Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Laseczki
Dzień Teściowej? Co za baran to wymyślił hehe
Na chwilke wpadam sie przywitac i za moment lecę na pociąg. Trzeba "urzędowe" sprawy pozałatwiać.
Znów miałam genialny sen - urodziłam Michałka we własnym łóżku, trwało to zaledwie chwilke i Tatusko był ze mną. Tylko dziwna był buźka małego bo miał pyszczek jak Ryjek z Muminków hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziś dzień teściowej!!! Co by tu zrobić :evil:

Pojechałam wczoraj kupić piżamki i trafiłam na Panią której wybierałam suknie ślubną 😉 oczywiście zniżka była 😉 i kupiłam tylko jedną piżamkę bo wszytskie S były tak wielkie że jeszcze jedna ja bym weszła a po porodzie przecież już tak wielkiego brzuszka nie będzie 🤔
Kupiliśmy karuzelkę która tak ślicznie gra że sama przy niej usnęłam 🙂
Dziś czekam na kuriera...przyjdzie paczusia z resztą rzeczy 🤪 normalnie chyba go z molestuje ze szczęścia 🙂

Wczoraj dostałam zdjęcia małego Alanka 🙂 jest taki słodki aż się w nim zakochałam i popłakałam i chcę mieć już swoją Lenke przy sobie.

A wiecie jak tatusiowie się zmieniają jak już pociechy są na świecie...jak Jasiu opisywał małego to aż byłam w szoku i wiecie co jeszcze napisał...że mógłby małego całą noc nosić jest taki czaderski i kochany 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie bulinki
dzisiaj pierwszy raz w nocy jadłam, w sumie chrupkie ryzowe bo to było pod reką i wodą przepiłam, rano miałam resztki jedzenia w buzi 🙂

co do soli to kupiłam w takich dozowniczkach jednorazowych, do oczek i do noska,

ania z tym nadmanganianem potasu to uważaj, bo dziecko brązowe będziesz mieć, to farbuje 🙂 no chyaba że to jakiś specjalny do kąpieli 🙂 ale ja juz tym to kombinować nie bede 🙂

o 11 wpadają psiapsióły na kawe, jedna zaczęła spotykać się z facetem, wymarzonym i wczoraj sie całowała pierwszy raz z nim, więc trzeba to obgadać hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Gadulki 😉

... musimy nareszcie rolety w oknach zamontowac to sobie troche noc przedluze ... bo slonce prosto w ryjek od rana swieci i punkt 6 jestem na nogach ...
tzn przesadzilam z tymi nogami bo dalej leze ☺️

Maz mi sie przeziebil, kicha i prycha - biedaczynka -
mam nadzieje, ze nic od niego nie zlapie ...

no, ale nic ...
trzeba sie zebrac i jakies sniadanie wygenerowac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[img size=164]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_002-8646b1bb675b7de876b0196a14a700d4.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


w tych samych kolorach mamy jeszcze fotelik samochodowy i nosidełko
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jem sobie śniadanie i myślę że trzeba sprawdzić co na świecie się dzieję więc klikam sobie na WP.pl a tam na pierwszym planie co??? Kupa :X wiedziałam kiedy wejść na tą stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózek...jeny śnią mi się w nocy bo taka jestem zdecydowana że hugo...
Zazdroszczę tym któzy już kupili i mają z głowy ☺️
Miał być x-lander wersja 2010 a teraz mi się wkręcił Quinny speedi sx- tylko jaki kolor. Bez sensu zawsze coś spierdzielą te nowe wersje są w środku ciemne jedynie 1 wariant jest kremowy w środku - ale jest ciężko go dostać . Help...help... może ktoś za mnie podejmie decyzję 😉 A może widziałyście w sklepach na żywo i podpowiecie.

tu link do nich:
http://dino.sklep.pl/nowy/advanced_search_result.html?keyword=speedi&search_in_description=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW rzuć monetą :P
Kahna bryka bardzo fajna 🙂
Przypomniała mi się historia Klapi i awizo, mój Piotrek ma ostatnio to samo, już drugi raz awizo dostał zamiast paczki, bo listonoszowi się nie chciało jej dzierżyć (ostatnio była to koperta bąbelkowa A4), wqrwił się bo specjalnie adres na firmę zmienił bo ktoś tam jest od 8-16, a i tak musi w tych korkach zapierdzielać na pocztę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski wchodze a tu 20 stron do czytania 🤪 🤪
ale jakos z grubsza ogarnełam pipka ma robaki dziewczyny sie drapia i mysla czy beda miały pokarm i mysla zeby sobie dziure wybielic :laugh: :laugh:
moja mała wczoraj do 2 w nocy w brzuchu wojowała i dzisiaj od 7 dalszy koncert zyczen 😆 😆
trzeba isc sie myc i spadam na miasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u nas tez listonosz zostawia tylko awizo ciezko mu wejsc a ja ciagle w domu i potem trzeba dymac na poczte 😠 😠
juz kilka razy zwocilam uwage a pani w okienku powiedziala ze to sprawa listonosza a nie jej a poza tym jak cos mi nie odpowiada to mam napisac skarge 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Piotrek właśnie trafił na mało pyskatą babeczkę i nawet była przejęta sytuacją, dostał jakiś druk i skargę złoży- firma jest na parterze, dosłownie z 5 schodków do pokonania. Listonosz zostawiając awizo przyznał się, że nie chce mu się nosić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...