Skocz do zawartości

Jaki wozek polecacie???!!!! | Forum o ciąży


ella1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja z czystym sumieniem moge polecic wózek Tako Jumper X, jest w przystępnej cenie, ładny, lekki i funkcjonalny. Oczywiście nie wiem jak będzie się sprawdzał w terenie ale narazie jak najbardziej polecam no i co wazne gondola jest duża więc maluch będzie miał w zimę dużo miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się strasznie spodobał wózek wielofunkcyjny z aluminiową ramą Implast EcoLine Bolder SD 🙂
Rozmawiałam z młodymi rodzicami o tym wózku i ich opinia tylko jeszcze bardziej mnie zachęciła żeby go kupić dla swojego Dzidziusia 😁
I tak myślę nad dwoma kolorami.
Dla dziewczynki w kolorze Biały-Lila, a dla chłopca (ale dla dziewczynki też by mógł by być) w kolorze Olympic. Ogólnie jak znajdziecie w internecie ten wózek to jest bardzo duża paleta kolorów do wyboru. Cały zestaw kosztuje w granicach 2000,- więc myślę, że nie najgorzej jak na taki wózek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jadziunia napisał(a):
Mi się strasznie spodobał wózek wielofunkcyjny z aluminiową ramą Implast EcoLine Bolder SD 🙂
Rozmawiałam z młodymi rodzicami o tym wózku i ich opinia tylko jeszcze bardziej mnie zachęciła żeby go kupić dla swojego Dzidziusia 😁
I tak myślę nad dwoma kolorami.
Dla dziewczynki w kolorze Biały-Lila, a dla chłopca (ale dla dziewczynki też by mógł by być) w kolorze Olympic. Ogólnie jak znajdziecie w internecie ten wózek to jest bardzo duża paleta kolorów do wyboru. Cały zestaw kosztuje w granicach 2000,- więc myślę, że nie najgorzej jak na taki wózek 🙂


mi tez sie on bardzo podoba ale jak zaczelam czytac opinie na internecie to bylo bardzo duzo negatywnych wiec zaczelam sie wycofywac bo 2 tys i tyle negatywow?!!!
A czy ty znasz kogos kto ma ten wozeczek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek ale ja nie myslę jeszcze o wózku. Zastanawiam się ile tak naprawdę będziemy uzywac głębokiego wózka skoro Maleństwa urodzą sie na zimę, więc spacery odpadają, a do auta potrzebny fotelik. Na wiosnę nasze dzieciaczki będą juz siedziały. Doszłam do wniosku że nie ma sensu płacić za wózek 2 tys czy więcej skoro i tak nie pouzywamy go za wiele... chyba że przyda się na kolejne dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przy pierwszym dziecku też wybrałam wózek trzyfunkcyjny, kadex elipse, za ok 1100zł. Byłam z niego zadowolona, bo lekko się prowadził, ale z biegiem czasu doszłam o wniosku, że lepiej kupić sam głęboki, a potem spacerówkę osobno, bo i tak spacerówki z 3-funkcyjnych się nie sprawdzają.

Aha, i patrzcie na długość gondolki, mój miał 80 cm długości i mały wyrósł z gondoli po 4 miesiącach i w środku zimy byłam zmuszona wozić go w spacerówce ( oczywiście w spiworku ).

Teraz patrzę głównie na długość gondoli ( upatrzony wózek - sam głęboki - ma 87 cm długości, więc spokojnie na zime starczy), a spacerówkę mam po starszym dziecku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Ciekawy wątek ale ja nie myslę jeszcze o wózku. Zastanawiam się ile tak naprawdę będziemy uzywac głębokiego wózka skoro Maleństwa urodzą sie na zimę, więc spacery odpadają, a do auta potrzebny fotelik. Na wiosnę nasze dzieciaczki będą juz siedziały. Doszłam do wniosku że nie ma sensu płacić za wózek 2 tys czy więcej skoro i tak nie pouzywamy go za wiele... chyba że przyda się na kolejne dzieci 🙂


w zimę na pewno będziezchciała wyjść z dzieckiem 🙂 a wtedy głęboki sprawdza się najlepiej.
Maz racj.e wydawać 2000 na wózek to dla mnie przesada, dla mnie cena tak do 1200 zł jest maksymalną za wózek, no hyba, że ktoś chce nie wiadomo jaką firmówkę ( np mutsy czy x-lander)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
ja przy pierwszym dziecku też wybrałam wózek trzyfunkcyjny, kadex elipse, za ok 1100zł. Byłam z niego zadowolona, bo lekko się prowadził, ale z biegiem czasu doszłam o wniosku, że lepiej kupić sam głęboki, a potem spacerówkę osobno, bo i tak spacerówki z 3-funkcyjnych się nie sprawdzają.

Aha, i patrzcie na długość gondolki, mój miał 80 cm długości i mały wyrósł z gondoli po 4 miesiącach i w środku zimy byłam zmuszona wozić go w spacerówce ( oczywiście w spiworku ).

Teraz patrzę głównie na długość gondoli ( upatrzony wózek - sam głęboki - ma 87 cm długości, więc spokojnie na zime starczy), a spacerówkę mam po starszym dziecku 🙂


Kasia no to dałas mi teraz do myslenia 🙂
Nawet nie rbałam tej kwestii pod uwage 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny!!! Świetny wątek 🙂 Ja myślę o wózku x lander coś w tym stylu
http://allegro.pl/x-lander-xa-carbon-gondola-fotelik-megazestaw-i1596086832.html
Moja koleżanka ma taki i jest rewelacyjny lekki świetnie się prowadzi i łatwo składa i rozkłada jedyna wada to cena ale w końcu ma posłużyć kilka lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny z duzych gondol to polecam wozek Q12 MAKED ja kupilam 3 w1 spacerowka tez ok ale jednak gondola w nim wygrywa
niestety waga jest srednia wozka, a mieszkam na 4 pietrze wiec przy spacerowce pojezdzilam nim 3 miesiace i kupilam lzejsza a ten teraz jest w piwnicy i czeka nastepne dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, rozmawiałam z całkowicie postronną parą, zaczepiłam ich na targach i zapytałam o opinię 🙂
Byli bardzo zadowoleni, jedynie co to odradzili mi kupno przez internet, ponieważ stelaż dotarł krzywy 🥴 A na miejscu wychodzi taka same cena jak przez internet. Poza tym widzę u siebie w mieście, że ludzie kupują dla dzieci ten wózeczek i to nie tylko do używania gondoli ale i spacerówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Mnie znajomi powiedzieli o wózkach Teutonia i póki co bardzo mi się podobają. Niedługo jadę obejrzeć je w sklepie i sprawdzić funkcjonalność. Może nie są najtańsze, ale biorąc pod uwagę śnieg, potrzebuję dużej gondoli na wielkich kołach. Znajomi zachwalali, łatwo się prowadzi, stabilny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Hej, ja zdecydowałam się na Teutonie cosmo. Zamówiłam przez allegro, używany (bo nowe są w koszmarnych cenach). Stan - idealny, w ogóle nie widać, że ktoś go używał i za 2 tys skompletowałam gondolke, spacerówke, fotelik z bazą i wszelkie adaptery i osłonki (wszytsko dopasowane kolorystycznie w kolorze jaki mi się wymarzył po obejrzeniu w sklepie).
Pierwsze testy w mieszkaniu pokazują, ze super się prowadzi. Nie mogę się doczekać aż nasz maluszek w nim zasiądzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...