Skocz do zawartości

czy jestem w ciąży? | Forum o ciąży


raissa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkich, jestem tu nowa i dlatego pisze w dyskusji ogólnej, bo jakoś nie mogłam doszukać się odpowiedniego wątku.
Staramy się o dziecko, odstawałam tabletki 8 miesięcy temu, od tego czasu moje cykle były nie bardzo regularne, ale średnio 33 dni. Z moich obserwacji wynikało że "staraliśmy się" 🙂 również w dni płodne. Dziś mam 40 dc, a @ nie widać, zrobiłam rano test (pre-test) i wynik negatywny. Nie będę pisać o wszystkich objawach które mi się wydaje że mam, bo mogą być urojone. Czy którejś szczęśliwej mamusi się tak zdarzyło, że test nic nie pokazał, a jednak była w ciąży. Czy możliwe że poziom hcg jest jeszcze zbyt niski żeby go wykrył test ( z moich obliczeń wynika że może to być 2-3 tydz od owulacji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepiej zrób test z krwi on da Ci 100% odpowiedź i nie będziesz się musiała głowić JESTEM, NIE JESTEM ? 🙂
Ja zrobiłam test dwa dni przed planowanym okresem i wyszedł już pozytywny a mówi się, że powinno się w dni kiedy okres powinien być robić testy. Uważam, że obojętnie kiedy zrobi się test a jest się w ciąży to powinien wyjść pozytywny no chyba że z testem jest coś nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...