Skocz do zawartości

Jakie szanse na ciążę? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzisiaj dokładnie jest 30 dzień mojego cyklu. Zwykle miewałam 28, maksymalnie 29 dni, nigdy mi się nie spóźniał okres. Od dwóch dni boli mnie brzuch na okres, a okresu nie ma. Dzisiaj pojawiło się plamienie, w sumie bardzo leciutko zabarwiona wydzielina, właściwie ani brązowa, ani różowa, ani czerwona. Wczoraj na wieczór robiłam test, niegatywny. Może jeszcze za wczesniej, aby test pokazał ciążę? To już nasza trzecia próba i nic z tego. Dla mnie to tragedia, jak będzie kolejny okres... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuza, nie łam się, niektóre pary próbują nie miesiacami, ale latami...

każdy ginekolog Ci powie, że jeśli po roklu czasu starania nic nie bęzie wychodziło to wtey można się martwić, ale 3 miesiące to jeszcze krótki okres czasu.


Poczekaj jeszcze z testem, zrób go za tydzień. mi w drugiej ciazy 2 dni po spodziewanej miesiączce wyszedł negatywny, za to po następnych 10 dniach już pozytywny ( owulacja mi się przesunęła).

Także bądź dobrej myśli, pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja raz robiłam test 3 dni po spodziewanej miesiączce, a było na nim napisane, że już 2 dni przed można zrobić, a wyszedł negatywny, dopiero po tygodniu drugi test wyszedł pozytywny więc nie łam się... u nas też od razu się nie udało 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...