są najlepsi 🤪
Ja za tydzień się wybieram do mojego utęsknionego mega starego doktorka na usg do Szczecina 🤪 🤪 🤪
Tutaj takie usg kosztuje nawet 200zł 😠 A tam zapłacę 80 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!
No i 3/4D i w kolorze i na płytce 🤪 !!!!!!!!!!!!!!
Już się nie mogę doczekać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
NovaM 80 zł? to ja też chcę do niego.. podaj namiary, bo będę za jakiś czas w Szczecinie..


Więc tak...on przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14-18.
Nie rejestruje się do niego tylko przyjeżdża na miejsce i zajmuje się kolejeczkę 😉
A to link z namiarami i mapką dojazdu 😉 ->
[url=http://www.doz.pl/lekarze/l47552-Gabinet_Ginekologiczno-Polozniczy_Zdzislaw_Czajkowski][/url]

Jak chcesz to zadzwoń najpierw czy w danym tygodniu akurat urlopu nie ma 😉
A jeśli o płytkę chodzi to weź DVD-R i powiedz mu na dzień dobry, że chcesz mieć nagrane usg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
nadia85 napisał(a):
NovaM 80 zł? to ja też chcę do niego.. podaj namiary, bo będę za jakiś czas w Szczecinie..


Więc tak...on przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14-18.
Nie rejestruje się do niego tylko przyjeżdża na miejsce i zajmuje się kolejeczkę 😉
A to link z namiarami i mapką dojazdu 😉 ->
[url=http://www.doz.pl/lekarze/l47552-Gabinet_Ginekologiczno-Polozniczy_Zdzislaw_Czajkowski][/url]

Jak chcesz to zadzwoń najpierw czy w danym tygodniu akurat urlopu nie ma 😉
A jeśli o płytkę chodzi to weź DVD-R i powiedz mu na dzień dobry, że chcesz mieć nagrane usg 😉


Nie mogę odczytać linka... mam nadzieję, że uda mi się do niego dostać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
novaM napisał(a):
nadia85 napisał(a):
NovaM 80 zł? to ja też chcę do niego.. podaj namiary, bo będę za jakiś czas w Szczecinie..


Więc tak...on przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14-18.
Nie rejestruje się do niego tylko przyjeżdża na miejsce i zajmuje się kolejeczkę 😉
A to link z namiarami i mapką dojazdu 😉 ->
[url=http://www.doz.pl/lekarze/l47552-Gabinet_Ginekologiczno-Polozniczy_Zdzislaw_Czajkowski][/url]

Jak chcesz to zadzwoń najpierw czy w danym tygodniu akurat urlopu nie ma 😉
A jeśli o płytkę chodzi to weź DVD-R i powiedz mu na dzień dobry, że chcesz mieć nagrane usg 😉


Nie mogę odczytać linka... mam nadzieję, że uda mi się do niego dostać 🙂


Spróbuj tutaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
nadia85 napisał(a):
novaM napisał(a):
nadia85 napisał(a):
NovaM 80 zł? to ja też chcę do niego.. podaj namiary, bo będę za jakiś czas w Szczecinie..


Więc tak...on przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14-18.
Nie rejestruje się do niego tylko przyjeżdża na miejsce i zajmuje się kolejeczkę 😉
A to link z namiarami i mapką dojazdu 😉 ->
[url=http://www.doz.pl/lekarze/l47552-Gabinet_Ginekologiczno-Polozniczy_Zdzislaw_Czajkowski][/url]

Jak chcesz to zadzwoń najpierw czy w danym tygodniu akurat urlopu nie ma 😉
A jeśli o płytkę chodzi to weź DVD-R i powiedz mu na dzień dobry, że chcesz mieć nagrane usg 😉


Nie mogę odczytać linka... mam nadzieję, że uda mi się do niego dostać 🙂


Spróbuj tutaj 😉


Dzięki Marzenka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A z nudów coś fajnego zazwyczaj powstaje 😉
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/82149178.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4606/82149178.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Moja gwiazdeczka 🙂[/url]
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/64216007.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/163/64216007.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 🙂[/url]
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/83268540.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7081/83268540.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😉[/url]
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/91392971.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4426/91392971.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😘[/url]
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/77318036.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5556/77318036.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]W ciąży też można ładnie wyglądać 😉[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
NovaM cudenka zamiescilas 😆 Prawda w ciazy mozna pieknie wygladac.


Dzięki 😉
...a tak swoją drogą to cieszę się, że czasy się zmieniają i w ciąży można się "normalnie" ubrać 🙂
Bo jak sobie pomyślę w czym kobiety musiały kiedyś chodzić 😮 😮 😮
Masakra 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
NovaM no śliczne te fotki, ale nie może być inaczej jak modelka taka ładna 🙂 mi to się aż zamarzyła taka sesja z prawdziwego zdarzenia jak sobie te Twoje śliczności obejrzałam 😉


Oj tam zaraz ładna ☺️ ☺️ ☺️
Ja gdybym się nie przeprowadziła to już nie jedną bym pewnie miała bo znajomych fotografów kilku mam...no ale daleeeko 😞
Mi to się marzyła taka sesja z brzuszkiem i z ojcem dziecka 🤨
No ale ... same wiecie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
meliska napisał(a):
NovaM no śliczne te fotki, ale nie może być inaczej jak modelka taka ładna 🙂 mi to się aż zamarzyła taka sesja z prawdziwego zdarzenia jak sobie te Twoje śliczności obejrzałam 😉


Oj tam zaraz ładna ☺️ ☺️ ☺️
Ja gdybym się nie przeprowadziła to już nie jedną bym pewnie miała bo znajomych fotografów kilku mam...no ale daleeeko 😞
Mi to się marzyła taka sesja z brzuszkiem i z ojcem dziecka 🤨
No ale ... same wiecie... 🥴


Dla takiej mamy pewnie niejeden by sie pofatygowal i przyjechalby zrobic ssje 🙂
A bez tatusia moze tez byc urocza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
fajne fotki novaM. widze nawet ze masz jeszcze kolczyka, ja wyjelam zaraz jak sie dowiedzialam o ciazy:p ale wiem ze niektore dziewczyny sciagaja dopiero przed samym porodem 🙂




ja też wyjęłam bo mi nagadali że tak trzeba a z tego co widze to śmiało mogłam nosic bo dziewczyny prawie do końca z kolczykami chodza
a macie jakieś tatuaże w miejscach teraz rosnących? a jak tak to czy dzieje sie coś juz z nimi? ja mam na kręgosłupie tak ze raczej wytrzyma ciąże nienaruszony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do kolczyka to też różne wersje słyszałam...
Póki co to nadal go mam ale coś mi się zdaje, że już nie długo bo pępek już mi go wypycha i zahaczam nim o różne rzeczy...
Najbardziej mnie nastraszyli tym, że dziurka po kolczyku się rozejdzie i taka rozlazła będzie ale to chyba z zazdrości tak mówili hahaha 🙂
Mój gin przy comiesięcznym usg nic mi na temat kolca nie mówi więc dlaczego mam go nie nosić 😉

A co do tatuaży to ja też mam ale na ramieniu więc nie mamy się co martwić Rita 🙂
Ponoć to wszystko zależy od genetycznych uwarunkowań np. odnośnie rozstępów ale to "koło fortuny" czy akurat w miejscu gdzie tatuaż to tam się skóra rozejdzie...
A wy co myślicie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/1315670216481.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8744/1315670216481.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/1315670251361.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/693/1315670251361.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/813/img7491p.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/7513/img7491p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/img7498i.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3415/img7498i.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...