Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny ja się właśnie zestresowałam. Zaczęłam pakować od nowa torbę do szpitala oraz wszystkie dokumenty i tak sobie patrzę na dokumentację z ostatniego USG i patrze a tam termin się przesunął na 03.02.2012 🤪 czyli za trzy tygodnie zaczynam się bać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciasto wyrobione, kanapy wyszorowalam balsamikiem, okna w kuchni umylam z wewn i zewn koncze paste jajeczna )teraz akurat przerwa na czekoladke i brzuszka), i zabieram sie za walkowanie
gdzie tu logika i spojnosc tych szystkich zajec? normalnie zaczyna mnie nosic 🤪

Ewa, ale masz czad objawienie 😜 nie boj sie ja na Twoim miejscu bym sie cieszyla. Zacznijmy sie moze bac dopiero jak sie zacznie? hihi latwo mowic, co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio z usg wyszedł ten sam dzień,co z wyliczonych przez lekarza 😉
Śmiesznie 🙂 Oby Dżery siedział do 10tego w brzuszku aż Matka wszystko pozalicza !

Ja zrobiłam obiad dla Męża,w zasadzie trochę dzisiaj zrobiłam. Ogranęłam teraz kuchnię bo jak gotuję to robię straszliwy bałagan. Cholera zrobiłabym te faworki, idę po mąkę 😉

A w ogóle to u mnie w domu będzie Tom & Jerry ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posegregowałam pranie wyszło 6 worków prania 🤔 Wszystko na wszelki wypadek opisałam co jak poprać aby mąż wiedział jak się za to zabrać 🙂 Jutro przygotuję smoczki butelki itp. Do szkoły na zjazd to już raczej nie dojadę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Tynka, ja tu wlasnie wpadlam zeby sie pochwalic ze faworki wlasnie skonczone 😎 wiec przybijam ci pione :P jol jol ale sie zrymowalo
wiec smacznego Ci zycze
Malwina wspolczuje samopoczucia, i powodzenia zycze na jutrzejszych egzaminach.
Tynka u Ciebie Tom & Jerry w sensie jakim? naklejki na sciane czy jak?
wlasnie podjadlam kilka i maly sie zbudzil, szaleje 😁 😁 😁
zabieram sie za nast rzeczy, tylko musze je sobie najpierw wynalezc bo nie wiem od czego sie zabrac i jak. A energia mnie rozpiera 😮
Dziewczyny a jak u was z przytulaniem sie do meza? bo mi ostatnio to coraz mniej sie to widzi, w dzien mi sie zbiera ochota a wieczorem bez kija nie podchodz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia ja jakoś ostatnio mam bardziej ochotę na przytulanie niż na coś więcej,wielki brzuch,ból pleców i nudności i niech mnie każdy w nos pocałuje...
A Bartek z kolei chciałby coś więcej i nie ciągnie go do przytulania...A ja teraz potrzebuję takiego tulenia...Więc wieczorem odwracam się tyłkiem do niego i tyle mamy z przyjemności 😁
Wypiję miętę mam nadzieję,że troche mi przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
melduje sie nadal w 2paku.
SZOK :O gratuluje Agata 🙂)
ja dzis bylam na wizycie, szyjka od tamtej pory mi sie prawie nie skrocila i pani doktor powiedziala, ze jak tak dalej bede na siebie uwazac do dochodze te 2 tyg przynajmniej 🙂
Co do butelek, dziewczyny naprawde polecam Wam butelki LOVI, sa x razy lepsze od aventu, tomiego tippera etc, avent ma takie twarde smoczki, a lovi, doslowie jak sutek matki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to już dobre kilka miesięcy żyjemy z Mężem bez regularnego, większego przytulania. Boi się żeby Bobasa nie uszkodzić 😁 Na początku mi to przeszkadzało a teraz... nie wyobrażam sobie. Jakiś może miesiąc temu to zrobiliśmy,ale szczerze mówiąc dziwnie to odczuwałam wewn. i daliśmy sobie spokój.
HAHA Agnese- dobrze to Mąż ujął "pchanie się na trzeciego". W zasadzie tak to teraz wygląda 😉
W okolicach terminu porodu wykorzystam męża - pdoobno przyspiesza poród .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Aga z nieba mi spadlas z tym TVN 🤪 🤪 🤪
ale bede miala co ogladac po nocach 😉
w sumie dobrze powiedziane z tym "na trzeciego". Wlasnie mojemu to jakos malo przeszkadza 🤢 no ale narazie nie ma szalenstwa, na koniec bedziemy szalec
dzisiaj maz wrocil z... ARBUZEM 🙃 🙃 🙃 normaalnie mu za to chyba dam :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jestem juz po ksiedzu-akurat przyszedl ksiadz z ktorym pracuje w szkole-fajnie,ze sie spotkalismy, kazalam wszystkich pozdrowic w pracy 😉)-trzyma za mnie kciuki 🙂)
znalazlam karte informacyjną-wypis ze szpitala po 1 porodzie, pokaze im to -moze to pomoze, mialam tez wtedy czyszczenie i transfusje krwi, takze moze zdecyduja o cc 😉bo boje sie,ze macica moze tak samo reagowac jak przy pierwszym 🙂ale dosc juz sie nakrecac-chyba zaczne szykowac torbe bartusia, bo moja juz gotowa 🙂
wlasnie byla moja mama przyniosła mi sliczny obrazeczek z aniolem strozem i dziecmi nad lozeczko dla bartusia 🙂 i przy okazji zagdalam ja czy nie kupiliby, lub chociaz dolozyli sie troche na ta karuzele fiszer price co wam pokazywalam z biciem serca, projektorem, i muzyką powazną-zgodzila sie, ale mowi,ze to juz bedzie prezent od nich i kupia w lutym 😉 ciesze sie bardzo bo i bujaczek lezaczek i karuzela z fiszer price od dziadkow 🙂sami pewnie bysmy nie kupili bo drogie-warto czasem naciagnać dziadkow-wkoncu to ich przyszly wnuczek, niech tez maja jakis wklad 😉 to ta karuzela Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... i ten lezaczek Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
dzis bylam rano u fryzjera, troche za mocno mnie obciela, ale do porodu moze troche odrosną, dam fotki jutro 😉buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do bara bara to my juz bardzo dawno nic a nic, ani mnie nie ciagnie, ani radka chyba, moze jakbym ja miala ochote, to pewnie by cos bylo, ale wogóle ne mam w tej ciazy. my to juz chyba od 5 miesiaca nic hahah
ale musze wam powiedziec, ze maz bardzo mnie od wczoraj wpiera, pociesza, przytula i mowi,ze zrobi wszystk by bylo ok z porodem-milo mi bardzo 😉)) chyba przejął sie tym moim placzem wczorajszym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też po księdzu spokój do następnego roku oprócz tego że mi na błocili (on i ministranci) to jakoś zleciało pogadał chwile , kasę zabrał i poszedł 🙂 a teraz Kuba pojechał na halę pograć w piłkę to wreszcie mam chwilkę na nasze forum 🙂
Ja mam butelki z Tommee tippee bo koleżanka je używa i bardzo sobie chwali więc wypróbowałam i ja, ale mam nadzieje że moje mleczko wystarczy i butelka na początek się nie przyda 🙂
a co do przytulania to my też od jakiegoś miesiąca poprzestajemy tylko na przytulaniu ale mi to jak najbardziej odpowiada 🙂 wogóle to jak się nie przytulę to nie mogę zasnąć, więc musimy każdy dzień chodzić spać o tej samej porze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam butelkę w spadku z Lovi i z Avent.
A małemu kupiłam z Tommee Tippee.Śmiać mi sie chciało bo 150 ml kosztowała 23 zł a 260 ml kosztowała 18 😁
Z tej nauki aż sie nauczyłam na drutach robić.Trochę pokułam no ale jakoś może sie uda.Nie mam weny i ochoty na uczenie się.
Buziaki kochane i trzymajcie kciuki jutro od 8 zaczynam bój o jak najlepsza ocenę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Karina, to dziadkowie swietne prezenty maja dla Wnusia 😉
Dziewczyny ja sie az boje nocy 🤢 znowu bedzie masakra 😮 🥴 obzarta faworkami i arbuzem czekam na... zgage 🤪 jutro koniec 35 tyg, a poczatek 36. JEZU jakk to zlecialo!!!!
kolezanka potwierdzila ze jutro wbije na kawke wiec ciesze sie przeogromnie, maz obiecal sie teleportowac z domu, zebysmy mogly sobie poplotkowac na luzie, no i licze na to ze jak N poleci to zbierze sie mala ekipa i w sobote za 2 tyg bedzie babski wieczor, zebym sama nie siedziala 😎
uciekam (mam nadzieje-!!!) SPAC. dOBRANOC dZIEWCZYNY i jak najrzadszych wycieczek do WC zycze i Wam i sobie 😁
aha. Co do butelek to mam tylko jedna jedyna malutka z Avent. Licze na to ze sie nie przyda. I nakladki na sutki tez z Avent. W wiecej nie bede sie zaopatrzac, bo bede walczyc jak lwica o zostanie dojna krowka 🤪 🤪 🤪 no i jedna mam buteleczke tez do laktatora od razu w komplecie, razem ze smokiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o chyba dziś będę pierwsza na forum 🙂

wczoraj miała super dzień, no i teraz jestem starsza o rok 😜 z jednego tylko prezentu od męża musiałam zrezygnować niestety, ale powiedziałam, że może mi zafundować to po porodzie już, a mianowicie masaże w SPA, obecnie nie mogę ich mieć ze względu na zagrażający przedwczesny poród 😞 ale po porodzie jak się wymasuję to będę cienka jak witka 😁

powiem Wam,że teraz chyba jest też dobry czas na sprawdzenie przyjaciół i znajomych, po mojej krótkiej przygodzie w środę ze szpitalem, mój kumpel z żoną tak się przejęli, że dzwonią i pytają czy wszystko ok, czy nam coś pomóc, miło z ich strony bardzo 🙂

aaaa i polecam Sherlocka Holmesa drugą część, jestem z siebie dumna wysiedziałam calutki film bez wyjścia do WC 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...