Skocz do zawartości

Shopping ;-) | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

o jak fajnie !!!!!! mi jutro przyjdzie narożnik do pokoju zamówiony
a ja dostała spodnie na malucha od całkiem obcej kobiet ale mieszak za płotem a wczoraj pytała czy już wiem co będzie to jej powiedziałam ze syn wiec dziś przyniosła i mówiła ze spałaszuje w wolnej chwili strych i coś się znajdzie bo ma 3 letniego syna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam rozmiar 56-62 a właściwie dwa w takim rozmiarze -dostałam od koleżanki. Osobiście jakbym miała kupować to pewnie 62 żeby starczył na całą zimę, bo chyba taki starczy? Ja póki co nie kupuję żadnego większego, będę myśleć jak mała wyrośnie z tych co mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/obraz005zi.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7650/obraz005zi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

To jeden z kombinezonów, w środku polarek, na zewnątrz sztruks. Drugi jest z jakiegoś pluszakowego materiału, megamilutki i cieplutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam właśnie z miasta, byłam w sklepie dziecięcym po upominek dla synka koleżanki a przy okazji kupiłam ręczniczek : żółty z kaczuszką na kapturku. Oglądałam też pościele ale ceny mnie rozbrajają, albo jakieś badziewie we wzory jak sprzed 30 lat i słodkie takie że aż boli, a jak w miarę ładne to po 150-180 zł zestaw poszewka na kołdrę i poduszkę,, ochraniacz i falbanka maskująca. Czy tylko ja uważam że to zdzierstwo? Zaczynam się poważnie zastanawiać nad kupnem ładnej pościeli dorosłej i przeszyciem tego na dwa zestawy dziecięce. Inaczej będę skazana na misie lub owieczki 😲 Kurcze ja rozumiem że drogi jest wózek, fotelik samochodowy czy bujaczek - to musi być dobrej jakości i bezpieczne. Ale pościel?? I tak pewnie szyta z marnej chińskiej bawełny.,No ale coś trzeba kupić. Może macie jakieś propozycje bywalczynie allegrowe? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Wróciłam właśnie z miasta, byłam w sklepie dziecięcym po upominek dla synka koleżanki a przy okazji kupiłam ręczniczek : żółty z kaczuszką na kapturku. Oglądałam też pościele ale ceny mnie rozbrajają, albo jakieś badziewie we wzory jak sprzed 30 lat i słodkie takie że aż boli, a jak w miarę ładne to po 150-180 zł zestaw poszewka na kołdrę i poduszkę,, ochraniacz i falbanka maskująca. Czy tylko ja uważam że to zdzierstwo? Zaczynam się poważnie zastanawiać nad kupnem ładnej pościeli dorosłej i przeszyciem tego na dwa zestawy dziecięce. Inaczej będę skazana na misie lub owieczki 😲 Kurcze ja rozumiem że drogi jest wózek, fotelik samochodowy czy bujaczek - to musi być dobrej jakości i bezpieczne. Ale pościel?? I tak pewnie szyta z marnej chińskiej bawełny.,No ale coś trzeba kupić. Może macie jakieś propozycje bywalczynie allegrowe? 🙂


ja mam moze nie z allegro... ale jak umiesz szyc lub wystarczy ze masz maszyne do szycia to proponuje kupic materiał w beli i sobie uszyc samemu przeciez poduszka i kołderka to kwadraty....ja kupiłam 10 metrow a z odpadow sobie uszyje do wozka jeszcze;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
posciel a mi sie podoba taka .. bezowa... w lekka krateczke... i tylko jeden element spiacego misia... zadnych rozbrykanych owiec krasnoludkow samochodow....
albo taka z serduszkiem tylko


te pierwsze bardzo ladne ale drogie, jak to haftowane posciele...
to nasza posciel 200x220cm kosztowala mniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Angelcare
myslalyscie o takim cudzie?


Ja uwazam, ze to wyciaganie pieniedzy od przyszlych rodzicow. Gdy dziecko rodzi sie z jakimis problelmami to jak najbardziej jestem za, w sytuacji bez komplikacji jestem w stanie sama dogladac dziecka, ktore z reszta spac bedzie w tym samamym pokoju co ja. No chyba ze ktos od samych naeodzin cce dziecko klasc w osobnym pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...