Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
9 marca w RWT będzie o kobietach bez rąk. Był zwiastun jak proawdzą samochod, myja zeby, maluja sie, opiekują dziećmi.WOW

Bogusia ja pijam herbatke malinowa zżurawina i soczek mailnowy i sie nie stresuje ze to wywaoła skurcze. Myslę ze to jak zawsze chodzi o hurtowe ilości.

Pewnie niedługo bedziemy chciały wywowłć skurcze i bedziemy sie musiały nieżle namęczyc 🙂

Idę z prosiakami do Weta na zastrzyki.

Bye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi to musisz mieć dziewczyno gardło, skoro do jajek sięgasz :P
Ja tam miądlę Mietka i Heńka nawet jak jeża mają 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Przez Was naszło mnie na tosty 🙂
Mój pies zawsze wygrzebywał tabletkę z kiełbasy, kotom pokruszone do szamy dodaję i zjadają- musisz wypróbować, albo suce pysk otworzyć i wepchnąć do gardła, przytrzymać mordę żeby nie otworzyła unieść do góry żeby tworzyła linię prosta z gardłem i pomasować żeby przeszło- mam nadzieję, że nie zamotałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze syrop z malin taki do wody czy herbaty ponoć dobry.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3154335

to jest rewelacja http://umamy.homestead.com/porod.html


Jak możesz uniknąć wywołania lub przyśpieszenia porodu?:

■Przygotuj się do porodu - jeżeli wiesz, czego się spodziewać i jak się zachowywać, poród przebiegnie sprawniej oraz nie będzie wymagał interwencji.
■Spróbuj „wywołać" poród naturalnymi metodami - np. za pomocą masażu brodawek (wyzwala naturalną oksytocynę). Pomaga także: odbycie stosunku płciowego, schodzenie ze schodów, długi spacer lub ciepła kąpiel.
■Jedź do szpitala dopiero wtedy, gdy skurcze będą pojawiać się regularnie co 4-5 minut.
■Nie denerwuj się, gdy po przybyciu do szpitala skurcze zmniejszą się lub nawet zanikną. Gdy oswoisz się z otoczeniem i rozluźnisz - znów powrócą.
■Bądź aktywna w czasie porodu - spaceruj, zmieniaj pozycje, odpoczywaj w przerwie między skurczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poprasowalam ciuszki dla malego 😆
jeszcze tylko jedno pranie ciuszków, poscieli, recznikow i kocykow i bedzie cacy, ale na razie nie mam gdzie suszyc, bo upralam moje rzeczy i małża 😁

hmm czy ochraniacz na lozeczko tez upac? chyba tak, co nie ?

ja mam dzis rybke z ziemniaczkami i suroweczka mniam

a jak malzonek przyjdzie z pracy to umyje mi podloge i poodkurza, a co zaprosil kumpla z dziewczyna na wieczor do nas to niech sprzata, bo mi wstyd bedzie jak przyjda :laugh: :P

aha - body na poczatku nie mozemy zakladac, dopoki sie pepek nie zagoi, tak wiec pare kaftanikow trzeba miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ze spozywczaka poza zdrowa zywnoscia w postaci lejsow cebulowych nie kupilam nic pozywnego dla domu, ale za to przytachalam kolejny zestaw kaftanik plus spioszki oraz body dla syna na 62 🤪 strasznie drogo ale nie moglam sie powstrzymac tak mi sie japa cieszyla:laugh: klapi widzialam ten zwiastun, maz byl tak przejety i caly czas powtarzal zobacz ona nie ma rak nie ma rak nie ma rak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze rzeczywiscie body bedzie dotykac bezposrednio pepuszek ale bez przesady, przeciez jak sie zalozy pampersa, kaftanik to i tak spiochy beda go dotykac, poprostu trzeba delikatnosci i tyle przynajmniej tak mi sie teraz w teorii wydaje, ja mam doslownie 1 kaftanik a reszte rozpinane gdzie tylko sie da bodziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem, ze to najlepsy sposób ale obawiam się jej paszcy zwyczajnie, ze hapnie albo znienawidzi, ze sie znęcam.
dlatego chciałam podstepem 😉
ale wiem, Bartek zaaplikuje, niech w razie w jego hapnie i jemu ma za złe.
ja będę tym dobrym policjantem :P 😎 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o moje fazy jedzeniowe to zawsze były to monotonne ciągi, np przez dwa tyg jadłam codziennie na śniadanie serek wiejski ze szczypiorkiem i pomidorami, a teraz jajko na miękko i nie ma opcji na nic innego. A na podwieczorek - sardynki w sosie pomidorowym. A nigdy nie miałam fazy na dziwne połączenia w stylu kiszone z tortem.
No i pochłaniam mnóstwo cytrusów 🤪

Klapi - ja dostałam to samo, tylko 4x1.

Ale macie bystre psiaki dziewczyny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem, że nieco przydługie, ale się uśmiałam przy czytaniu (jak komuś chce się brnąć to polecam 😁)

Jak dać kotu tabletkę?

1. Weź kota na ręce i otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę. Umieść palec wskazujący i kciuk prawej reki po obu stronach pyska i naciśnij lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach prawej reki. Gdy kot otworzy pysk wpuść tabletkę, pozwól kotu zamknąć pysk i przełknąć.
2. Podnieś tabletkę z podłogi i wyciągnij kota spod tapczanu. Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz.
3. Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmamlaną już tabletkę.
4. Wyjmij nową tabletkę z opakowania, otocz kota lewym ramieniem jednocześnie trzymając lewą ręką wierzgające tylne nogi. Rozewrzyj pysk kota i palcem wskazującym prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko, jak się da. Przytrzymaj kotu zamknięty pysk i policz do dziesięciu.
5. Wyciągnij tabletkę z akwarium a kota z garderoby. Zawołaj żonę do pomocy.
6. Przyduś kota do podłogi klinując go między kolanami jednocześnie trzymając wierzgające przednie i tylnie łapy. Nie zwracaj uwagi na niskie warczące odgłosy wydawane w tym czasie przez kota. Niech żona przytrzyma głowę kota jednocześnie wpychając mu drewnianą linijkę między zęby. Następnie wsuń tabletkę wzdłuż linijki między rozwarte zęby i intensywnie pogłaszcz kota po gardle co skłoni go do przełknięcia.
7. Wyciągnij kota siedzącego na karniszach i rozpakuj nową tabletkę. Zanotuj sobie, żeby wymienić firanki. Pozbieraj kawałki porcelany z potłuczonej wazy, możesz je posklejać później.
8. Owiń kota w ręcznik kąpielowy, a następnie niech żona położy się na kocie tak, żeby tylko jego głowa wystawała spod jej pachy. Umieść tabletkę w środku plastikowej rurki do napojów. Przy pomocy ołówka otwórz kotu pysk i wcisnąwszy rurkę między rozwarte zęby mocno wdmuchnij tabletkę do środka.
9. Sprawdź na opakowaniu, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi, a następnie wypij jedną butelkę piwa, żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku w ustach. Zabandażuj żonie rozdrapane ramię, a następnie przy pomocy wody z mydłem usuń plamy krwi z dywanu.
10. Przynieś kota z altanki sąsiada. Rozpakuj następną tabletkę. Przygotuj następną butelkę piwa. Umieść kota w drzwiczkach od kredensu tak, żeby przez szczelinę wystawała tylko jego głowa. Rozewrzyj mu pysk łyżeczką od herbaty i przy pomocy gumki recepturki strzel tabletką miedzy rozwarte zęby.
11. Przynieś śrubokręt i przykręć wyrwane zawiasy z drzwiczek na swoje miejsce. Wypij piwo. Weź butelkę wódki. Nalej do kieliszka i wypij. Przyłóż zimny kompres do policzka i sprawdź, kiedy ostatnio byłeś szczepiony na tężec. Przemyj policzek wódką w celu zdezynfekowania rany i wypij kolejny kieliszek aby ukoić ból. Podartą koszulę możesz już wyrzucić.
12. Zadzwoń po straż pożarną, żeby ściągnęli tego pier… kota z drzewa. Przeproś sąsiada, który wjechał samochodem w płot próbując ominąć kota przebiegającego przez ulicę. Wyjmij kolejną tabletkę z opakowania.
13. Skrępuj tego drania przy pomocy sznurka od bielizny związując razem przednie i tylne łapy, a następnie przywiąż go do nogi od stołu. Weź grube, skórzane rękawice ogrodnicze. Wciśnij tabletkę kotu do gardła popychając dużym kawałkiem polędwicy wieprzowej. Już nie musisz być delikatny. Przytrzymaj głowę kota pionowo i wlej mu dwie szklanki wody wprost do gardła, żeby spłukać tabletkę.
14. Wypij pozostałą wódkę z butelki. Pozwól żonie zawieźć się na pogotowie. Siedź spokojnie, żeby doktor mógł zaszyć ci ramię i wyjąć resztki tabletki z oka. Po drodze do domu wstąp do sklepu meblowego i kup nowy stół.
15. Zadzwoń do schroniska dla zwierząt, żeby zabrali tego mutanta z piekła rodem i sprawdź, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie mają chomików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...