Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/naszahania6.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3473/naszahania6.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Moja Hania śpiewa po kąpieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia do mnie napisała:
"BALONIK NIC NIE ZDZIAŁAŁ DALEJ GO MAM OD RANA BYŁAM 9 H POD KTG I KROPLÓWKĄ Z OXYTOCYNĄ PODPIĘTA-ZERO SKURCZY NIC SIĘ NIE DZIEJE.ALE ANTOŚ MA SIĘ DOBRZE.LEKARZE LICZA ,ŻE COŚ SIĘ PODZIEJE I USPOKAJAJĄ,ŻE TO DOPIERO 2 DNI PO TERMINIE :/ MIAŁAM ZAŁAMKĘ BO LEŻĄC POD KROPLÓWKĄ OBOK 3 BABKI ZDĄŻYŁY URODZIĆ I TE DZIECIECE PIERWSZE PŁACZE :/"
mam nadzieje,że coś sie ruszy bo szkoda mi jej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂biedna madzia tyle czekac pod kroplowkami i nic, nawet 3 porody przeczekala 🙂biedna oby wkoncu zadzialalo 😉konefka hania widac silny glosik ma 🙂))moj bartus czasami placze w kapieli a czasami nie, zalezy ostatnio byl zaspany i moze dlatego nie plakal, ale juz przy ubieraniu po kąieli jest gorzej-czesto plcze 😉monisia fajnie,ze maż cie przeprosil-chociaz tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moj Synus tez szczesliwy w wodzie akcja RYK zaczyna sie po wyciagnieciu. I przy p¨rzebieraniu pamperow tez RYK. a tylko poczuje ze body zapinamy to cisza jak makiem zasial.
Snakerka biedna oby nie meczyli jej jak Innicone.
Moj Synekk jestniemozliwy caly dzien i teraz noc niespokojny. Nie mam sily 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Mój Alek też czadu w nocy dawał... 🤢 MASAKRA
Ale cóż może gdybnym poiła sztucznym to by spał jak zabity...a tak pobudka co 2 godziny i to z takim wrzaskiem jakby go ze skóry obdzierano.Nie potrafi zakwilić 😁
Snakerka napisała mi z rana smsa,"że mieli dac jej dzisiaj znowu daweke oxy ale wkoncu stwierdzili,że dadza jutro zeby odpoczeła psychicznie" ot,mi odpczynek chyba dobicie ! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia i justynka trzymajcie sie w takim razie jakos, zycze jak najdluzej przespanych godzinek 🙂biedna snakerka tyle musi czekac, ale juz niebawem i tez sie rozpakuje wkoncu 😉 unas na oddziale patologi ciazy byla dziewczyna ktora lezala 2 tygodnie po terminie porodu i nic na nia nie dzialalo,zadne kroplowki mala nie chciala sie widocznie rodzic i ostatnia probe robili 14 dnia po terminie i mowili,ze jak nie zadziala to robia cc, wszyscy kibicowali tej dziewczynie i bardzo sie z nia zżyly pielegniarki i wiecie dopiero 14 dnia te kroplowki zadzialaly i urodzila trzecia córeczkę 14 dnia po terminie 😉)) a w domu ma juz 8 letnia i 5 letnia dziewczynke-przychodzily do nij czesto i biegaly po oddziale, bo tesknily pewnie za mama tyle czasu w szpitalu 😉)takze i tak bywa-chyba najgorszy scenariusz czekac w szitalu 14 dni na poród;)justyna ale twoj aleksander ma super czupryne 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no lasnie tez mialam pisac ze ma Kudlatek z Aleksandra tak jak z mojego Azunka 🤪
Tynka a czy u Cibie smoczek dziala cuda? i jak liczysz ze po 2 godz pobudka, jak ci przesypia 2 godz non stop to i tak szczesciara jestes! bo u mnie to tak jest ze np o 11 zaczynam karmic, czyli jakies 15-30 min to roznie bywa, 10 min jeszcze usypia przy cycu i o 12.30 np nast pobudkai karmienie. To jest masakra jak dzisiejsza noc taka bedzie to ja wymiekam 😮 wkurzam sie ale tylko spojerze na tego mojego Urwisa i zaraz zlosc przechodzi (a racZej niemoc) wracaja sily i dalej heja banana 🤪 natura dobrze nas skonstruowala praktycznie nieprzespana noc a ja na nogach jak nowo narodzona,
dzisiaj jedlismy we trojke sniadanie, z naszym Synkiem przy cycu on swoje papu a my swoje 😉 juz nie pamietam kiedy razem jedlismy posilek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogole to Snakerka pewnie wk... na maxa ze znowu kolejny dzien stracony. No ale pocieszajace jest to ze juz tylko kilka dni a nie tygodni. Ciesze sie ze mnie znienacka wzielo i 2 tyg przed terminem bo nawet nie zdazylam sie naczekac i porzADNIE nastresowac
Dziewczyny a jakie termometry macie dla Babelkow? prosze powiedzcie, bo ja mam elektroniczny i do pupki go uzywamy bo tak nam polecono, ale w nocy pizglam nim o podloge bo Mlody czesto placze przy przewijaniu a ten termometr potrzebuje czasu zeby zmierzyl temp, wiec wyobrazcie sobie jaka ja spocona jestem jak mu musze nozki w gorze trzymac jak tak szlocha 😞 dzisiaj maz leci po termometr do ucha, mam nadzieje ze znajdzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia boze swiety nie kladz dziecku termometra do pupki, ja bym sie bala, przeciez odbycik jest taki malutki, latwo urazic tym bardziej,ze dziecko niespokojne, biegnij zaraz po inny termometr do ucha, ja mam taki, moze ne do konca idealnie wskazuje, ale nigdy do pupy bym nie wlozyla...w aptece na pewno cos dadza dobrego 😉ja kupowalam przez internet wtedy jak oli sie urodzila i mam ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ja mam taki,który przystawiasz do czoła a po zdjęciu końcówki można włożyć do uszka. Nie wiem na ile pokazuje prawdziwy wynik.
Dzisiaj zamawiam butelki z tomee\'ego 😉 Fajne są,znajoma pokazywała i faktycznie wygladaja jak cycek ! Ja mam zwykłe smoczki z canpola i są dziadowskie bo po nich Aleksander nie chce chwytać moich piersi :/ A co do smoczka do ssania to wszystko zalezy od humoru Jaśnie Pana, czasem posśie bardzo ładnie i długo a czasem wypluwa na dwa metry 😉
Monia,naszz mały budzi się równo co 2 godziny,czasem 2,5 przesypia. Stąd nie jestem aż tak zmęczona po nocy. Dzisiaj nieźle dał czadu,ostatni raz nakarmiłam go o 7.30 i spaliśmy razem dosyć długo,bo ja wstałam dopiero przed 11 a on spał dalej 😉 Teraz znowu kima 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie w szpitalu tak mierza , w domu te opiekunki tez tak robily i pokazaly jak mierzyc. Z odbytu jest najbardziej wiarygodny wynik. Ale stresujace to jest strasznie i dlatego maz polecial po ten do uszka. Mam nadzieje ze znajdzie. Tamten termometr juz poszedl w pizdziu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie Tynka moj Smerf spal nawet po 3.5 i nawet po 4 godz w nocy a cos mu sie odwidzialo wczoraj i szalenstwo nocne bylo. Masakra. Z cyca mi leci, czy to mozliwe zeby znowu dni regulacyjne nastaly??? 😮 😮 😮 SZOK
Zaszaleje sobie i pozre porcje lodow, hormonu szczescia potrzebuje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane....
Ja mam termometr w smoczku i mierzy ok,bo nawet ja sobie nim mierzyłam 🙂
Mój mały wczoraj nauczył się,że dostaje jeść co 3 godziny i próbuję go przetrzymać bo wisiałby z 5 dni na cycu ciągle a jednak żołądeczek musi odpocząć 🙂
Smoczek mam z Canpol babies i jest super mały bez problemu chwyta pierś....
My dzisiaj byliśmy z małym w Kołobrzegu...Ja na chwilę w szkole a Bartek z małym został w aucie,później odwiedziny chrzestnej małego a później mojego wujka i jego żony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Was dziewczyny nadrobię i napiszę coś więcej co u nas 😉
Mój mąż dziś dostał wychodne robi pępkowe w knajpie 😉 ja się śmieję, że ja za tydzień ruszam na balet tylko muszę mleka zamrozić więcej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję ! i zazdroszczę. Mi zostało 12 kg,ale to na własne żądanie. Było trzeba mniej gębą ruszać !
Cieszę,się że reszta w postaci 18 kg została w szpitalu 🙂 Powoli zrzucę te kilosy, od marca śmigam na siłownię ! 😆

Malwina ja też jestem zadowolona ze smoczka Canpola. Chodziło mi o te smoczki do butelek - po tych Alek źle cycka łapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...