Skocz do zawartości

Zdjęcia brzuszka - proszę o pomoc | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie

Dziewczyny proszę o pomoc …
Potrzebuje Waszej pomocy czy też porady, proszę pomóżcie mi bo nie wiem co mam zrobić.
Jestem w ciąży i mam zamiar udokumentować cały ten cykl w postaci zdjęć - począwszy od pierwszego miesiąca.
Myślę że kiedyś moja córeczka (mam nadzieję że to będzie ona) będzie mogła sobie popatrzeć na brzuszek mamusi w którym przebywała 9 miesięcy.
Miłe panie mój problem polega na tym że mieszkam w takim kraju gdzie robienie zdjęć ubranej kobiecie nie wypada a co dopiero rozebranej co za tym idzie nie mam nikogo kogo mogłabym poprosić o pomoc.
Proszę podpowiedzcie jak mam się do tego zabrać, jak samej w tajemnicy przed rodziną robić sobie zdjątka.
Mam nadzieję że znajdzie się tu jakaś bratnia dusza która mnie zrozumie.
Bardzo dziękuję za pomoc.

Alicja


p.s.
Proszę pisać na mojego meila [email protected] – pocztę mogę odbierać znacznie częściej aniżeli korzystać a z Internetu .
Raz jeszcze dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Rozumiem co czujesz 🙂 chyba wiem też oco chodzi z tymi zdjęciami. moze jak nikogo nie ma w domu poprostu po kapieli lub tak przed lustrem zrobic sobie zdjecie komórką lub aparatem jeśli to możliwe
pozniej przeslac na komputer ustawic folder ktory podstawiasz jako prywatny i potrzebne jest do tego haslo. pomysl o tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...