Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

konefka napisał(a):
Witajcie.
Szalejecie z tym pisaniem i kupowaniem na allegro patrzę 🙂 Ja na szczęście większość tych rzeczy dostałam i nie muszę kasy wydawać 🙂 Ja od niedzieli jakaś zdołowana jestem jakaś chandra mnie dopadła 🥴
Miłego dnia dziewczyny.


Myslałam,że juz urodziłaś ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczynki 😉)) widze,ze u mnnie to samo co u was tez nie moge spac, jak obudzilam sie o 4.30 to meczylam sie do 6.00, ale pospalam do 8.30 😉)i tez sie poce w nocy 😉 ale jestem juz po orzeźwiającym prysznicu, spacerku z psem-dzis u nas przeslicznie taka ładna sloneczna ,az wiosenna pogoda, a ptaki jak zaczely spiewac, az chce sie zyc 😉)malwina trzymam kciuki za wizyte 😉))ja tez nie wiem co na obiad moze barszcz bialy????milego dnia. dzis czeka mnie sprzatanie, ale nawet mi sie chce, czuje ze mam energie i nawet brzuch mi tak jakos dzis nie ciąży 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam 2 pączki dla siebie i męża,ale ten pierwszy był tak dobry,że nie wytrzymałam i zjadłam drugiego 🙂 mąż w pracy, więc nawet się nie dowie 😁 a teraz wcinam truskawki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U mnie też noc niespokojna, wierciłam się nieziemsko.
Ciekawe jak tam Malwina. A może Bartek jej już rzeczy do szpitala dowozi 😉
Tusiek ja też wczoraj 2 pąki kupiłam ale jakoś się powstrzymałam i zostawiłam 1 m. walcząc sama ze sobą hahaha 🤪
Konefka super, że dostałaś takie rzeczy bo my na prawdę nic takiego nie mamy (chyba że sami kupimy) i nawet nie liczymy na nikogo. Więc tutaj akurat kasy nam żal nie było na ten leżaczek, oby mały chciał w nim siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie, w rodzinie nikt jeszcze nie ma małych dzieci, my będziemy pierwsi, tak samo wśród znajomych, więc cokolwiek chcemy to kupujemy sami, ale ja wychodzę z założenia, że jak nam już nie będzie potrzebne to tak samo wystawi się na allegro i sprzeda, a za pieniążki coś kupi dla małej i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wróciłam 🙂
Tzn w domu byłam o 9:30 a od 10 lekarz przyjmuje 🙃 🙃 🙃
Przez 2 tygodnie przytyłam 1,4 kg,kolejna wizyta 30.01.
Zmienił nam się ordynator i jest zajebisty,starszy pan ale super po prostu...
Kluskowi serducho bije w normalnym rytmie a nie przyspieszonym więc też ok...
Za to skurcze znowu co 2 minuty no ale lekarz pełen luzik,rozwarcie na 2 cm...Lekarz powiedział,że zapewne szybko spotkamy się w szpitalu 🙂
Także mam nadzieję,że na dniach się rozpakuję 🙂
Pytałam położnej co mam brać do szpitala i niespodzianka 🙂Tylko rzeczy dla siebie dla małego dostanę wszystko łącznie z pampersami i kremem 🙂
No i wróciłam do domu a tam paczka z Bebilonu z misiem,super 🙂
Zupka ugotowana i teraz odpoczywam,może się położę troszkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dziś ziemniaki, klopsiki w sosie i marchewkę na krótko,a najlepsze że z tego wszystkiego zrobię ziemniaki tylko, bo resztę dostałam od mamy mojej gotowe 😁

Malwina super wieści, a ja paczki z bebilonu jeszcze nie dostałam 😞 a w grudniu się zapisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiek napisał(a):
a ja paczki z bebilonu jeszcze nie dostałam 😞 a w grudniu się zapisałam


Tusiek ja dostałam dopiero teraz a wysyłałam w listopadzie 🙂
Tam dziewuszki na tej stronie można stworzyć pamiętnik dzieciaczka,zastanawiam się czy się za niego nie zabrać jak myślicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jest taki nowy konkurs gdzie można wygrać piękną pościel http://wrolimamy.pl/2012/01/24/konkurs-miloscia-otuleni/ może któraś spróbuje puki brzuszki dorodne 🙂 Poczytajcie sobie zasady, myślę, że warto 🙂 A że nasze terminy już tuż tuż to tym bardziej konkurs jak dla nas 🙂 Jak odzyskam aparat na pewno spróbuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina no to super wieści właśnie na takie czekałyśmy 🙂 Ja też mam taki album już dawno go kupiłam chyba jeszcze w lecie z tej serii ANNE GEDDES bo ma śliczne zdjęcia w środku zobaczcie sobie na allegro też są i tam już zaczęłam cokolwiek wpisywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Dziewczyny ja wam musze sie wyzalic bo mnie wezmie zaraz ryk. Od wczoraj nerwowka w domu bo jego (meza) dziecinna siostra wydzwania i ryczy mu do sluchawki ze sie nerwowka w domu robi przed tym slubem. Wczoraj przez to sie z nim poklocilam na swieta noc, bo chodzi zawieszony i przymulony. szkoda gadac o co. W kazdym razie spalam sama. Dzisiaj juz rano tez ta pierdzielona krowa znowu zadzwonila, dobra- ma przejebane bo o niczym nie moze zadecydowac ale k... czy musi nam zawracac tym dupe NON STO Z KAZDYM PIERDNIECIEM??? przeciez maz tam pojedzie to rozniesie ta cala rodzinke i taKi bedzie final. Beksa jedna. Poza tym ost trzy dni chcem spedzic w spoKoju a nie miec wiszacego meza na telefonie bo jego pierdzielona dziecinna siostrunia ma ciezko. A ja jak mam zostac sama w domu ? tez powinnam mu ryczec te ost trzy dni. i sie skarzyc calej rodzince ze mnie sama zostawia a co. No co za debilka.
druga sprawa : kolezanki. Oczywisie powtorze sie ale musze sie wygadac, mialy przyjsc w sobote jedna powiedziala ze spoko, a druga napisala ze jej kolega ma urodziny (!!!) i ze przytjda w takim razie we dwie ale od 10 do 12. WOW. ale laska no nie moge, spotkanie z ogranicznikiem czasowym, tym bardziej ze o tej sobocie byla juz mowa od baaaardzo dawna, a o urodzinach sie wczoraj dowiedziala. HAHAHA. Co za bezczelnosc. odpisalam ze dla mnie to Za wczesnie (przeciez ja nie spie pol nocy a potem jak nad ranem zasne to spie do 11-12!)i ze nie to nie i tyle, ze takie spotkanie z ogranicznikiem czasowym to naprawde tak jakby na sile, wiec sobie odpuscimy. K*rwa, co to krolowa jakas czy co?!??! do tej drugiej co moze napisalam ze podtrzymuje zaproszenie i ze ma wbic jak sie wyspi i jak ma czas. Tym bardziej ze zaznaczylam ze to ost okazja na spotkanie bo 2 tyg przed porodem pierdziele szykowac dom na przyjecie szanownych gosci, i tak juz coraz szybciej sie mecze i wole lezec plackiem i nabierac sil. a po porodzie wiadomo caly marzec mamy zaplanowany a przynajmniej wiekszosc. a w kwietniu to ja juz nie bede miala o czym z nimi rozmawiac 😠 😠 😠 wiem ze to nic nowego co do kolezanek no ale znowu uwierzylam i sie nastawilam i znowu sie nadzialam. ehhh stara a glupia i naiwna.
Malwina super wiesci przynioslas z wizyty.
Spadam ide sobie wszamac jakies wypasione drugie sniadanko i polezec przed TV. W dupie mam dzisiaj caly swiat i tyle 😎
ps porypalo mi sie forum i wyslalam to najpierw do marcowek 🤪 ale lipa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrzań Monika porządnie Męża żeby już nie odbierał telefonów od siostry a przynajmniej nie przy Tobie. Jeśli jest zbyt dziecinna żeby zorganizować sobie swój własny ślub to może niech lepiej za mąż nie wychodzi. No sorry, zawsze trzeba iść na kompromisy jeśli chodzi o organizację. A nie siedzieć i ryczeć jak dziecko ! 🤢
Ty Mężowi chociaż nie rycz,bo jeszcze się wku*wi i zamiast na ślub pojedzie spędzić dzień w samotności- bez rodzinki i bez ciebie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta idiotka nie moze sobie nic zorganizowac bo nie ma nic do gadania, to jest arabska rodzinka i jej brat razem ze swatka decyduja o wszystkim. Na szczescie moj maz jest inny, dlatego do niego wydzwania ale k... ile mozna 🤢 jakby nie mogla wziac sie w garsc jeszcze tylko do soboty i bedzie mogla ich cmoknac w dzyndzel. Dziecko normalnie, jak jej maz bedzie chcial ja bzyknac a ona nie bedzie chciala to tez bedzie dzwonic do mojego na skarge?!?!?!?! wczoraj afera o pierdole, dzisiaj o henne i makijaz. masakra 🤢 jemu juz nic nie mowie, bo i tak juz ma dosc, powyzej uszu tej calej sytuacji, wiec po prostu nie reaguje juz na to dlatego tutaj wolalam sie wygadac ☺️ dobra, ide sie wyplumkac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde!! ja rozumiem,że każda kultura ma swoje jakieś tam obyczaje,ale chyba wiedziała jak to wygląda, tym bardziej, dzwoniąc do Twojego męża co ma zdziałać on jest tu ona tam, no to kurde, powinna sobie zdawać sprawę,że mąż ma trochę na głowie, bo żona nie długo rodzi, ja rozumiem zadzwonić raz, wygadać się, poszukać wsparcia, ale takie wiszenie na słuchawce to przesada...

szkoda Twoich nerwów Monia, olej to i się ciesz,że nie musisz tam jechać i brać udziału w tym cyrku

a z koleżankami to tak niestety jest, sama z jedną z pracy tak mam, reszta, do mnie w ciąży chociaż raz zajrzała (w tym 2 kolegów 😲 ) a ta jedna zawsze ma problem, za późno, już jest umówiona, a to coś ma do roboty, na początku się wkurzałam i było mi przykro,a teraz inaczej podchodzę do tego, gadamy se na gg i tyle, nie chce z jakiegoś powodu przyjść trudno jej strata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...